Analiza meczu Avai — Palmeiras + typ

Home » Nasze Typy i Analizy » Analiza meczu Avai — Palmeiras + typ

 

W niedzielny wieczór będzie mieć miejsce kilka meczów brazylijskiej Serie A. Między innymi zagrają ze sobą Avai i Palmeiras, których starcie rozpocznie się o godzinie 21:00. Goście to lider tabeli z trzypunktową przewagą nad resztą stawki. Dodatkowo ich forma jest wysoka, ponieważ poprzednie cztery mecze zakończyły się zwycięstwami. Gospodarze, czyli Avai to typowy zespół środka tabeli. Ich wyniki są nierówne i czasem po znaczącej wygranej przychodzi niespodziewana porażka. Jak obstawiać ten mecz?

Avai liczy na pomoc kibiców

Spoglądając w statystyki łatwo można dostrzec sporą różnicę w grze Avai u siebie i na wyjeździe. Na własnym boisku ta drużyna jest bramkostrzelna i zdobyła dotąd 13 punktów na 18 możliwych. Podopieczni trenera Eduardo Barroki liczą więc na spore wsparcie swoich fanów. Duże znaczenie też będzie mieć gra snajpera Guilherme Bissoliego. Zdobył on dotąd 6 bramek. Niewątpliwie bieżąca kampania jest dla jego kariery przełomową i możliwe, że pozwoli mu wypromować się do lepszego klubu.

Znaną postacią jest również bramkarz Vladimir, który jednocześnie pełni rolę kapitana. W ubiegłych latach zdarzało się, że selekcjonerzy reprezentacji Brazylii powoływali go na zgrupowania. Częste kontuzje jednak zaprzepaściły szansę na większą karierę. Mimo swojego doświadczenia bramkarz Avai najczęściej jednak musi wyciągać piłkę z siatki, ponieważ defensywa nie jest monolitem. Śledząc statystyki tego zespołu można zauważyć, że łatwiej przychodzi mu zdobywać bramki niż utrzymywać czyste konto.

Palmeiras walczy o mistrzostwo

Ścisk w górnej części tabeli sprawia, że Palmeiras chcąc dalej utrzymywać pozycję lidera nie może tracić punktów. Dość blisko jest Corinthians, które liczy na potknięcie wyżej plasowanego klubu. Dobra forma piłkarzy z Sao Paulo nie jest zaskoczeniem. Kadra przed sezonem została skompletowana w taki sposób, by jej jakość pozwalała marzyć o mistrzostwie. Obroną zarządza Gustavo Gomez, który ma za sobą epizod w Milanie. W poprzedniej kolejce w meczu z Sao Paulo zdobył on gola i co ciekawe jest liderem strzelców w swojej drużynie. 

Podobnie jak Gomez sześć bramek na koncie ma także Rony. Jest to zawodnik, który od początku przygody z Palmeiras jest jej głównym snajperem. Na ten moment zespół ma najwięcej trafień spośród całej stawki. Co istotne ogólna forma, ale i ta typowo strzelecka nie jest gorsza, gdy przychodzi grać na wyjeździe. Doskonale pokazuje to siłę drzemiącą w tym zespole.

Nasz typ na ten mecz

W meczu Avai z Palmeiras warto rozpatrzyć obstawienie tego, że obie drużyny zdobędą gola. Kurs jest względnie wysoki głównie ze względu na skuteczną w tym sezonie defensywę gości. Mimo tego trzeba mieć na uwadze, że gospodarze dobrze sobie radzą w ataku. Dodatkowo jest to typowy zespół, który lepiej radzi sobie u siebie. Można więc liczyć na to, że będą oni pozytywnie niesieni dopingiem, co sprawi, że nie zechcą skupiać się tylko na grze obronnej. Palmeiras również musi się skutecznie odgryzać jeśli po czternastej serii spotkań dalej chce być na czele ligi.

 

Propozycja: Avai — Palmeiras, Obie drużyny zdobędą gola: Tak, kurs: 1,93 w 888starz.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net