Analiza meczu Niemcy – Dania + typ

Home » Nasze Typy i Analizy » Analiza meczu Niemcy – Dania + typ

Już w sobotę odbędą się pierwsze mecze II rundy Mistrzostw Europy w Niemczech. O godzinie 21:00 rozpocznie się starcie gospodarzy z Danią. Zdecydowanym faworytem są oczywiście Niemcy. Przebrnęli oni przez fazę grupową w dobrym stylu. Nie było to oczywiste, ponieważ wiele innych faworyzowanych ekip zagrało przeciętnie w pierwszych 3 meczach turnieju. Jak polecamy obstawiać to spotkanie?

Niemcy w świetnej formie

Reprezentacja Niemiec zdobyła w grupie 7 punktów. Tym samym wyszła jako pierwsza, dzięki czemu zagra z niżej notowaną Danią. Najbardziej spośród ofensywnych graczy wyróżnia się zawodnik Bayernu Monachium Jamal Musiala. On sam potrafi w trakcie meczu stworzyć kilka sytuacji, po których pada strzał. Jego obecność na boisku stanowiła do tej pory wielkie zagrożenie dla rywali. I to nawet pomimo tego, że zazwyczaj defensorzy przygotowują się na rywalizację z nim.

Złą wiadomością będzie natomiast nieobecność Jonathana Taha. Będzie on pauzować za żółte kartki. Możliwe, że dołączy do niego Antonio Rudiger, który zmaga się urazem. W tej sytuacji Niemcy mogą odczuwać brak swojej podstawowej pary stoperów. To zaś pozwala myśleć pozytywnie Duńczykom o tym, że mogą oni łatwiej zaskoczyć Manuela Neuera. Trudno więc oczekiwać, by gospodarze zakończyli ten mecz bez straty gola. I właśnie typowanie liczby bramek w tym meczu może być najlepszym rozwiązaniem. Również ze względu na dostępne kursy.

Czy Dania znowu zaskoczy?

Dania potrafi pozytywnie zaskoczyć w meczach z wyżej notowanymi rywalami. Na poprzednim Euro dotarli oni aż do półfinału, gdzie dopiero po dyskusyjnym rzucie karnym odpadli w meczu z Anglią. Na tym turnieju do tej pory odnotowali aż 3 remisy. Dzięki temu drżeli do ostatnich chwil o obecność w następnej rundzie. Gracze ze Skandynawii dali się poznać jako dobrze zorganizowana drużyna w defensywie. Trzeba jednak pamiętać, że nie mierzy się jeszcze na tym turnieju z tak mocną ofensywą, jak ta niemiecka.

Na sobotni mecz wypadł za żółte kartki Morten Hjulmand. To spore osłabienie, bo był on jedną z najważniejszych postaci środka pola. Duńczycy w wielu ostatnich meczach zdobywali gola. W ostatnich 6 starciach nie udało się to tylko w spotkaniu z Serbią, które kończyło grupową rywalizację na tym turnieju. Podobnie może być i tym razem. Szczególnie, gdy środek obrony Niemiec może być osłabiony.

Nasz typ na ten mecz 

Naszym typem jest postawienie na więcej niż 2,5 gola w meczu. Kurs u większości bukmacherów przekracza 2.00. Jest więc wyższy niż zwycięstwo Niemiec. Trzeba pamiętać, że spotkania po rywalizacji grupowej na ogół są bardziej wyrównane. To zaś daje duże szanse na zaistnienie dogrywki. Bezpieczniejszą opcją są więc wspomniane gole.

Tym bardziej, że Musiala, Wirtz czy rezerwowy Fullkrug wydają się być w naprawdę dobrej dyspozycji. Swoje okazje powinna mieć też Dania, która zazwyczaj jest bardziej skuteczna niż mogą na to wskazywać same statystyki meczowe.

 

 

Propozycja: Niemcy – Dania, Liczba goli: Ponad 2,5, kurs: 2,14 w 888starz.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net