Analiza meczu Walia — Ukraina + typ

Home » Nasze Typy i Analizy » Analiza meczu Walia — Ukraina + typ

 

Już w niedzielę o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Walią a Ukrainą, które rozstrzygnie, który z krajów z Europy jako ostatni będzie mógł pojechać na mistrzostwa świata w Katarze. Ogólnie można stwierdzić, że obie reprezentacje prezentują dość podobny poziom. Oczywiście jednak jak zwykle jest kilka niuansów, które mogą wpłynąć na wynik tego starcia. Co nas zatem czeka i jaki typ najlepiej wybrać na ten mecz?

Walia liczy na wsparcie kibiców

Baraż będzie mieć miejsce w Cardiff, więc Walijczycy będą mogli liczyć na swoich kibiców, którzy pewnie tłumnie przybędą na stadion. Ich ostatnim przetarciem przed tym decydującym meczem było spotkanie z Polską. Walia nawet prowadziła przez pewien czas, jednak ostatecznie przegrała ten mecz 1-2. Trudno jednak cokolwiek wnioskować z tego starcia, bo najważniejsze ogniwa były oszczędzane na niedzielny, ważniejszy mecz. Gracze, którzy wystąpili dodatkowo unikali twardych starć, które mogłyby zakończyć się kontuzją.

Mimo specyficznej sytuacji w klubie dalej największą gwiazdą jest Gareth Bale, który przyjeżdżając na zgrupowania wskrzesza swoją motywację i gra na 100%. Podobnie jest z Aaronem Ramseyem, który będzie chciał się pewnie zrewanżować za niewykorzystany rzut karny w finale Ligi Europy. Kluczowym zawodnikiem może być również Daniel James, który na co dzień występuje w Leeds, do którego przeszedł z Manchesteru United. Jest to zawodnik, który może wystąpić na niemal każdej pozycji w ataku i pomocy. 

Zmotywowana Ukraina

W poprzedniej rundzie Ukraińcy dość pewnie odprawili z kwitkiem Szkocję wygrywając 3-1. Zwycięstwo mogło i powinno być bardziej okazałe. Jednak ofensywni gracze nie radzili sobie w klarownych sytuacjach i zmarnowali większość z nich. Teraz jednak będzie czekać na nich mocniejsza w defensywie ekipa Walii, więc trudno będzie sobie pozwolić na taką niedokładność. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że może ona wynikać z tego, że wielu graczy nie grało w klubie od kilku miesięcy.

Z drugiej strony nikogo nie zabraknie i kadra będzie pełna najlepszych ukraińskich graczy. Andriy Yarmolenko, Ruslan Malinovsky i Oleksandr Zinchenko to siła zespołu, której może pozazdrościć niejedna inna reprezentacja. To na nich opierać będą się akcje ofensywne, które wykorzystywać ma utalentowany Roman Yaremchuk. Na pochwały zasługuje szczególnie wspomniany Zinchenko, który nie poświęcił ani dnia na świętowanie mistrzostwa Anglii zdobytego z Manchesterem City i od razu przybył na trening kadry.

Nasz typ na ten mecz

Nie ma wątpliwości, że będzie to bardzo wyrównany mecz, który warto będzie śledzić od początku do końca. Drużyny te w tym wieku ścierały się tylko trzykrotnie. Raz zwyciężała Ukraina, a dwukrotnie padał remis. Wartym uwagi pomysłem jest postawienie na to, że obie drużyny strzelą gola. Zazwyczaj trudno jest tym reprezentacjom utrzymać zerowy bilans strat, co właściwie można nazywać wyjątkiem jeśli już się przydarza. Wysoki kurs u bukmacherów tym bardziej zachęca do obstawiania.

 

Propozycja: Walia — Ukraina, Obie drużyny zdobędą gola: Tak, kurs: 2,01 w 888starz.

 

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net