Analiza meczu Elfsborg — AIK + typ

Home » Nasze Typy i Analizy » Analiza meczu Elfsborg — AIK + typ

 

Zanim jeszcze swoje zmagania rozpoczęły najlepsze ligi, w krajach takich jak Szwecja rozegrano już kilkanaście kolejek. W Skandynawii jest to związane oczywiście z pogodą oraz w tym sezonie też z niestandardowo rozgrywanym mundialem podczas zimy. Nie ma więc po co czekać na obstawianie do sierpnia lub września. Także szwedzka Allsvenskan może przynieść zysk typującym. Tym razem na tapet wzięty zostanie mecz, który rozpocznie się o godzinie 15:00 w niedzielę, czyli Elfsborg — AIK Sztokholm. 

Elfsborg walczy o europejskie puchary 

Drużyna gospodarzy, czyli Elfsborg już niedługo rozpocznie również rywalizację o awans do Ligi Konferencji. Podobnie i w kolejnym sezonie ten klub będzie chciał reprezentować kraj Trzech Koron w Europie. By jednak tak się stało niezbędne jest, by skutecznie grać w lidze. Na ten moment trudno jednoznacznie ocenić formę zespołu. Naprzemienne wygrane, remisy i porażki sprawiają, że fani przeżywają prawdziwą huśtawkę nastrojów. 

Jak zwykle duża nadzieja w Simonie Olssonie, który od kilku lat jest podporą drużyny Elfsborga. Strzela, asystuje i do tego nieraz jest kluczowy w odbiorach na własnej połowie. Jako że jest on wychowankiem odczuwa sporą motywację do tego, by odnosić sukcesy ze swoją drużyną. Możliwe jednak, że niedługo stanie się on częścią mocniejszego klubu. Jego ostatnie 3 mecze to 2 gole i asysta. Forma więc zdecydowanie wzrasta. Jednak chcąc zniwelować siłę Elfsborga nie można skupiać się na jednym zawodniku, bo jego mocą jest kolektyw. 

AIK marzy o mistrzostwie 

Niewielkie różnice punktowe w czołówce tabeli sprawiają, że każdy mecz może przynieść nowego lidera. Fani AIK pewnie tylko marzą o tym, by ich ukochany zespół był pierwszy i już nie oddał tego miejsca. Tym bardziej więc każdy kolejny mecz jest ważny. W międzyczasie jednak głowę graczy AIK podobnie jak w przypadku Elfsborga zaprzątać będą starcia w eliminacjach Ligi Konferencji.  

To już piąty sezon, gdy liderem zespołu jest doświadczony 37-letni Sebastian Larsson. Niegdyś grał on w Premier League, gdzie zaczynał od epizodu w Arsenalu. W tym sezonie dołożył już 4 gole. W każdym momencie, gdy przebywa on na boisku jest prawdziwą motywacją dla reszty jego kolegów drużyny ze stolicy Szwecji. Kibice liczyć będą też na gole Nabila Bahouiego. To prawdziwy piłkarski obieżyświat. Grał już w Eredivisie, Bundeslidze czy w Arabii Saudyjskiej. Dziś strzela gole w swoim kraju i jest naprawdę mocnym punktem ekipy. 

Nasz typ na ten mecz 

Trudno byłoby wytypować kto wygra w opisywanym starciu. Można zatem do tego meczu podejść od innej strony. Łatwo zauważyć, że oba kluby lubią ofensywny styl, który prowadzi do tworzenia wielu sytuacji strzeleckich. Nie będzie więc dziwne, gdy padną co najmniej 3 gole. Taki typ obstawić można w 888starz ciesząc się wysokim kursem. Warto skorzystać, zanim będzie on obniżony. Zaletą typowania ilości bramek w meczu jest również to, że nieraz nie trzeba czekać do jego zakończenia, bo rozstrzygnięcie zakładu może paść już w pierwszej połowie. 

 

Propozycja: Elfsborg — AIK, Suma goli powyżej 2,5, kurs: 1,90 w 888starz. 

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net