Co można obstawiać u bukmachera poza sportem?

Home » Typowanie » Co można obstawiać u bukmachera poza sportem?

Co obstawiać u bukmachera poza sportem?

W ofercie zakładów topowych bukmacherów internetowych dominują tradycyjne dyscypliny sportowe, jednak to nie oznacza wcale, że najlepsze firmy na rynku nie oddają w ręce graczy kursów na inne wydarzenia. Jakie konkretnie? Co można obstawiać u bukmachera poza sportem? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Oferta bukmacherów internetowych – zakłady specjalne

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zdecydowana większość typerów nie przegląda całej oferty zakładów na stronie bukmachera, lecz skupia się zaledwie na kilku dyscyplinach – piłce nożnej, tenisie, koszykówce, sportach walki, ewentualnie e-sportach.

Okazuje się jednak, że scrollując ofertę nieco niżej można odnaleźć kursy nie tylko na całe mnóstwo niszowych konkurencji sportowych (m.in. krykiet, rzutki, snooker), ale również sporo ciekawych zakładów specjalnych.

Niektóre z nich dotyczą newsów ze świata showbiznesu, inne wyborów politycznych, a jeszcze wydarzeń społecznych. To co je łączy to fakt, że za każdym razem są one źródłem sporych emocji i doskonałej rozrywki, a przy odrobinie szczęścia atrakcyjnej wygranej.

Jakie zakłady można obstawiać u bukmachera poza sportem? W naszym najnowszym poradniku typera postanowiliśmy wziąć pod lupę ofertę topowych bukmacherów z naszego rankingu i sprawdzić, jakie typy i kursy czekają na graczy w sekcji zakładów specjalnych.

Zakłady specjalne od bukmachera 888starz

Jak zwykle na wysokości zadania stanęli oddsmakerzy lidera naszego rankingu najlepszych bukmacherów internetowych, a mianowicie serwisu 888starz. Firma ta poza doskonałą ofertą tradycyjnych kursów stricte sportowych oddaje również w ręce swoich klientów imponujących rozmiarów paczkę zakładów specjalnych, a typerzy szukający dobrej rozrywki nie będą mieli zbyt wielu powodów do narzekań.

Jakie zakłady specjalne można obstawiać w 888starz? Pierwsza kategoria typów to kursy na… pogodę. Bukmacher wystawia setki, a może i tysiące kursów na temperaturę w danym dniu na lotniskach dookoła świata (np. Temperatura w przedziale od 23 do 24 włącznie na lotnisku Lotnisko Aleksandra Wielkiego w Skopje dn. 13.08. o godz. 15:00). Naprawdę, wydawało nam się, że po tylu latach w branży widzieliśmy już wszystko, jednak oferta zakładów na pogodę od bukmachera 888starz powaliła nas na kolana!

Tylko niewiele skromniej prezentują się zakłady polityczne w 888starz. W trakcie naszych testów można było obstawiać kursy na wybory w 13 krajach, co również należ uznać za doskonały wynik. Wrażenie zrobiły na nas m.in. kursy na dziesiątki kandydatów poszczególnych partii w wyborach prezydenckich w Polsce w 2025 roku.

Kolejna kategoria zakładów specjalnych od bukmachera 888starz to teleturnieje (lub TV shows – jak kto woli). Do dyspozycji graczy są kursy na dziesiątki wydarzeń telewizyjnych od Chin, przez Europę, aż po Stany Zjednoczone i każdy powinien tam odnaleźć coś dla siebie. Przykład? Zwycięzca “Tańca z gwiazdami” w Polsce”.

Idźmy dalej, następna sekcja zakładów specjalnych od 888starz do Kino. Tam czekają na Was kursy na kilka możliwych scenariuszy w kolejnych sezonach popularnych seriali, a także typy na liczbę widzów (Box Office) w pierwszy weekend po premierze kinowej konkretnych filmów.

Myślicie, że to wszystko, co przygotowali analitycy 888starz? Jeszcze czego! Nie sposób jednak wymienić wszystkich ciekawych zakładów specjalnych proponowanych przez ten serwis, dlatego tutaj zaprezentujemy kilka najciekawszych, a po pełną ofertę radzimy odwiedzić oficjalną stronę bukmachera 888starz.

 • Pierwsza kobieta na Księżycu
 • Pierwsza firma, która podbije Mars
 • Następny Papież po Franciszku
 • Gol anulowany po systemie VAR w finale piłkarskich MŚ 2022
 • Maskotka IO 2032 w Brisbane
 • Eurowizja 2023 (zwycięzca i organizator)

Co obstawiać u bukmachera poza sportem? Oferta Unibet

Umówmy się co do jednego – w trakcie naszych testów żaden bukmacher nawet nie zbliżył się do 88starz, jeśli chodzi o jakość oferty zakładów specjalnych, co nie oznacza, że w innych serwisach nie odnajdziecie kursów na szeroko pojmowaną rozrywkę. W tym gronie znajduje się m.in. firma Unibet. Jakie zakłady specjalne oddaje w ręce klientów ten bukmacher?

Bardzo przyzwoicie przez oddsmakerów Unibet zostały opakowane zakłady polityczne. Do dyspozycji graczy jest spora paczka kursów na wybory w kilku krajach, a sporo ciekawych typów odnajdą m.in. eksperci od politycznych rynków w USA.

Z kolei w sekcji zakładów NIESPORTOWYCH oddsmakerzy Unibet stawiają przede wszystkim na wydarzenia związane z kinem i szeroko pojętym showbiznesem. W trakcie naszych testów Unibet wystawiał swoje kursy m.in. na:

 • Zwycięzcę X-factora w Danii
 • Zwycięzcę Tańca z gwiazdami w Finlandii
 • Kolejnego aktora wcielającego się w postać Jamesa Bonda
 • Nagrody Emmy
 • Oscary
 • Osobowość roku BBC

Zakłady specjalne od bukmachera Campobet

Dla porównania sprawdźmy, jak na tle bukmacherów 888starz oraz Unibet wypada w tej kwestii firma Campobet. Jakie zakłady i kursy specjalne oddają w ręce graczy oddsmakerzy tego bukmachera?

No cóż, powiedzieć, że oferta Campobet nieco różni się od tej w 888starz, to nic nie powiedzieć! Podczas naszych testów jedyne dostępne zakłady w sekcji SPECJALNE to Osobowość roku BBC oraz kilka rynków politycznych. Dobre i to, natomiast do najlepszych firm internetowych nieco brakuje.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net