Gdzie obstawiać i typować UFC?

Home » Obstawianie Sportów » Gdzie obstawiać i typować UFC?

Obstawianie UFC u bukmacherów

Każdy, kto choć trochę interesuje się sztukami walki słyszał o UFC. Jest to prestiżowa federacja, w której walczą najlepsi zawodnicy. Ultimate Fighting Championship, bo tak brzmi cała nazwa organizacji funkcjonuje już od 30 lat. Żaden szanujący się bukmacher nie może pominąć jej w swojej ofercie. Cyklicznie organizowane gale to doskonała okazja, by do swoich kuponów dodać wydarzenia ze świata UFC. O czym warto wiedzieć i co najważniejsze gdzie obstawiać UFC? Czas to sprawdzić.

Co trzeba wiedzieć o UFC?

Spore zainteresowanie walkami spowodowane jest widowiskowością. Zawodnicy, walcząc mieszają różne style walki znane z boksu, jiu-jitsu czy judo. Walki rozgrywane są w oktagonie, czyli ośmiokątnej klatce. Pojedynki trwają 3 lub 5 rund. Ten drugi przypadek dotyczy starć o mistrzostwo oraz walk wieczoru. Każde wejście na ring trwa 5 minut, a przerwa między rundami to tylko 1 minuta.

Przed rozpoczęciem obstawiania warto sięgnąć do statystyk. Główną z nich jest ranking, ale pod uwagę trzeba wziąć także aktualną formę zawodników. Niektórzy z bukmacherów wszystkie te informacje posiadają zawarte w swoim serwisie.

Jak można obstawiać UFC?

Najpopularniejszą metodą na obstawianie UFC jest typowanie zwycięzcy. Często jest to skuteczny sposób na zwiększenie rozrywki podczas oglądania gali. Pozostałe rynki obejmują zakłady na daną rundę, wystąpienie nokautu lub zakończenie pojedynku liczeniem punktów. Najlepsi bukmacherzy oferują również zakłady łączone, czyli np. możliwość obstawienia jednocześnie zwycięzcy oraz tego, w jaki sposób walka się zakończy.

Gdzie obstawiać UFC?

Obecnie u każdego bukmachera da się obstawiać UFC. Różnica pomiędzy nimi wynika z obszerności oferty, ilości rynków oraz tego, jak szybko pojawiają się niedawno zapowiedziane gale. Gdzie więc najlepiej obstawiać UFC?

Unibet

Unibet jest liderem, jeżeli chodzi o prędkość dodawania do oferty walk, które dopiero niedawno zostały oficjalnie ogłoszone. Nieraz nawet 3 miesiące przed czasem da się więc typować walkę wieczoru. Jest to korzystne pod kątem kursów, które wtedy zazwyczaj są zdecydowanie wyższe, niż krótko przed walką.

Na stronie Unibet można też znaleźć kursy na walki niepotwierdzone. Bukmacher w takim przypadku określa okres, w którym walka może się odbyć, by zakład mógł zostać zaliczony. Im bliżej terminu następnej gali, tym liczba rynków rośnie. Fani szukania najlepszych okazji kursowych będą zachwyceni dostępnością zakładów łączonych (np. na zwycięzcę i sposób wygranej).

888starz

UFC zajmuje wysoką pozycję w 888starz. Możliwość ich obstawiania pojawia się niedługo po ogłoszeniu pojedynków. Podczas emocjonowania się tym, co dzieje się w oktagonie interesująca może być funkcja Autobet. Pozwala ona na automatyczne obstawienie danego wydarzenia w chwili, gdy pojawi się oczekiwany kurs.

W trakcie oglądania walki przydatna będzie także nowoczesna aplikacji 888starz. Obstawianie zakładów na żywo jest na niej szczególnie wygodne. Co ważne doskonale znany wszystkim bukmacher oferuje jedne z bardziej konkurencyjnych kursów na rynku. To wszystko sprawia, że fani obstawiania walk w oktagonie często skłaniają się ku temu bukmacherowi.

LSbet

UFC posiada bogatą ofertę również w LSbet. To bukmacher, który dopiero zyskuje na popularności. Nowych graczy na pewno może przekonać do siebie atrakcyjnym bonusem oraz wysokimi kursami. Sztuki walki to jeden ze sportów, który jest wysoko pozycjonowany w serwisie, zaraz po piłce nożnej.

W LSbet na szczególne pochwały zasługują zakłady na żywo. Większość rynków przechodzi z tzw. oferty pre do live. Dzięki temu nawet podczas trwania kolejnej rundy można typować jej rozstrzygnięcie z aktualizowanym kursem, który odpowiada temu, co dzieje się w oktagonie.

Ditobet

Ditobet dopiero od niedawna otworzył się na graczy z Polski. Co ważne to jeden z niewielu zakładów, który w zamian za rejestrację konta oferuje freebet. Dzięki niemu obstawianie następnej gali może być jeszcze przyjemniejsze. Dodatkowo dla osób typujących AKO np. dla wszystkich wydarzeń na gali czeka bonus za kolejne typy dodane do kuponu. Zwiększa on wartość kursu.

Dodatkową zaletą obstawiania UFC w Ditobet są wysokie kursy, które obowiązują krótko przed rozpoczęciem gali. To częsta praktyka u tego bukmachera, który podnosi kursy niedługo przed rozpoczęciem najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie.

Casiniabet

Casiniabet stara się nawiązywać ofertą do najlepszych bukmacherów. Od niedawna można zaobserwować na stronie, że UFC trafiło do najpopularniejszych wydarzeń sportowych. Na pochwałę zasługuje szczególnie ilość rynków. Typowanie wydarzeń w konkretnych rundach, łączone zakłady oraz sposób wygranej to tylko niektóre z propozycji, które czekają w Casiniabet.

Dla fanów zakładów akumulowanych dobrą wiadomością jest łatwa możliwość zwiększenia kursu całkowitego. Przed rozpoczęciem gali warto zajrzeć też do podstrony dotyczącej promocji. W niej często dodawane są informacje o tym jak otrzymać freebet lub dodatkowe środki za grę live. Pod kątem promocji jest to jeden na rynku.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net