Bukmacher Burningbet

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacher Burningbet

Bukmacher Burningbet

Burningbet dołączył do bukmacherów, którzy otwarli się na graczy z Polski. Nowych graczy może skusić on kilkoma promocjami, w tym ciekawym bonusem powitalnym. Dodatkowo dużym ułatwieniem dla wielu będzie intuicyjna strona internetowa w języku polskim oraz to, że dostępna jest nasza waluta. Poniżej prezentujemy wszystkie zalety i wady tego bukmachera.

Bonus powitalny dla nowych klientów bukmachera Burningbet

Dla zakładów bukmacherskich i kasyna stworzone zostały osobne bonusy. Tzw. powitalny bonus sportowy to 100% od pierwszego depozytu do 1 300 PLN. Jak w każdym przypadku także i tutaj warto przed skorzystaniem zapoznać się z jego warunkami. Co zatem trzeba zrobić, by otrzymać dodatkowe środki?

 • Zarejestruj się
 • Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę minimum 100 PLN
 • Obróć jednokrotnie wpłaconymi środkami po kursie minimalnym 1.50
 • Po rozliczeniu zakładów skontaktuj się obsługą klienta na czacie lub mailowo
 • Po tym otrzymasz 100% do 1 300 PLN

Dodatkowo przed wypłatą bonusu należy nim oraz depozytem obrócić aż 10-krotnie. Do obrotu zaliczane są kupony pojedyncze z kursem min. 2.00 oraz AKO z kursem co najmniej 1.50 dla każdego zdarzenia.

Istnieje także duża ilość rynków, które nie zaliczają się obrotu. Są to:

 • każdy rodzaj handicapu,
 • zakłady powyżej/poniżej,
 • obie drużyny zdobędą gola,
 • nieparzyste/parzyste,
 • suma goli.


Bukmacher Burningbet – pozostałe promocje

Burningbet to także stałe promocje. Pierwszą z nich są tzw. Codzienne bonusy. Jak sama nazwa wskazuje jest to możliwość skorzystania każdego dnia z innej promocji. Najczęściej są freebety od depozytu, ale też po prostu bonusy po wpłacie. Co ważne można sprawdzić je ze sporym wyprzedzeniem.

Aktywni gracze mogą liczyć na cashback w postaci 10% od sumy stawek w danym tygodniu. Aby móc go otrzymać należy zwrócić się mailowo lub przez chat na żywo. Maksymalnie uzyskać można 2 500 PLN, a minimalnie 100 PLN. Oznacza to, że skorzystają ci, którzy zagrają za co najmniej 1 000 PLN w danym tygodniu. Otrzymany bonus należy obrócić 5 razy przed wypłatą.

Oferta zakładów bukmachera Burningbet

Szybko po zapoznaniu się z ofertą Burningbet można zwrócić uwagę na to, że skupia się on na najpopularniejszych sportach. W związku z tym najlepsza oferta zaproponowana została na piłkę nożną, tenis czy koszykówkę. Nie oznacza to, że brakuje niszowych sportów, ale w ich przypadku dostępne jest mniej rynków.

Przyzwoicie prezentuje się także propozycja na najlepsze ligi amerykańskie jak NBA, NHL, NFL i MLB. Dzięki temu bukmacher ten może nawiązywać swoją ofertą do najchętniej wybieranych serwisów zagranicznych.

Typować możemy także e-sport, który ewidentnie jest istotnym elementem portfolio Burningbet. Dostępne są takie tytuły jak CS:GO, LoL, Starcraft czy Warcraft.


Bukmacher Burningbet – zakłady na żywo

Zakłady na żywo to jedna z największych zalet Burningbet. Interfejs podstrony zasługuje na wszelkie pochwały. W łatwy sposób można przemieszczać się pomiędzy kolejnymi zdarzeniami. Pomagają w tym przystępne filtry. Swoje ulubione rozgrywki da się oznaczyć, dzięki czemu będą znajdować się u samej góry strony.

Dla wielu typerów dobrą wiadomością jest obecność statystyk i wszelkich danych z meczów. Są one oczywiście aktualizowane na żywo. Dzięki temu możliwe jest obstawianie jeszcze skuteczniej z wykorzystaniem oferty na żywo.

Metody płatnicze w Burningbet

W Burningbet istnieje wiele metod płatności, które pozwolą jednocześnie na wygodę oraz zachowanie anonimowości. W jaki sposób da się wpłacić środki do Burningbet?

 • BLIK,
 • Karty Visa i MasterCard,
 • Przelew bankowy,
 • MiFinity,
 • Jeton,
 • Paysafecard,
 • eZeeWallet.
 • Binance Pay,
 • Bitcoin,
 • TRC 20,
 • Litecoin,
 • Ethereum.

Dla większości metod minimalna kwota depozytu to 50 PLN. Natomiast w przypadku Jetona to 100 PLN. Oznacza to, że nie da się wpłacić niższej kwoty, by początku zagrać za niewygórowane stawki. Dla wielu graczy może to być niezbyt dobra wiadomość. Zaletą jest natomiast obsługa naszej waluty – PLN.


Bukmacher Burningbet – opinie graczy

Wśród opinii w internecie Burningbet oceniany jest pochlebnie. Trzeba jednak zwrócić uwagę, że obecnie jest to jeszcze bukmacher mało popularny wśród graczy z naszego kraju. Część z nich korzystała już z oferty Burningbet, ale w zakresie oferty kasynowej. Dobrą wiadomością jest brak negatywnych informacji o procesie wpłat i wypłat. Negatywnie oceniane są natomiast zasady promocji, które zakładają często konieczność wielokrotnego obrotu. Pozytywnie oceniana natomiast jest obszerność oferty. Szczególnie w przypadku piłki nożnej.

Bukmacher Burningbet – aplikacja mobilna

Burningbet nie udostępnił do tej pory aplikacji mobilnej. Według informacji otrzymanych od samego bukmachera trudno jest określić czas, w którym się to zmieni. Na tę chwilę trzeba radzić sobie za pomocą strony internetowej. Na szczęście została ona stworzona w responsywny sposób i dostosowuje się do ekranów mniejszego rozmiaru.


Bukmacher Burningbet – Najczęściej zadawane pytania

Jaki bonus można otrzymać w Burningbet?

Nowi klienci otrzymują bonus 100% od pierwszego depozytu do 1 300 PLN. Wymogiem jest wpłata 100 PLN i jednokrotny obrót nią z kursem min 1.50.

Czy Burningbet posiada aplikację mobilną?

Nie, na tę chwilę Burningbet nie stworzył aplikacji mobilnej.

Jak skontaktować się z obsługą klienta Burningbet?

Kontakt z bukmacherem jest możliwy poprzez czat na żywo lub mailowo. Otwierając czat na stronie Burningbet należy wybrać język angielski, rosyjski lub hiszpański.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net