Analiza meczu Czechy — Portugalia + typ

Home » Nasze Typy i Analizy » Analiza meczu Czechy — Portugalia + typ

 

Przerwa reprezentacyjna rozpoczęła się na dobre, więc pora na Ligę Narodów. W sobotę o godzinie 20:45 rozpocznie się starcie pomiędzy Czechami a Portugalią. Faworytem bukmacherów są ci drudzy, którzy posiadają w składzie największe gwiazdy futbolu. W tym Cristiano Ronaldo, który już zapowiedział, że jego celem jest gra w kadrze co najmniej do Mistrzostw Europy w 2024 roku. Jak podejdą do tego meczu piłkarze obu drużyn?

Czechy bronią się przed spadkiem

Dla Czech spotkanie z Portugalią jest szczególnie ważne ze względu na ryzyko spadku do niższej dywizji. Co prawda na ten moment o punkt mniej ma Szwajcaria, ale może się to szybko zmienić. Szczególnie istotna podczas gry z bardziej ofensywnie nastawionym rywalem będzie forma Tomasa Soucka. To środkowy pomocnik, który na co dzień ubiera barwy West Hamu. Zna on więc kilku graczy przeciwnika co tylko może pomóc.

Czesi liczą także na swój największy młody talent w postaci Adama Hlozka. To gracz Bayeru Leverkusen, który obecnie powoli jest wprowadzany do Bundesligi. Dzięki swojej technice może grać z takim samym powodzeniem na skrzydle, jak i na środku ataku.

W jakiej formie jest Portugalia?

Cristiano Ronaldo, który dalej jest liderem kadry powinien wyjść w pierwszym składzie na środku ataku. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że Andre Silva prezentuje się w Lipsku poniżej oczekiwań od dłuższego czasu. Priorytetem w początkowej fazie meczu mogą być więc piłki grane w pole karne, na które będzie czekać CR7.

W dobrej dyspozycji są także pozostali ofensywni zawodnicy Portugalii. Mowa tu np. o młodym Rafaelu Leao, który jest największą gwiazdą mistrza Włoch AC Milanu. To szybki, doskonale dryblujący skrzydłowy, którego znakiem rozpoznawczym stało się schodzenie ze skrzydła w skrajne rejony pola karnego. Po przeciwległej stronie gra jako boczny defensor Joao Cancelo, który obecnie uchodzi za być może nawet najlepszego bocznego obrońcę.

Kłopot bogactwa często sprawia, że na ławce spotkania kadry rozpoczynają Bruno Fernandes lub Bernardo Silva. Posiadanie takiego kłopotu bogactwa to coś, czego mogą Fernando Santosowi zazdrościć inni szkoleniowcy. W poprzednim meczu pomiędzy tymi zespołami padł wynik 2-0 dla Portugalczyków. Ustanowiony został on jeszcze w pierwszej połowie.

Nasz typ na ten mecz

Naszym typem jest postawienie na Portugalię, ale uwzględniając wynik pierwszej połowy. Na ogół właśnie wtedy pada więcej bramek dla tego zespołu. W tym 5 z ostatnich 7 goli w poprzednich 4 meczach. Trudno ominąć takie statystyki podczas analizowania tego spotkania. Dodatkowo Ronaldo będzie szczególnie zmotywowany na początku, gdy będzie posiadać więcej sił do angażowania się nawet w pressingu.

Kurs zdecydowanie zwiększa się w przypadku pierwszej połowy, więc nasz typ można wykorzystać również jako single. Czesi poza wygraną u siebie nad Szwajcarią mają duże trudności. Szczególnie jeśli mowa o wyżej notowanych przeciwnikach. Czechom w takich sytuacjach najczęściej brakuje po prostu jakościowych piłkarzy.

 

Propozycja: Czechy — Portugalia, 1. połowa: 2, kurs: 2,40 w 888starz.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net