Analiza meczu Talleres de Cordoba— Club Atletico Colon+ typ

Home » Nasze Typy i Analizy » Analiza meczu Talleres de Cordoba— Club Atletico Colon+ typ

 

W chwili, gdy najlepsze ligi świata odpoczywają przyszedł czas na śledzenie trochę mniej popularnych rozgrywek piłkarskich. I właśnie dzięki temu można skupić swoją uwagę na starciach toczących się w Copa Libertadores. Są to rozgrywki międzynarodowe w Ameryce Południowej. W nocy z środy na czwartek o godzinie 00:15 rozpocznie się pierwsze spotkanie 1/8 pomiędzy argentyńskimi Talleres Cordoba i Colon. Dziś można wróżyć, że dwumecz będzie wyrównany, a jak to wykorzystać typując go?

Talleres, czyli ligowy outsider

Póki co zespół przyszłych gospodarzy nie radzi sobie zbyt dobrze w bieżących rozgrywkach ligowych. Na pięć meczów tylko jeden zakończył się zdobyciem kompletu punktów. Na domiar złego skuteczność w ataku stoi na naprawdę niskim poziomie. Trudno w takiej sytuacji liczyć na przełamanie. Rozwiązaniem jednak mogą być mecze pucharowe. Można w nich powalczyć o odpowiednie morale na resztę sezonu. Tym bardziej, że Copa Libertadores dla każdego kibica drużyny z Ameryki Południowej to najważniejsze rozgrywki.

W zespole z Cordoby brak jest głośnych nazwisk. W dobrej formie jednak jest bramkarz Guido Herrera. Nieraz sprawiał pozytywne wrażenie nawet w przypadku porażki całego zespołu. Ściągnięty z River Plate młody napastnik Federico Girotti póki co nie wszedł na oczekiwany poziom, ale możliwe, że potrzebuje jednego meczu, w którym wszystko będzie szło po jego myśli. Może stanie się to w meczu z Colon.

Colon liczy na dobry sezon

Goście nie będą faworytem pierwszego spotkania, ale pozytywny wynik pozwoli myśleć o awansie. W końcu rewanż u siebie zawsze zwiększa szansę na powodzenie. Trener Julio Falcioni pewnie nakaże swojej drużynie po pierwsze strzec dostępu do własnej bramki, tak by w rewanżu dalej mieć szanse na awans. Podobnie jak Talleres, również Colon potrafi uprzykrzyć rywalom grę w ataku. Zespół ten póki co w lidze jest wyżej niż jego następni rywale, ale mowa jest tylko o punkcie różnicy.

Kluczowym ogniwem zespołu jest młody Facundo Farias. Jeśli w dalszym ciągu będzie on utrzymywać aktualną formę możliwe, że niedługo przejdzie do europejskiego zespołu. Dzięki temu Colon będzie mogło zarobić naprawdę dobre pieniądze. Mogą one pozwolić się rozwinąć i zadbać o dalszy rozwój klubu. Na dziś jednak sporym problemem będzie dla Talleres, by powstrzymać nastolatka w jego ofensywnych zapędach. Colon dysponuje też tą przewagą, że dwa ostatnie mecze między tymi zespołami wygrał.

Nasz typ na ten mecz

Kursy u bukmacherów przedstawiają się w dość wyrównany sposób. Według nich trzeba jednak uznać, że to Talleres jest faworytem, choć szczerze mówiąc jest tak raczej ze względu na to, że mecz odbędzie się na stadionie imienia Mario Albero Kempesa w Cordobie. Ciekawym typem objętym sporym kursem jest obstawienie, że padnie mniej niż 1,5 gola. Oba zespoły raczej nie słyną ze skutecznych ataków. Do tego na ogół starają się one po pierwsze nie stracić gola. Możliwe więc, że padnie remis 0-0 lub też zaraz po strzeleniu gola przez którąś z drużyn ta zacznie bronić dostępu do własnej bramki.

 

Propozycja: Talleres de Cordoba— Club Atletico Colon, Suma goli: Poniżej 1,5, kurs: 2,84 w 888starz.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net