Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie High League?

Home » Inne Sporty i Treści » Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie High League?

Zakłady bukmacherskie na High League

Być może High League nie jest federacją z najdłuższym stażem na polskim rynku freak fightów, natomiast bez dwóch zdań gale pod jej szyldem biją rekordy popularności nie tylko wśród kibiców sportów walki, lecz również wśród typerów obstawiających rozstrzygnięcia w poszczególnych pojedynkach. Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie na High League? U których bukmacherów można to robić za darmowe bonusy i jakie rodzaje zakładów są do dyspozycji ekspertów od typowania sportów walki? Postanowiliśmy to sprawdzić.

Zakłady bukmacherskie na High League – obstawianie freak fightów

Kiedy w 2021 roku Malik Montana i jego partnerzy biznesowi zorganizowali pierwszą galę pod szyldem High League prawdopodobnie nawet oni sami nie przypuszczali, jak wielkim sukcesem okażą się eventy tej federacji. W ciągu dwóch lat High League zorganizowało już sześć eventów, a do klatki podczas gal tej federacji wchodzili m.in. Lil Masti, Maja Staśko, Lexy Chalin, Ewa Brodnicka, Amadeusz Ferrari, Artur Szpilka oraz Robert Burneika.

Nie obyło się bez kontrowersji. Wszyscy doskonale pamiętamy nokaut Amadeusza “Ferrari” Roślika, który znokautował… znajomego swojego rywala, a jakby tego było mało, to stało się to… podczas udzielania wywiadu!!! Z kolei w trakcie gali High League 3 nie odbyła się walka wieczoru pomiędzy Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem i Denisem “Bad Boyem” Załęckim, a wszystko to za sprawą tego, że na trybunach biło się kilkudziesięciu kibiców. Na porządku dziennym są także burdy w trakcie oficjalnych konferencji prasowych.

Widzicie zatem sami, że przed oraz w trakcie gal pod szyldem federacji High League sporo się dzieje, nie może zatem dziwić fakt, że kolejne eventy cieszą się tak wielkim zainteresowaniem na stronach najlepszych bukmacherów online.

Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie na High League?

Jeśli Wy również uważacie siebie za ekspertów od typowania sportów walki oraz freak fightów, to musicie mieć świadomość, że zakładów bukmacherskich na High League nie odnajdziecie w ofercie każdego operatora online, lecz są one produktem dość ekskluzywnym.

Dzieje się tak do tego stopnia, że na dzień przed galą High League 6 kursy i typy na to wydarzenie odnaleźliśmy na stronach tylko dwóch serwisów internetowych, a mianowicie firm 888starz oraz Paripesa. Obaj operatorzy słyną z szerokiego wachlarza na mnóstwo dyscyplin sportowych, a kursy na sporty walki nie stanowią w tym gronie wyjątku.

Efektem tego są zakłady i typy bukmacherskie nie tylko na High League, ale również na boks na gołe pięści, boks tajski, sumo oraz klasyczne walki MMA. Jeśli zatem to właśnie typowanie High League oraz freak fightów jest Waszą specjalnością w trakcie gry u bukmachera, to oferta bukmacherów 888starz oraz Paripesa z pewnością Was nie zawiedzie.

Jakie rodzaje zakładów na High League są w ofercie bukmacherów?

Bylibyście w sporym błędzie sądząc, że w trakcie typowania zakładów na High League do Waszej dyspozycji będą wyłącznie kursy i zakłady dotyczące ostatecznych triumfatorów poszczególnych pojedynków. Bukmacherzy 888starz oraz Paripesa oddają w ręce swoich klientów znacznie więcej ciekawych rynków zakładów, a do dyspozycji typerów są m.in. takie oto kursy na High League:

 • Kto wygra walkę?
 • W jaki sposób zostanie zakończona walka?
 • W jaki sposób walkę zakończy zawodnik X?
 • Ile rund potrwa pojedynek (Powyżej/Poniżej)?
 • W której dokładnie rundzie zakończy się walka?
 • Czy pojedynek zakończy się w ciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1. rundy?

Promocje na High League – typowanie zakładów za bonusy

Rzecz jasna na stronach najlepszych bukmacherów internetowych nie może zabraknąć specjalnych bonusów i promocji na High League. Atrakcyjne premie czekają m.in. na nowych klientów bukmacherów 888starz oraz Paripesa, dzięki czemu obstawianie freak fightów powinno być jeszcze lepszą zabawą!

Bonus 100% od 1. depozytu w 888starz aż do 475 PLN

Pierwszy depozyt po rejestracji konta gracza w 888starz jest nagradzany podwojeniem wpłaconej kwoty, a do zgarnięcia jest bonus aż do 475 PLN. Warunkiem jest założenie konta i wpłacenie depozytu o wartości min. 5 PLN. Darmowe środki można wykorzystać na kuponach AKO (min. 3 typy, kurs min. każdej selekcji 1.40), a bonus wymaga obrotu 5x, zanim zostanie przeniesiony na główne saldo depozytowe, skąd będzie można przelać go do banku.

Powitalny freebet bonus w 888starz aż do 20€

Dokonaj rejestracji konta na stronie bukmachera 888starz i wpłać 1. depozyt o wartości min. 10€, a otrzymasz darmowy zakład stanowiący równowartość 20% wpłaconej kwoty. Minimalny freebet wynosi zatem 2€, natomiast maksymalny darmowy zakład to 20€ przy depozycie 100€ lub wyższym. Bonus jest aktywny przez 30 dni.

Bonus 100% od 1. depozytu w Paripesa aż do 469 PLN

Darmowe środki po 1. wpłacie czekają także na nowych klientów bukmachera Paripesa. Warunkiem jest rejestracja konta oraz wpłacenie depozytu o wartości 4 PLN lub wyższej. Wpłacona kwota automatycznie zostanie podwojona, a maksymalny bonus to aż 469 PLN (lub ekwiwalent w innej walucie). Bonus wymaga obrotu 5x na kuponach AKO (min. 3 typy na kuponie, kurs min. każdej selekcji 1.40).

Czym kierować się podczas typowania zakładów bukmacherskich na High League?

Jak skutecznie typować freak fighty? W jaki sposób typować zakłady bukmacherskie na High League, żeby cieszyć się doskonałą rozrywką i wypracować profity w dłuższej perspektywie? Na bazie naszych doświadczeń zdołaliśmy wyodrębnić kilka trików i wskazówek, dzięki którym skuteczność Waszych typów bukmacherskich na High League i freak fighty w ogóle powinna prezentować się coraz lepiej i lepiej.

 • Pamiętaj, że we freak fightach nie walczą zawodowcy, a co za tym idzie, nie ma mowy o pewniakach. W pewnym sensie jest to wydarzenie “parasportowe” i bardziej chodzi o show i kliki, niż o prawdziwą wartość sportową. Dlatego też nie radzimy typować zwycięstwa nawet największego faworyta za bardzo wysoką stawkę.
 • Pojedynki z udziałem dwóch debiutantów w klatce są bardzo nieprzewidywalne i według nas wytypowanie faworyta graniczy z cudem. Olbrzymią zagadką jest to, jak dany celebryta lub youtuber zareaguje na wielotysięczną publikę i stres związany z samym wejściem do klatki, dlatego nie warto szarżować ze stawkami w takich pojedynkach.
 • Idąc dalej tym tropem zawsze sprawdzamy, jakie doświadczenie mają dani fighterzy. Niekiedy nawet 2/3 walki więcej na koncie zawodnika mogą okazać się na wagę złota i pozwolą szybciej opanować nerwy, a także wdrożyć w życie plan trenerów na walkę.
 • Warunki fizyczne mają olbrzymie znaczenie w sportach walki, a pojedynkach z udziałem celebrytów jest to o tyle istotniejsze, że przy braku umiejętności stricte sportowych są bardzo często jedynym atrybutem w klatce.
 • Social media fighterów to kopalnia wiedzy na temat reżimu treningowego, przygotowań do walki oraz aktualnej formy poszczególnych fighterów. Grzechem byłoby nie skorzystać z tak gigantycznej i ogólnodostępnej paczki informacji, które mogą okazać się na wagę złota w kontekście obstawienia zwycięskiego zakładu bukmacherskiego na High League.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net