Gdzie obstawiać NHL?

Home » Obstawianie Sportów » Gdzie obstawiać NHL?

Obstawianie NHL u bukmacherów

NHL to najlepsza hokejowa liga na świecie. W trakcie sezonu, który trwa od października do czerwca mecze rozgrywane są prawie codziennie. To sprawia, że NHL zwraca uwagę obstawiających. Możliwości nie kończą się jednak na wytypowaniu wygranego. Obstawiać można wyniki konkretnych tercji, ilość goli czy strzelców. Dzięki temu codziennie zakłady bukmacherskie kładą szczególny nacisk na zainteresowanie ofertą NHL. U których bukmacherów najłatwiej jest znaleźć wysokie kursy i interesującą propozycję na hokej?

Jak obstawiać NHL?

U każdego operatora da się znaleźć typy na to, kto wygra mecz w NHL. Trzeba pamiętać, że hokej rządzi się swoimi prawami i tutaj dogrywka jest czymś często spotykanym. W przypadku niepewności można wspomóc się typując zwycięzcę meczu. Ten rynek obejmuje też rozstrzygnięcie w dogrywce lub w karnych. Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie. Wiąże się to również z mniejszym kursem.

Po szczegółowej analizie stylów gry danych zespołów warto obstawiać ilość bramek w danym starciu. Standardową wartością jest 5,5. Najlepsi bukmacherzy mają w swojej ofercie także inne ilości goli. Dodatkowo czasami można posiłkować się statystykami, które dostępne na stronie zakładów. Zaznajomienie się z nimi może zdecydowanie zwiększyć skuteczność typów. Gracze, którzy śledzą poczynania zawodników w szerszym zakresie mogą zainteresować się obstawianiem strzelców goli. Najskuteczniejsi napastnicy strzelają w sezonie nawet ponad 50 goli.

Gdzie obstawiać NHL?

Pozostaje jeszcze odpowiedź na pytanie, który bukmacher ma najszerszą ofertę na NHL. Przyjrzeliśmy się temu, co proponują zakłady i wybraliśmy tych najlepszych.

888starz

Znany od dawna bukmacher jest częstym wyborem ze względu na swoją dobrą ofertę, liczne metody wpłat i niezawodność. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z bonusu 100% od pierwszego depozytu. Dodatkowe środki mogą pomóc przetestować hokejową propozycję od 888starz.

Z reguły na podstronie dotyczącej zakładów na NHL widnieją spotkania na dwa następne dni. Czasami w przypadku ważniejszych starć lub świąt oferta jest jeszcze szybciej aktualizowana. Na pochwałę zasługuje szeroka propozycja dotycząca ilości goli w meczu oraz handicapów (tradycyjnych i azjatyckich). Gracze, którzy lubią obstawiać wydarzenia długoterminowe mogą skusić się na wytypowanie mistrza lub skorzystanie z innych rynków, które rozstrzygane są zazwyczaj pod koniec sezonu.

Unibet

Fani lig zza oceanu mogą czuć się zaspokojeni dzięki temu, co oferuje Unibet. Każdy mecz NHL to prawie 300 zakładów. Dodatkowo na stronie można oglądać transmisję ze spotkań. To interesująca zachęta, która może skłonić do wybrania Unibet. Interesująco wyglądają także zakłady łączone jak np. typy na zwycięzcę i jednocześnie ilość bramek.

Unibet jest wart uwagi ze względu na dużą ilość rynków dotyczących zakładów live. Obstawianie NHL na żywo wygląda naprawdę konkurencyjnie. Ten operator zyskuje w oczach klientów ze względu na wysokie kursy. Często zdarza się, że są one najwyższe na rynku na wydarzenia ze świata NHL.

Reloadbet

Reloadbet jest coraz częściej wybierany przez graczy. Wpływ na to ma korzystny bonus w postaci 100% od pierwszego depozytu oraz możliwość uzyskiwania cotygodniowych zwrotów za przegrane zakłady. Propozycja przygotowana dla fanów hokeja również wygląda okazale. Szczególnie że większość rynków jest przenoszona do zakładki live już po rozpoczęciu spotkań. Reloadbet dobrze sprawi się więc w przypadku typowania NHL na żywo. Tym bardziej że na stronie da się znaleźć najpopularniejsze metody wpłat, w tym Bitcoina. Wyjątkowo pomocne będą one podczas rozpoczętych już starć.

Campobet

Campobet staje się coraz bardziej popularny wśród użytkowników z Polski. Operator skupił się na udoskonaleniu oferty dotyczącej topowych lig. W tym gronie jest także NHL. Obstawianie na stronie jest bardzo intuicyjne. Już nie trzeba długo wyszukiwać konkretnych zdarzeń. W serwisie Campobet da się je łatwo znaleźć za pomocą specjalnych suwaków. To szczególnie wygodne podczas typowania ilości goli lub wyników z handicapem.

Na pochwałę zasługuje kreator zakładów. Jest to rodzaj bet-buildera. Zbudowanie swojego indywidualnego typu za pomocą kilku zdarzeń nigdy nie było tak proste. W ramach jednego zakładu można zawrzeć je z prawie 20 rynków. Campobet jest więc doskonałym wyborem dla tych, którzy lubią niestandardowe rozwiązania.

Fezbet

Fezbet jest otwarty na graczy z Polski stosunkowo od niedawna. Pomimo tego w tych zakładach doskonale wiedzą, jaka oferta może zainteresować graczy z naszego kraju. W serwisie nie brakuje więc NHL. Kolejne spotkania dodawane są do oferty wcześnie rano. Obstawiać można nie tylko najpopularniejsze rynki, ale również tzw. player bets, czyli statystyki zawodników.

Fezbet dysponuje opcją skorzystania z cash-outu. Jest to możliwość wcześniejszego zamknięcia zakładu jeszcze przed jego rozstrzygnięciem. To świetne rozwiązanie dla tych, którzy na swoich kuponach umieszczają większą ilość wydarzeń. Dodatkowo do założenia konta zachęcają cykliczne promocje, jak np. powiększenie pierwszej wpłaty w danym tygodniu o 50% jej wartości.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net