Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie przed ukończeniem 18 lat?

Home » Odpowiedzialny Hazard » Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie przed ukończeniem 18 lat?

Obstawianie zakładów bukmacherskich dla niepełnoletnich

Okres dojrzewania i szkoły średniej to czas, gdy młodzież rozpiera energia i chęć nowych doświadczeń. Sporo nieletnich osób ma chęć spróbowania swojego szczęścia w internetowych zakładach sportowych, a my postanowiliśmy sprawdzić, czy jest to możliwe i zgodne z prawem. Gdzie mogą obstawiać zakłady osoby niepełnoletnie? Czy typowanie przed 18. rokiem życia jest legalne? Odpowiedzi w poniższym poradniku typera.

Zakłady bukmacherskie online – dla kogo oferta?

Obstawianie zakładów bukmacherskich może wydawać się szalenie atrakcyjnym zajęciem z perspektywy młodych ludzi. Młodzież garnie się do sportu pod każdą postacią, a sporą rzeszę fanów wśród obu płci mają freak fightowe gale MMA. To sprawia, że mnóstwo osób chciałoby przetestować swój bukmacherski nos jeszcze przed ukończeniem 18. roku życia, natomiast pytanie brzmi, czy jest to zajęcie legalne i zgodne z prawem?

Od razu odpowiadamy i rozwiewamy wszelkie wątpliwości – nie, nie jest! Internetowe zakłady bukmacherskie to rozrywka przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich, a rejestrując się przed 18. urodzinami gracz ryzykuje dość poważne konsekwencje. Jakie? Powiedzmy tylko, że przepadnięcie ewentualnej wygranej będzie najłagodniejszym wymiarem kary.

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie przed 18. rokiem życia?

Nie oznacza to jednak, że osoby przed ukończeniem 18. roku życia nie mogą spróbować swoich sił w typowaniu wyników topowych lig piłkarskich, czy chociażby wspomnianych na wstępie eventów pod szyldem freak fight show. Sposobów jest co najmniej kilka.

Pierwszym jest obstawianie zakładów w swoim notesie, tzn. zapisywanie typów, wirtualnych stawek, kursów oraz wyników i na tej bazie zdobywania doświadczeń na przyszłość. Jeśli z kolei gracz nie chce typować w notesie, to istnieje sporo serwisów niewymagających depozytu, w których typować można dla zabawy, a zamiast prawdziwych środków stawką są wirtualne punkty.

To doskonały sposób żeby zdobyć cenne doświadczenia, które mogą okazać się na wagę złota w późniejszym okresie, już po starcie przygody z prawdziwymi zakładami bukmacherskimi.

Oferta bukmacherów internetowych – zalety obstawiania zakładów online

Ustaliliśmy już zatem, że zakłady sportowe to rozrywka wyłącznie dla osób pełnoletnich. Musicie jednak wiedzieć, że po ukończeniu 18. roku życia można typować kupony bez rejestracji konta online i podawania danych osobowych. Gwarantują to stacjonarne punkty przyjmowania zakładów, natomiast według nas znacznie więcej zalet ma typowanie na stronie bukmachera internetowego. Dlaczego? Powodów jest co najmniej kilka.

  • Dostęp do oferty 24h/365 – aktywne konto gracza i środki na stronie bukmachera online gwarantują dostęp do oferty zakładów non stop, o każdej porze dnia i nocy.
  • Możliwość typowania przez aplikację mobilną – konto online to możliwość typowania zakładów na ekranie smartfona. To spore udogodnienie z perspektywy gracza.
  • Konto u kilku bukmacherów – posiadając środki w kilku serwisach gracz ma gwarancję typowania swoich zakładów po najwyższych kursach na rynku.
  • Dostęp do atrakcyjnych bonusów – rejestrując się u bukmachera internetowego gracz ma szansę zgarnąć bardzo atrakcyjny bonus powitalny. Z kolei na stałych klientów czekają regularne promocje okolicznościowe.
  • Dostęp do darmowych transmisji – najlepsi bukmacherzy internetowi pokazują setki meczów dziennie w darmowych livestreamach. Dzięki temu typowanie zakładów jest nie tylko nieco łatwiejsze, ale i znacznie przyjemniejsze.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net