Jak i gdzie obstawiać CS GO?

Home » Typowanie » Jak i gdzie obstawiać CS GO?

Jak i gdzie obstawiać CS GO?

Gra CS GO jest jedną z pierwszych, która kojarzy się ze światem e-sportu. Nic w tym dziwnego, bo jest jego częścią od dawna. Dodatkowo swoich sił można spróbować także samemu ze znajomymi w domu. Biorąc pod uwagę popularność samej gry, ale również turniejów rozgrywanych na całym świecie można było się spodziewać tego, że firmy bukmacherskie będą przyjmować zakłady na CS GO. Warto więc pochylić się nad kilkoma wskazówkami oraz sprawdzić, którzy bukmacherzy kierują najlepszą ofertę dla fanów tego e-sportu.

Co warto wiedzieć na początku?

Można z tym zdaniem spotkać się bardzo często, ale po pierwsze warto zapoznać się z dostępną wiedzą, a później szukać odpowiednich zakładów. Może to pomóc uniknąć rozczarowania. W przypadku obstawiania e-sportu można sięgnąć po prostu po grę. Może to pomóc na początku w zrozumieniu całej filozofii rozgrywki. Tak samo jak w tradycyjnym sporcie nieodzowne może też okazać się sięgnięcie po statystyki poprzednich potyczek. To na pewno pomoże w zdobyciu szerszej wiedzy o konkretnych zawodnikach i drużynach. Dodatkowo w internecie znaleźć można transmisje z turniejów.

Jak obstawiać mecze CS GO?

Tak jak w przypadku np. piłki nożnej można po prostu wytypować zwycięzcę. Ale to oczywiście nie wszystko. Można również obstawiać wraz z handicapami. Jest to możliwe, bo mecz CS trwa do 30 rund (16 zwycięskich rund daje zwycięstwo). Jako że ilość rund jest parzysta istnieje też prawdopodobieństwo remisu i co za tym idzie dogrywki. Typowanie więc może, ale nie musi obejmować dodatkowego czasu gry. Jest też możliwość wytypowania dokładnego wyniku, oraz statystyk poszczególnych graczy.

Spora ilość turniejów CS GO w 22bet

Osoby, które szukają szerokiej oferty dla CS GO powinny być zadowolone podczas korzystania z 22bet. Ten bukmacher oferuje bardzo konkurencyjną liczbę wydarzeń. Do tego każdy mecz to kilkanaście różnych typów, więc nie trzeba skupiać się tylko na obstawianiu tego, kto wygra. Sporą zaletą jest mocno chwalona aplikacja mobilna. W przypadku e-sportu ma ona wielkie znaczenie. Wielu fanów CS GO śledzi go na żywo nie tylko w domu. Obstawianie jego meczów więc powinno być też łatwe z poziomu smartfona.

888starz z częstymi bonusami

To bukmacher, który jest bardzo dobrze znany na całym świecie. Na jego stronie dość łatwo można znaleźć zakładkę z e-sportem co może sugerować, że przyjmowane jest sporo zakładów na te wydarzenia. CS GO niezmiennie od dłuższego czasu cieszy się jedną z większych ilości zdarzeń spośród swojej konkurencji w tej samej dziedzinie. Dodatkowo gracze mogą być ucieszeni często otrzymywanym bonusem, dzięki któremu można zwiększyć wartość wpłaty. Poza tym już pierwszy depozyt jest podwajany (do 456 zł).

Unibet często uważany za najlepszy

Można spotkać się z opiniami, że właśnie Unibet jest najlepszym bukmacherem. Jest to bardzo możliwe, ponieważ w jego zwyczaju jest reagowanie na potrzeby klientów. I w związku z tym cały czas rozszerzana jest oferta e-sportu. CS GO zagościł w niej na stałe. Można więc obstawiać turnieje z całego świata. Czynić można to również z poziomu aplikacji mobilnej, która obecnie bywa jednym z czynników decydującym o wyborze bukmachera. Dodatkowo na starcie operator daje opcję skorzystania z jednej z dwóch promocji. Jest to podwojenie depozytu lub zwrot w przypadku niepowodzenia pierwszego zakładu.

GGbet świetny dla fanów CS GO

Dobrym miejscem do zawierania zakładów na e-sport jest GGbet, ponieważ może pochwalić się bardzo szeroką ofertą. W związku z tym oczywiście CS GO również ma swoje miejsce u tego bukmachera. Dość szybko w ofercie pojawiają się kolejne turnieje odbywające się w różnych miejscach na świecie. Po pierwszym depozycie można spodziewać się jego podwojenia, co pozwoli zbudować solidny budżet na grę.

Podsumowanie

CS GO to gra, która idealnie nadaje się do obstawiania. Mecze można dość łatwo przełożyć na wiele typów, które znane są z popularnych sportów. Nieraz zdarza się, że znajomość CS pozwala zarobić, bo jego meczów jest więcej niż wartych uwagi spotkań piłki nożnej, czy tenisa. Ilość wiedzy w internecie jest spora, więc tylko od gracza zależy ile jej przyswoi, by móc ją wykorzystać przy zawieraniu zakładów bukmacherskich.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net