Jak i gdzie obstawiać mecze FIFA?

Home » Typowanie » Jak i gdzie obstawiać mecze FIFA?

Jak i gdzie obstawiać mecze FIFA?

FIFA to gra, która dobrze znana jest nawet laikom. Nie trzeba w nią grać, by ją kojarzyć. Co roku fani serii czekają na premierę, by móc na swojej skórze zapoznać się z nowościami i sprawdzić, czy nowa wersja jest lepsza od poprzedniej. Natomiast obstawianie FIFY w zakładach bukmacherskich może być ciekawym dodatkiem, nawet dla tych, którzy do tej pory nie spoglądali na wydarzenia związane z e-sportem. Jak więc zabrać się za obstawianie?

Jak typuje się FIFĘ?

Warto w pierwszej kolejności przeanalizować siłę poszczególnych zespołów. Jest to o tyle ważne, że częstym przypadkiem jest, że drużyna występuje pod tą samą nazwą co zespół piłkarski. Dzieje się tak dlatego, że dysponuje on sekcją e-sportową. W związku z tym to, że jakiś klub jest liderem swojej ligi w świecie rzeczywistym, nie oznacza tego, że tak samo będzie w FIFIE. Trzeba traktować to jako dwie odrębne kategorie.

Uproszczeniem w przypadku tej gry jest to, że rynki wyglądają tak samo jak w przypadku tradycyjnego futbolu. Różnicą jest to, że nie są one tak rozbudowane w przypadku gry od EA Sports. Możliwe, że z biegiem czasu się to zmieni, ale na tę chwilę najpopularniejsze mecze można typować pod kątem tego kto wygra oraz ilości bramek. Niektórzy bukmacherzy jednak poszerzają ofertę.

Dobrym sposobem na analizę jest w pierwszej kolejności prześledzenie kilku meczów danej drużyny. Pozwoli to na wyciągnięcie wniosków. Tak jak w prawdziwym sporcie zdarza się, że pewne zdarzenia powtarzają się często w przypadku konkretnych drużyn. Tak samo tutaj, zdarzają się zawodnicy, którzy strzelają na ogół więcej goli, lub też przeznaczają więcej energii na skuteczną grę w obronie.

Szeroka oferta w 22bet

Wielu graczy poszukujących wydarzeń ze świata e-sportu ląduje w 22bet. Nic dziwnego, bo bukmacher ten wygrywa wiele rankingów ze względu na swoją szeroką ofertę. Również oczywiście FIFA ma swoje miejsce. Wszelkiego rodzaju turnieje i ligi szybko trafiają na stronę tego operatora. Bardzo miłym dodatkiem jest również bonus zwiększający pierwszy depozyt o 100%. Fani FIFY będą też zadowoleni z aplikacji mobilnej, bo w ten sposób zdecydowanie łatwiej jest śledzić mecze, które w trakcie turniejów rozgrywane są o każdej porze dnia.

20bet z doskonałą stroną internetową

W przypadku 20bet wielu chwali witrynę tego bukmachera, ale trzeba też odnotować, że brak jest aplikacji mobilnej. Na szczęście dzięki wysokiej responsywności strony można o niej zapomnieć. W przypadku, gdy chce się zagrać krótko przed rozpoczęciem ważnego turnieju, nie trzeba się martwić długim przebiegiem rejestracji. Jest ona wyjątkowo szybka, co na pewno wielu ucieszy.

GGbet przeznaczony do e-sportu

Ktoś obstawia FIFĘ? Zatem doskonałym wyborem będzie GGbet. Cały czas rozszerza on swoją ofertę dotyczącą e-sportu i jeśli ktoś poszukuje szerszej propozycji niż tylko typowania 1X2. Zachęcający jest też bonus powitalny, który obejmuje podwojenie pierwszego depozytu, aż o 660 zł. Trzeba jednak mieć na uwadze, że póki co nie ma możliwości zainstalowania aplikacji, co może trochę utrudniać efektywne obstawianie FIFY.

FIFA w Campobet

To doskonały bukmacher dla tych, którzy obstawiają sporo. Jako że rozgrywki FIFY można typować często, gracze ucieszą się ze sporej oferty bonusowej. Już na sam początek otrzymać można podwojenie depozytu. Trzeba jednak pamiętać, że jest to możliwe tylko po zagraniu własną wpłatą. Koniecznością jest też napisanie wiadomości do obsługi z prośbą o przyznanie bonusu. Co tydzień zaś otrzymać można dodatkowe środki za kolejne wpłaty. Jest to warte docenienia, bo jednak nie każdy bukmacher nagradza stałych klientów.

Podsumowanie

Typowanie spotkań w FIFIE staje się coraz popularniejsze jak i cały rynek e-sportowy u bukmacherów. Obecnie żaden z zakładów bukmacherskich nie może sobie pozwolić na pominięcie wydarzeń z tego świata. Gra od EA Sports oferuje więc rozgrywkę na kolejnym poziomie. Ci, którzy spędzą odpowiednią ilość czasu na analizie meczów, mogą liczyć na spore wygrane. Tym bardziej że operatorzy przygotowali ofertę dostosowaną na miarę potrzeb.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net