Co to jest tymczasowe konto u bukmachera?

Home » Bukmacherzy Polscy » Co to jest tymczasowe konto u bukmachera?

Co to jest tymczasowe konto u bukmachera?Konto tymczasowe u bukmachera

Jest to rozwiązanie bardzo popularne u bukmacherów, zwłaszcza tych legalnych. Polega ono na umożliwieniu nowych użytkownikom obstawiania zakładów od razu po rejestracji. Dzięki temu nowi gracze nie muszą czekać na przebrnięcie przez proces weryfikacji konta. Od razu mogą tworzyć pierwsze kuponu. A jeśli skorzystają dodatkowo z jakiejś metody błyskawicznych płatności np. szybkich przelewów czy wpłat z portfeli internetowych to mogą to robić niemal od razu po założeniu konta.

Ograniczenia konta tymczasowego

Konto tymczasowe u bukmachera nieco różni się od w pełni zweryfikowanego konta. Główną i najważniejszą różnicą jest brak możliwości dokonywania wypłat środków. To możliwe jest tylko w przypadku przejścia pełnego procesu weryfikacji. Wszystkie one mają także limit depozytów do kwoty 5 000 zł. Przed kolejnymi wpłatami konieczna jest pełna aktywacja konta.

W innych kwestiach różnice są już zależne od konkretnego bukmachera. Na przykład czas przez jaki można korzystać z konta tymczasowego waha się od 28 dni, przez 3 miesiące, do nieskończoności. W tym ostatnim wypadku bukmacher nie wprowadza żadnego ograniczenia w tej kwestii. W przypadku braku dokończenia procesu weryfikacji konta bukmacher może je zawiesić. Stracimy możliwość obstawiania do czasu udowodnienia prawdziwości podanych w formularzu danych.

Dla tego typu kont wprowadzany jest także limit maksymalnej wygranej na kuponie. Zazwyczaj jest to 2279,99 zł, czyli kwota o 1 gr niższa od wygranych objętych dodatkowym podatkiem u legalnych bukmacherów.
Niektórzy bukmacherzy wprowadzają także limit obrotu, zazwyczaj w okolicach 5 000 zł. Po obstawieniu zakładów na tą kwotę, możliwość obstawiania zostanie zablokowana.

Korzyści z korzystania z konta tymczasowego

Najważniejszą korzyścią z użytkowania tego typu konta jest możliwość natychmiastowego wejścia do gry. Dzięki temu nie przegapimy ciekawej okazji na obstawienie zakładu, możemy zagrać na żywo oglądany właśnie mecz czy potencjalną „ustawkę”.

Konto tymczasowe u bukmachera daje także pełny dostęp do promocji. Wszelkie bonusy od depozytu czy darmowe zakłady zostają przyznane jeszcze przed dokonaniem weryfikacji. Także nic nie tracimy w tej kwestii.
Bez tego typu kont bardzo wiele mogłoby nas ominąć. Niekiedy potrzeba obstawienia jakiegoś spotkania dopada nas nagle, poza domem, na wakacjach czy podczas przerwy w pracy. Bardzo często nie mamy wtedy możliwości zeskanowania dowodu czy przesłania rachunku za media. Gdyby tego typu wymagania trzeba było spełnić przed postawieniem swojej pierwszej złotówki to stracilibyśmy masę zabawy i okazji na zarobek.

Konta tymczasowe u zagranicznych bukmacherów

Choć formalnie zagraniczni bukmacherzy nie korzystają z wyrażenia „konto tymczasowe” to stosują oni bardzo podobne rozwiązania. Praktycznie żaden z nich nie wymaga od nas weryfikowania konta przed rozpoczęciem obstawiania. Również dają nam bonusy tak samo jak na zweryfikowanych kontach.

Co ważne zagraniczni bukmacherzy nie podlegają ograniczeniom prawnym, takim jak polscy bukmacherzy. Przez co nie muszą stosować limitu wygranych czy depozytów.
Sama kwestia weryfikacji wygląda bardzo różnie. Poniżej przytaczamy kilka przykładów.

U bukmacherów zagranicznych dominuje zasada – weryfikacja przed pierwszą wypłatą. Można ją zrobić od razu, można w momencie zlecenia pierwszej wypłaty środków. Tacy bukmacherzy jak

  • Unibet
  • 20bet
  • Fanteam

mają specjalne formularze w panelu użytkownika, gdzie możemy załączyć zdjęcie lub skan dowodu oraz jakieś potwierdzenie adresu np. rachunek za media czy wyciąg z konta.
Inna grupa bukmacherów umożliwia wysyłkę dokumentów na maila. Albo prosi o nie bezpośrednio po zleceniu pierwszej wypłaty. Należą do nich przykładowo:

  • Reloadbet
  • Tornadobet

Trzecia grupa bukmacherów weryfikacje przeprowadza wyrywkowo. To nie żart. Cześć ich graczy wpłaca i wypłaca środki bez konieczności wysyłania do bukmachera nawet skanu dowodu. Pisząc do nich z prośbą o weryfikację otrzymamy w odpowiedzi informację, że nie jest ona potrzebna. Co nie znaczy, że w przyszłości nie będzie wymagana dla konkretnego konta. Przykłady takiego podejścia:

  • 22bet
  • GGbet

Jest jeszcze ostatni system – brak weryfikacji. Stosują go nieliczni bukmacherzy nastawieni na anonimowość graczy oraz opierający konta graczy o kryptowaluty. Przykładem takiego bukmachera jest:

  • Nitrogen Sports
  • Stake
  • Betmaster (zdarza się przy wzięciu bonusu lub dużych wygranych)

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net