Bukmacher Ditobet

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacher Ditobet

Ditobet to kolejny bukmacher, który otworzył się na graczy z Polski. Na tę chwilę trzeba posiłkować się obcymi walutami. Pomimo tej wady Ditobet powinien zainteresować fanów tradycyjnych sportów oraz e-sportu, których oferta jest naprawdę okazała. Pora przyjrzeć się dokładniej co oferują nowe zakłady bukmacherskie otwarte w 2022 roku.

Bonus powitalny dla nowych klientów bukmachera Ditobet

Dla nowych użytkowników Ditobet oferuje podwójny bonus. Wartość pierwszego depozytu jest podwajana. Wymagana w tym celu jest wpłata pomiędzy 10 a 200 EUR. W przypadku chęci dokonania wypłaty środków bonusowych należy pamiętać o konieczności wykonania 15-krotnego obrotu. Drugim bonusem jest freebet o wartości 20 EUR.

Aby skorzystać z promocji, należy wyrazić na nią zgodę w zakładce z charakterystyczną ikoną prezentu. Od momentu zaakceptowania czas na wykorzystanie obu przyznanych bonusów to 21 dni. Cały czas na bieżąco można sprawdzać tę datę w przypadku jej zapomnienia.

Bukmacher Ditobet – pozostałe promocje

Ditobet posiada oczywiście również promocje dla stałych bywalców serwisu. Korzystnie prezentuje się szczególnie zwiększenie kursu dla zakładów akumulowanych. Wygląda ono następująco:

  • 4 zdarzenia – 5% więcej,
  • 5 zdarzeń – 7% więcej,
  • 6 zdarzeń – 10% więcej,
  • 7 zdarzeń – 15% więcej,
  • 8 lub więcej zdarzeń – 20% więcej.

Dodatkowe środki czekają także na graczy, którzy przyprowadzą do Ditobet znajomych. Za zarejestrowanie konta przez poleconego gracza można uzyskać 10% jego pierwszego depozytu. Środki otrzymywane są w formie freebetu.


Oferta zakładów bukmachera Ditobet

Na stronie dotyczącej zakładów szybko zwraca na siebie uwagę szeroka oferta dotycząca piłki nożnej. Typerzy, którzy głównie dodają do kuponów zdarzenia z tej dyscypliny będą na pewno zadowoleni. Poza tym swoje miejsce mają inne dyscypliny, których znajduje się około 40. Dużą zaletą Ditobet jest e-sport. Posiada on swoją osobną podstronę. CS:GO, FIFA, DOTA 2 królują, ale znaleźć da się też e-Football czy Overwatch. Gotowe do typowania są turnieje nie tylko z Europy.

Ditobet zachęca do obstawiania wydarzeń, które oznaczone są jako Boosted Odds. Kursy są podwyższone, dzięki czemu obstawianie ma być jeszcze bardziej opłacalne właśnie w Ditobet. Dodatkowo dla szczególnie aktywnych uruchomiony został program lojalnościowy, który zakłada kilka poziomów. Najbardziej lojalności gracze mogą liczyć na mnożnik stawki liczący od 1,2 do aż 1,8. Do osiągnięcia najniższej wartości niezbędne jest postawienie zakładów o wartości 5 010 EUR.

Bukmacher Ditobet – zakłady na żywo

Liczba meczów wprowadzonych do oferty live nie budzi zastrzeżeń. Nawet juniorskie ligi piłkarskie posiadają po kilkadziesiąt rynków do wyboru w wersji na żywo. Niestety brakuje jednak możliwości oglądania transmisji na stronie. Według informacji uzyskanych na czacie operator robi wszystko, by cały czas udoskonalać ofertę, więc możliwe, że w przyszłości ta opcja zostanie dodana. Na tę chwilę trzeba posiłkować się statystykami, które są aktualizowane na żywo.

Metody płatnicze w Ditobet

Po pierwsze na ten moment nie da się wybrać polskiej waluty. Same metody płatności wyglądają natomiast okazale. Wpłacać więc można m.in. kartami VISA oraz MasterCard, przelewem bankowym za pośrednictwem Sofort lub Rapid Transfer. Dostępne są też Jeton, AstroPay, Skrill, Paysafecard, Neteller, które najbardziej polecamy. Ditobet udostępnił również możliwość wpłat za pomocą kryptowalut takich jak np. Bitcoin i Ethereum.


Bukmacher Ditobet – opinie graczy

Ditobet to nowy bukmacher, który działa dopiero od 2022 roku, więc posiada stosunkowo mało opinii w sieci. Jest jednak chwalony za ogromną ofertę dotyczącą niższych lig piłkarskich. Na forach internetowych można znaleźć wpis dotyczący problemu z wypłatą. Pomimo tego pozostałe informacje od graczy pozytywnie świadczą o tych zakładach. Zdarza się, że klienci wspominają też, że do gry u tego bukmachera zachęcił ich bonus z ostatnio rzadko spotykanym freebetem.

Bukmacher Ditobet – aplikacja mobilna

Ditobet nie wypuścił aplikacji mobilnej. Możliwe, że po prostu należy zaczekać biorąc pod uwagę krótki czas od pojawienia się firmy na rynku. Strona internetowa działa poprawnie na mniejszych ekranach. Nie powinno więc sprawić trudności typowanie na smartfonie. Choć trzeba przyznać, że to nie to samo co aplikacje dobrze znanych już innych bukmacherów.

Bukmacher Ditobet – Najczęściej zadawane pytania

Czy strona internetowa została przetłumaczona?

Niestety należy posiłkować się językiem angielskim. Do wyboru są też hiszpański, niemiecki, rosyjski, turecki i fiński. Możliwe, że w przyszłości w przypadku ewentualnego napływu graczy z Polski strona uzyska tłumaczenie. Podobnie sytuacja wygląda z obsługą klienta, która prowadzona jest w języku angielskim.

Co najlepiej obstawiać w Ditobet?

Najszerszą ofertę posiadają piłka nożna oraz e-sport. Piłka nożna to także sporo niższych klas rozgrywkowych. Dotyczy to nie tylko najpopularniejszych krajów jak Anglia czy Hiszpania.

W jaki sposób wpłacić środki do Ditobet?

Metody płatności to spora zaleta Ditobet. Jest z czego wybierać. My polecamy jednak portfele internetowe jak Jeton czy Skrill. Bezpieczne jest także dokonanie depozytu za pomocą Paysafecard. Posiadacze kryptowalut powinni rozpatrzyć wpłacanie środków za ich pomocą, co zwiększy anonimowość.


Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net