Jak i gdzie obstawiać mecze Starcraft?

Home » Typowanie » Jak i gdzie obstawiać mecze Starcraft?

Jak i gdzie obstawiać mecze Starcraft?

Starcraft to gra strategiczna, która na dobre weszła do świata e-sportu. Co prawda może się wydawać, że niektóre nowsze tytuły ją nieco prześcignęły, jednak ma ona w dalszym ciągu swoich fanów. Tak samo jest w świecie bukmacherskim. Minęło trochę czasu, zanim gry e-sportowe zagościły na liście dostępnych wydarzeń w zakładach, ale mimo to dziś trudno sobie je bez nich wyobrazić. Swoje miejsce zatem ma też Starcraft. Jak skutecznie podejść do obstawiania pojedynków w tej grze?

Starcraft – Podstawowe informacje

Gra toczy się w czasie rzeczywistym. Często jednak bukmacherzy oferują tylko typy na wygraną jednej ze stron. Dla osób, które nie są zaznajomione z tą grą zdecydowanie najlepszym wyjściem jest śledzenie transmisji, by zapoznać się ze specyfiką i dynamiką rozgrywki. Na początku gra może wydawać się skomplikowana ze względu na zasady, które w niej panują. Jednak po pewnym czasie nawet samo oglądanie sprawia dużo satysfakcji.

Poza tym trzeba też wziąć pod uwagę graczy, którzy biorą udział w pojedynku. Zwracając uwagę na poprzednie spotkania można zaobserwować specyficzne style gry oraz też mocne i słabe strony danego zawodnika. Warto więc wyszukać transmisji w internecie. Te często znajdują się również u samych bukmacherów. Dzięki temu jednoczesne śledzenie i obstawianie meczów tego e-sportu może być jeszcze bardziej ekscytujące.

Starcraft u zagranicznych operatorów

Mocno stawiającym na typowanie gier jest GGBet. To bukmacher, który chwali się tym, że już po rejestracji konta często nagradza aktywną grę bonusami zwiększającymi stan konta. Poza tym zadbał on o stronę internetową, która jest responsywna i dostosowana do ekranów smartfonów. To, co jednak najważniejsze to możliwość obstawiania spotkań Starcrafta na żywo. To już niemal zrównanie sportów tradycyjnych z e-sportem. Fani tego drugiego na pewno mogą czuć się zachwyceni.


Starcraft odnaleźć można też na stronie 888starz. To bukmacher akurat świetnie znany tym, którzy już rozpoczęli swoją przygodę z obstawianiem e-sportu. U tego operatora można być pewnym, że najważniejsze wydarzenia i turnieje znajdą swoje miejsce w ofercie. Dodatkowo już na wstępie pierwsza wpłata jest podwajana, więc gra może być dwa razy dłuższa. Do dyspozycji jest również aplikacja mobilna, ale trzeba też wspomnieć, że strona internetowa wygląda równie przejrzyście na mniejszych ekranach.

Starcraft w Polsce

Od dość dawna e-sport wszedł na dobre do Polski i to również tyczy się rynku bukmacherskiego. W związku z tym śmiało można korzystać z usług popularnych operatorów poszukując Starcrafta. STS oferuje je na ogół z dość dużym wyprzedzeniem. Co ważne po rejestracji konta można szybko stworzyć spory budżet na grę, bo pierwsza wpłata jest podwajana. Podobnie sytuacja ma się z Fortuną. Tu również pierwszy depozyt jest zwiększany o jego wartość. Kolejną firmą, w której ofercie znajduje się Starcraft jest Forbet, który jest mocno kojarzony ze sponsorowaniem e-sportu.

W przypadku polskich operatorów warto je pochwalić za wszelkie udogodnienia, które widoczne są na ekranie, gdy przejdzie się zakładki związanej z zakładami live na e-sport. Mowa tu o sprawnie działającym czacie. Dzięki niemu można wymieniać się opinią o toczącym się pojedynku z bardziej doświadczonymi graczami. Jest to narzędzie, które pozwala nabyć sporo wiedzy początkującym. Największe turnieje Starcraft są transmitowane i to kolejna wielka zaleta wspomnianych wyżej bukmacherów.

Podsumowanie

Można powiedzieć, że Starcraft to gra, która stała się popularna jeszcze w chwili, gdy e-sport dopiero zdobywał swoją popularność. Nie stanęło to jej na przeszkodzie, by dziś znajdować się w ofercie oraz w harmonogramie transmisji u bukmacherów. To, co najistotniejsze dla obstawiających to ciągła analiza i nie poddawanie się tylko intuicji. Warto korzystać z dostępnych narzędzi, które są na wyciągnięcie ręki nieraz na stronie bukmachera.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net