Analiza meczu Niemcy – Szkocja  + typ 

Home » Nasze Typy i Analizy » Analiza meczu Niemcy – Szkocja  + typ 

Już w piątek 14 czerwca o godzinie 21:00 rozpocznie się pierwszy mecz Euro 2024. Naprzeciwko siebie staną reprezentacje Niemiec i Szkocji. Ci pierwszy to gospodarz, a także jeden z faworytów całego turnieju. Trudno więc wskazywać innego wygranego tego starcia niż właśnie Niemcy. Utytułowana reprezentacja ma jednak swoje problemy. Postanowiliśmy więc przeanalizować to spotkanie pod kątem bukmacherskim.

Czy Niemcy pewnie wygrają?

Kursy na wygraną Niemiec oscylują w okolicy 1.30. To oznacza, że trzeba sięgnąć nieco głębiej i znaleźć inne rynki, które mogą być bardziej obfite w atrakcyjne kursy. Gospodarze turnieju w ostatnim czasie odnotowują bardzo różnorodne wyniki. Wygrali oni bowiem np. z Francją i Holandią, ale też przegrali z Austrią czy Turcją. W starciach z niżej notowanymi rywalami dało się zaobserwować brak koncentracji w obronie. Ten zaś wpływał na liczne okazje przeciwników.

Jakość graczy niemieckich jest tak wysoko, że najpewniej wygrają oni nawet więcej niż jedną bramką ze Szkocją. Bardzo jednak możliwe, że czyste konto będzie trudnym wyzwaniem. W ostatnim czasie doświadczony Manuel Neuer popełnia coraz więcej błędów. Wiele mówi się o tym, że między słupkami powinien zastąpić go Marc-André ter Stegen. Tak się jednak zapewne nie stanie. Od początku szkoleniowej przygody Julian Nagelsmann jasno stawia na Neuera.

Pomysł Szkotów na grę z faworytami

Przed samym Euro Szkoci rozegrali dwa mecze towarzyskie. Były to wygrana ze słabym Gibraltarem i remis z Finlandią. W tym roku przytrafiły się także porażki z Holandią i Irlandią Północną. Takie rezultaty nie są zbyt dobrym prognostykiem przed turniejem. Oznacza to, że nie licząc wspomnianej wygranej z outsiderem Szkocja oczekuje na zwycięstwo od września zeszłego roku. Trudno więc o pewność siebie przed ważnym meczem otwarcia.

Szkoci zazwyczaj grają dość prosty futbol opierając grę na szybkich podaniach. Większe posiadanie piłki ma miejsce tylko w spotkaniach z niżej notowanymi rywali. Bardzo możliwe więc, że w piątek zobaczymy typową grę z kontry opartą na szybkim przedzieraniu się w okolice pola karnego przeciwnika. Może to być skuteczną bronią, ponieważ Niemcy zazwyczaj właśnie z taką grą mają problem.

Nasz typ na ten mecz 

Naszym typem jest obstawienie BTTS. Niemcy zapewne od początku meczu będą prowadzić grę i będą chcieli objąć nawet dwubramkowe prowadzenie. W takiej sytuacji nietrudno o chwilowy brak koncentracji. To zaś będzie sprzyjać Szkotom. Ci wiedzą jak zaatakować na bramkę mocniejszego przeciwnika. W ostatnim czasie ścierali się częściej niż regularne z samą europejską czołówką.

Kurs ponad 2.0 u większości bukmacherów pokazuje, że dany typ nie jest na razie zbyt popularny. Warto więc do niego sięgnąć jak najszybciej. Nieraz sami Niemcy sprawiają, że xG rywali pomimo niskiego posiadania piłki jest wyższe niż 2.0! Tak było np. z Grecją, która tylko przez 36% czasu gry posiadała piłkę.

Propozycja: Niemcy – Szkocja, Obie drużyny strzelą gola: Tak, kurs: 2,03 w Unibet.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net