Gdzie obstawiać tenis?

Home » Obstawianie Sportów » Gdzie obstawiać tenis?

Gdzie obstawiać tenis?

Tenis cieszy się niesłabnącą popularnością wśród obstawiających. Powodem tego jest m.in. duża częstotliwość wydarzeń na światowych kortach. Dodatkowo niektórzy z bukmacherów zachęcają graczy do tworzenia kuponów podczas trwania prestiżowych turniejów. Osoby, które specjalizują się w tenisie ziemnym typują nie tylko to, kto wygra mecz. W związku z tym wiele serwisów coraz bardziej rozszerza swoją ofertę na tę dyscyplinę. Gdzie najbardziej opłaca się obstawiać tenis?

O czym warto wiedzieć obstawiając tenis?

Typowanie meczu tenisa to nie tylko sprawdzenie światowego rankingu i na jego podstawie określenie faworyta. Często taki sposób analizy jest niewystarczający. Należy pamiętać, że każdy tenisista posiada swoją ulubioną nawierzchnię. Najczęściej to na niej dany gracz wygrywa większość swoich pojedynków. Dodatkowo przed obstawieniem warto sprawdzić jak dany zawodnik radzi sobie ze swoim następnym rywalem. Możliwe, że ten jest dla niego najtrudniejszym przeciwnikiem.

Tenis ziemny to także inne rynki niż stawianie na zwycięstwo. Typować da się więc dokładny wynik w setach, a nawet to, kto wygra konkretny gem. Przed turniejami można też pokusić się o dodanie do kuponu zdarzeń długoterminowych. Dotyczyć one mogą np. końcowego zwycięzcy.

Tenis doskonale nadaje się do typowania na żywo. Warto wtedy śledzić wydarzenia na korcie, bo to może znacznie pomóc w ocenie szans na powodzenie. Niektórzy z bukmacherów oferują na swojej stronie transmisje na żywo oraz dostęp do szczegółowych statystyk w trakcie meczu.

Gdzie obstawiać tenis?

Tenis to jedna z podstawowych dyscyplin u co najmniej kilku bukmacherów. Wielu z nich oferuje po kilkadziesiąt opcji typowania już od pierwszych rund popularnych turniejów. Czas sprawdzić, które zakłady bukmacherskie oferują najwięcej pod kątem tzw. królewskiego sportu.

22bet

22bet jest doskonałym wyborem dla obstawiających tenis. Oferuje on konkurencyjne kursy na największe zawody tenisowe oraz bonusy, które pozwolą dłużej cieszyć się grą. Co piątek można liczyć na podwojenie swojej wpłaty. Dokładając kolejne zdarzenia do zakładów AKO kurs łączny rośnie.

Dodatkową atrakcją jest możliwość wygodnego obstawiania na żywo. Świetnie do tego nadaje się aplikacja mobilna. Wiele wydarzeń z kortów da się śledzić za pomocą transmisji. 22bet jest też jednym z liderów pod kątem udostępnianych statystyk. Dzięki temu nie trzeba ich wyszukiwać na zewnętrznych forach i portalach. Jeśli ktoś planuje obstawiać Australian Open czy Wimbledon powinien odwiedzić stronę tego bukmachera.

20bet

W 20bet główną rolę odgrywają najpopularniejsze sporty. Wśród nich jest oczywiście tenis. Zakłady na prestiżowe zawody przyjmowane są z dużym wyprzedzeniem. To dobra wiadomość szczególnie dla osób, które lubią typować zdarzenia długoterminowe. Im wcześniej dodane są one do kuponu, tym można liczyć na większy kurs.

Największą zaletą 20bet są konkurencyjne kursy. Często zdarza się, że są one wyższe niż w przypadku innych serwisów. Dodatkowo na stronie widnieje pokaźna liczba metod płatności. To wyjątkowo ważne dla tych, którzy chcą dokonać płatności w błyskawiczny sposób krótko przed rozpoczęciem meczu.

Tornadobet

W ofercie Tornadobet często pojawiają się specjalnie przygotowane promocje związane z największymi turniejami tenisowymi. Szybko da się odnieść wrażenie, że tenis to wraz z piłką nożną główna atrakcja dla graczy. Na stronie obstawiać można także turnieje o mniejszej randze. Nawet w nich Tornadobet błyskawicznie rozlicza kupony.

Uwagę zwracają też bonusy od depozytów przygotowane dla stałych bywalców bukmachera. Promocje czekają oczywiście również tradycyjnie na nowych użytkowników. Wśród nich jest 100% od pierwszej wpłaty i 50% od drugiej.

Bet2U

W Bet2U podczas potyczek tenisowych można liczyć na szeroką ofertę na żywo oraz częste bonusy powiązane z depozytem. Zdecydowana większość rynków przechodzi z propozycji przedmeczowej do tej live. To pozwala stawiać na mniej popularne typy jak np. zwycięzca konkretnego gema, ilość punktów czy handicapy.

W codziennym przeglądaniu oferty pomaga intuicyjna strona internetowa oraz aplikacja mobilna przygotowana na system Android. W serwisie dostępne są również szczegółowe statystyki. Pod tym kątem Bet2U to czołówka spośród całej konkurencji.

ArgoSport

Bukmacher, który rozpoczynał jako kasyno cyklicznie powiększa swoją ofertę. Dotyczy to także tenisa ziemnego. ArgoSport będzie szczególnie dobrym wyborem dla osób, które dodają do swoich kuponów więcej zdarzeń. Zakłady akumulowane są specjalnie nagradzane bonusem. Jest to opłacalne więc już od pierwszych rund turniejów. To wtedy starć jest najwięcej.

Dodatkowo dobrą wiadomością jest dbałość serwisu o ofertę live. Na podstronie łatwo można znaleźć poszukiwany mecz, a do tego dokonać personalizacji. Tenis objęty jest sporą ilością transmisji. Oglądanie meczu w specjalnym playerze zaraz po jego obstawieniu zwiększa ekscytację. Na swojego smartfona zainstalować można aplikację mobilną ArgoSport. To jedyny bukmacher, który udostępnił ją na tak dużą ilość systemów. Mowa o Androidzie, iOS, Windows i Linux.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net