Analiza meczu Szwecja — Niemcy + typ

Home » Nasze Typy i Analizy » Analiza meczu Szwecja — Niemcy + typ

 

We wtorek o godzinie 04:00 rozpocznie się ostatni mecz fazy grupowej Mistrzostw Świata do lat 20 w hokeju na lodzie. Naprzeciwko siebie staną reprezentanci Szwecji i Niemiec. Po trzech spotkaniach obie drużyny mają 6 punktów. Ostatnia kolejka zadecyduje więc o tym, kto zajmie drugie miejsce w grupie i w ćwierćfinale ominie najmocniejsze zespoły z drugiej grupy. Jak skutecznie obstawić ten mecz?

Szwecja liczy na medal

Reprezentacja Trzech Koron to jeden z faworytów turnieju. Poprzednie mecze jasno wskazują, że jest to zespół na miarę czołowej czwórki mistrzostw. Oczywiste jest, że młodzi Szwedzi będą chcieli pokonać nieco niżej notowanych Niemców, by ominąć konieczność gry z Kanadą i Finlandią już w ćwierćfinale. Żeby jednak tak się stało gra będzie musiała być co najmniej tak dobra jak w drugim meczu z Austrią. Nastroje jednak nie są najlepsze po porażce z USA. Wynik 3-2 nie odzwierciedla różnić klas na korzyść Stanów Zjednoczonych.

Dużą rolę na turnieju rozgrywa Simon Edvinsson, który rok temu został wybrany w drafcie NHL przez Detroit Red Wings. To jeden z najbardziej utalentowanych młodych szwedzkich hokeistów, który już dziś porównywany jest do legendarnego Nicklasa Lidstroma. Po świetnym sezonie w lidze WHL sporą ilość czasu na lodzie w reprezentacyjnym turnieju dostaje także przyszły gracz Boston Bruins, czyli Fabian Lysell. To 19-latek, który zdążył już zdobyć 3 punkty na tym turnieju.

Niemcy cieszą się z awansu

Niemiecki hokej coraz bardziej zyskuje na jakości. Poprzez spore środki zainwestowane na rozwój młodzieżowych zawodników już dziś wielu graczy powołanych na turniej do lat 20 mogłoby grać w dorosłej kadrze. Jeśli Niemcy skutecznie zagrają ze Szwedami i sprawią niespodziankę to bardzo możliwe, że awans do półfinału i strefy medalowej będzie bardzo bliski. Wygrana z faworytami ze Skandynawii jest jednak kluczowy, ponieważ w starciu z Kanadą lub Finlandią może być naprawdę trudno.

Spore znaczenie będzie mieć gra bramkarza Fabiana Bugla. Stał się on jedynką w drugim meczu, gdy jego rywal kiepsko się spisał przeciwko USA. Koncentracja przez cały mecz oraz spore doświadczenie z gry na poziomie młodzieżowym będą sprzymierzeńcami młodego golkipera. Świetne wrażenie w starciu ze słabszą Austrią zrobił Alexander Blank. Zdobył on 3 gole i przy kolejnym asystował. W poprzednim sezonie grał już na najwyższym poziomie i jest jednym z najbardziej obiecujących zawodników reprezentacji Niemiec.

Nasz typ na ten mecz

Nie da się ukryć, że Szwecja dysponuje bardziej utalentowanym składem. Ta różnica może być mocno zauważalna w sytuacji takiej jak ostatni, decydujący mecz w grupie. Szwedzi, którzy mają w składzie kilku zawodników, którzy są już obeznani z wielką rywalizacją, jaka ma miejsce w ligach za oceanem pewnie będą chcieli zdominować niemieckich młodzieżowców od początkowych minut spotkania. Warto w związku z tym zastanowić się nad obstawieniem ilości goli w pierwszej tercji. Dzięki temu kurs wzrasta do naprawdę interesującego poziomu.

 

Propozycja: Szwecja — Niemcy, Suma goli przez Szwecja U20 – Tercja 1: Powyżej 1,5, kurs: 2,14 w Unibet.

 

 

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net