Gdzie obstawiać skoki narciarskie? 

Home » Obstawianie Sportów » Gdzie obstawiać skoki narciarskie? 

Obstawianie skoków narciarskich u bukmacherów

Skoki narciarskie to nasz zimowy sport numer 1. W każdy zimowy weekend setki tysięcy fanów w naszym kraju zasiadają przed telewizorami, by przy niedzielnym rosole wspierać naszych reprezentantów. Nie mniejszą popularnością cieszy się obstawianie skoków narciarskich na stronach najlepszych bukmacherów internetowych, a my postanowiliśmy sprawdzić, gdzie i jak to robić. Gdzie obstawiać skoki narciarskie? Jak ograć bukmachera podczas zawodów Pucharu Świata? Sprawdzamy.

Obstawianie skoków narciarskich – poradnik krok po kroku

Pomimo, że na stronach topowych bukmacherów online królują zakłady na piłkę nożną oraz tenis ziemny, to w zimowych miesiącach te proporcje zostają nieco zaburzone. Wszystko to za sprawą skoków narciarskich, które od przeszło dwóch dekad i sukcesów Adama Małysza rozkochały w sobie miliony Polaków.

My tym razem nie zajmiemy się szansami polskich skoczków w następnych zawodach Pucharu Świata, lecz rozglądamy się za najlepszymi bukmacherami do obstawiania zakładów na skoki narciarskie. Jeśli Wy również planujecie typować kupony na zawody z udziałem Dawida Kubackiego oraz Kamila Stocha, to ten poradnik typera powstał właśnie z myślą o Was!

Gdzie obstawiać zakłady na skoki narciarskie? Oferta bukmachera 888starz

Jeśli Waszą specjalnością jest właśnie typowanie zakładów na skoki narciarskie, to nie ma cienia wątpliwości, że nie zawiedzie Was oferta lidera rozmaitych rankingów bukmacherów, firmy 888starz. Ten operator wystawia swoje kursy na każde liczące się zawody, a do dyspozycji typerów są zakłady bukmacherskie na kilka rynków.

Oczywiście, największą popularnością wśród klientów bukmachera 888starz cieszą się kursy na triumfatora konkretnych zawodów. Serwis wystawia zakłady na całkiem sporą liczbę skoczków, dzięki czemu możecie wytypować nie tylko triumf faworyta, ale i obstawić zakład na totalnego underdoga po kursie 100.00 lub wyższym.

Gdzie, jak gdzie, ale w skokach narciarskich bardzo często o wynikach decyduje wiatr i niespodzianki są na porządku dziennym, dlatego warto docenić ofertę na tak wysokie kursy od bukmachera 888starz. Czy to wszystko, co bukmacher ma do zaoferowania? Jeszcze czego!

Rejestracja w 888starz to także gwarancja dostępu do innych ciekawych rynków zakładów na skoki narciarskie. Jednym z nich są kursy na miejsce w Top 3 zawodów, dzięki któremu można ubezpieczyć swoją stawkę na wypadek minimalnie słabszego skoku faworyta. Sporą popularnością wśród graczy cieszą się także zakłady H2H, umożliwiające typowanie skoczka, który w danej parze ukończy zawody na wyższej pozycji.

Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie? Oferta Unibet

Firma bukmacherska Unibet to od kilku dekad niekwestionowany gigant branży hazardowej, a jednym z powodów, dla których od lat jego liczba klientów stale rośnie i rośnie jest znakomita oferta zakładów. Oddsmakerzy Unibet każdego tygodnia wystawiają swoje kursy na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, a zakłady na skoki narciarskie nie stanowią w tym gronie wyjątku.

Rejestrując się w Unibet obstawicie rzecz jasna zwycięzców poszczególnych zawodów, dostaniecie także do ręki kursy na TOP 3. Naszą uwagę przykuły natomiast zakłady bukmacherskie H2H. Oddsmakerzy Unibet tworzą bardzo ciekawe pary, a typowanie zwycięzców poszczególnych par to nie tylko dobra zabawa, ale i okazja na złapanie wartościowych kursów.

Gdzie obstawiać skoki narciarskie? Oferta bukmachera Paripesa

Przeglądając ofertę zakładów na skoki narciarskie od poszczególnych bukmacherów internetowych bardzo mocno na plus zaskoczyła nas oferta bukmachera Paripesa. Dlaczego? Powodem nie jest znakomita oferta zakładów i kursy na kolejne turnieje Pucharu Świata, lecz fenomenalne zakłady długoterminowe.

Okazało się bowiem, że w trakcie naszych testów natrafiliśmy na kursy na Turniej 4 Skoczni, w czym nie byłoby niczego nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że miało to miejsce na… 11 miesięcy przed startem zawodów! Co prawda nie można ciągle typować triumfatora imprezy, lecz przewagę, z jaką zwycięzca wygra te zawody. Dobre i to!

Obstawianie zakładów na skoki narciarskie – jak ograć bukmachera?

Podobnie jak dzieje się to w przypadku pozostałych dyscyplin sportowych, tak również obstawianie zakładów na skoki narciarskie nie jest przesadnie skomplikowane i może dostarczyć znakomitej rozrywki. O ile wie się, jak to robić… Jak ograć bukmachera obstawiając skoki narciarskie? Oto kilka wskazówek będących efektem naszych wieloletnich doświadczeń na tym polu.

  • Obserwuj formę poszczególnych skoczków – skoki narciarskie to nie piłka nożna, gdzie słabsza forma jednego z zawodników zostanie przykryta znakomitą dyspozycją kolegi z drużyny. Skoczkowie są zdani sami na siebie, dlatego warto tydzień po tygodniu obserwować ich formę.
  • Większość skoczków ma swoje ulubione obiekty – poszczególni zawodnicy nie czują się tak samo dobrze na każdym obiekcie. Jedni wolą skocznie kameralne, podczas gdy inni rozwijają skrzydła podczas lotów na mamucie. Znając upodobania skoczków łatwiej o skuteczny typ.
  • Pogoda często rozdaje karty – niestety, ale skoki narciarskie to bardzo często loteria, a o wynikach zawodów decyduje wiatr. Dlatego też warto obserwować prognozy i unikać inwestowania sporych stawek na faworyta w sytuacji, gdy meteorolodzy mówią o silnych podmuchach.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net