Gdzie obstawiać mistrzostwa Europy w siatkówce 2023?

Home » Obstawianie Sportów » Gdzie obstawiać mistrzostwa Europy w siatkówce 2023?

Gdzie obstawiać mistrzostwa Europy w siatkówce 2023?

W sierpniu oraz wrześniu 2023 roku odbędą się mistrzostwa Europy w siatkówce. Tym razem europejski czempionat zawita na hale w Bułgarii, Izraelu, Macedonii Północnej i we Włoszech. Tytułu sprzed 2 lat bronią Włosi. Pokonali oni wówczas w finale Słowenię. Dla obstawiających to doskonała okazja na ogranie bukmachera. Zakłady zaś z okazji zbliżającego się dużego turnieju przygotowują zazwyczaj specjalną ofertę. U którego bukmachera najbardziej będzie się opłacać typowanie meczów siatkarskich mistrzostw Europy?

Ile drużyn zagra na siatkarskich mistrzostwach Europy?

Rozgrywki rozpoczną się 28 sierpnia i potrwają do 16 września, kiedy to odbędzie się finał. W rywalizacji wezmą udział 24 reprezentacje. Turniej zainaugurowany zostanie fazą grupową, po której w grze zostanie 16 drużyn. Po niej przyjdzie pora na fazę play-off. Zatem przez okres prawie 3 tygodni dojdzie do 76 spotkań.

Na kogo obstawiać podczas mistrzostw Europy?

Tytułu bronią jedni ze współgospodarzy, czyli Włosi. Ponownie plasują się oni wysoko w rankingach bukmacherów. To reprezentacja, która dotąd zdobyła aż 14 medali na europejskiej imprezie. To najwyższy wynik spośród wszystkich w historii. Od kilku lat niezmiennie mocna jest też kadra Słowenii. Wicemistrz z lat 2015, 2017 i 2019 w końcu będzie chciał wejść na najwyższy stopień podium.

W turnieju liczyć powinny się też Serbia, Francja oraz Polska. To wysoko sklasyfikowane zespoły w światowym rankingu. Każda z tych reprezentacji w przeszłości zdobywała już złote medale. Wiele o sile poszczególnych składów powinna powiedzieć już faza grupowa.

U którego bukmachera obstawiać mistrzostwa Europy w siatkówce?

Które z zakładów w szczególny sposób traktują siatkówkę? W przypadku siatkarskich mistrzostw Europy mężczyzn polecamy kilku bukmacherów.

888starz

Najszersza oferta sportowa czeka na obstawiających w 888starz. Tyczy się to również siatkówki. Najważniejsze mecze to kilkadziesiąt typów. Składają się na nie rynki odnoszące się do ilości punktów, wyniku w danym secie oraz handicapy (tradycyjne i azjatyckie). 888starz będzie więc naturalnym wyborem dla osób, które zazwyczaj dodają do kuponów inne typy niż tylko te dotyczące zwycięzców poszczególnych starć.

Do rejestracji w 888starz zachęca nowoczesna aplikacja mobilna i atrakcyjne kursy. Nowi użytkownicy mogą zaś liczyć na bonus w postaci 100% od pierwszej wpłaty. Tej zaś można dokonać za pomocą bezpiecznych portfeli internetowych (także z opcją karty jak np. Jeton).

22bet

W 22bet siatkówka odgrywa ważną rolę. Potwierdza to atrakcyjna propozycja dotycząca najważniejszych spotkań. Dodatkowo ten bukmacher posiada bogatą ofertę na zakłady na żywo. Dedykowana im podstrona stworzona jest w intuicyjny sposób. Łatwo da się wydzielić konkretną dyscyplinę lub turniej, by mieć wgląd do poszukiwanych spotkań.

Oferta live wzbogacona jest mnogimi statystykami oraz dostępem do transmisji. Dzięki niej można dokonywać wyborów na podstawie tego, co dzieje się na parkiecie. Niezdecydowanych do 22bet mogą przekonać bonus powitalny i podwojenie każdej wpłaty wykonywanej w piątek.

Unibet

Doskonale kojarzony przez wszystkich Unibet niemal zawsze przygotowuje ciekawą propozycję na międzynarodowe turnieje siatkarskie. Nie inaczej powinno być w 2023 roku. W Unibet można liczyć na kilkadziesiąt rynków, które powinno zadowolić największych zwolenników obstawiania siatkówki. Przed rozpoczęciem mistrzostw Europy warto zwracać uwagę na pojawiające się typy długoterminowe.

Do regularnej gry w tym serwisie zachęca wygodna aplikacja mobilna oraz intuicyjna strona internetowa. Obie z nich to czołówka wśród wszystkich dostępnych firm. Dodatkowo na nowych klientów czeka zakład bez ryzyka. Pozwoli on zaznajomić się z Unibet na dobre.

20bet

Prestiżowe turnieje sportowe to zawsze wysokie kursy w 20bet. Podobnie będzie z siatkarskimi mistrzostwami Europy. Można stwierdzić, że to jeden z lepszych powodów do gry na tej stronie. Dotyczy to także oferty live. Co istotne niemal wszystkie rynki z propozycji przedmeczowej do niej trafiają.

W 20bet można spodziewać się również szybkiego procesu rejestracji oraz bezproblemowych wpłat i wypłat. Siatkówka zajmuje jedną z wyższych pozycji na stronie internetowej w sekcji sportów. Sama witryna została zaprojektowana tak, by obstawianie było proste nawet za pomocą smartfona.

Tornadobet

Tornadobet jest świetną opcją dla nowych graczy, którzy liczą na otrzymanie dodatkowych środków. Za pierwszy depozyt zakłady oferują 100% od jego wartości, a za drugi 50%. Co ciekawe stali klienci też mogą spodziewać się kolejnych bonusów od wpłat. Sama propozycja zakładów także wygląda dobrze. Większość spotkań siatkarskich (nawet tych o mniejszej randze niż mistrzostwa Europy) to duża ilość rynków. Dotyczy to nawet wysokich handicapów oraz szczegółach każdego seta.

Na obstawiających na żywo czekają dokładne statystyki z każdego spotkania. W obstawianiu może pomóc specjalna wizualizacja tego, co dzieje się na boisku. Kursy live są konkurencyjne w stosunku do innych bukmacherów.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net