Jak i gdzie obstawiać walki KSW?

Home » Typowanie » Jak i gdzie obstawiać walki KSW?

Jak i gdzie obstawiać walki KSW?

Sporty walki swoją popularność zyskują nie tylko biorąc pod uwagę oglądalność, ale również w świecie bukmacherskim. Wiele z gal dzięki skutecznej promocji dociera do każdego fana sportu. W związku z tym spora liczba zakładów bukmacherskich dodała najpopularniejsze gale do swojej oferty. Dotyczy to także polskiej organizacji KSW, która zrzesza walczących w MMA. W jaki sposób i gdzie obstawiać te wydarzenia?

Jak obstawiać KSW?

Podstawowym typem na wszelkiego rodzaju walki jest oczywiście obstawienie na to kto zwycięży. Może brzmi to prosto, ale wymaga to analizy. Warto wziąć pod uwagę historię wcześniejszych walk obu zawodników. Nietrudno też sugerować się kursami, które czasami bywają bardzo rozbieżne w przypadku obu walczących. Nawet jeśli wskazują one wyraźnego faworyta opłaca się dokładnie to przeanalizować. Możliwe, że podczas śledzenia informacji na temat danego starcia znajdzie się informacje, które nie zostały jeszcze zaktualizowane u bukmachera.

Dodatkowo zazwyczaj dostępne są także zakłady na to, czy walka zakończy się przed czasem. Jeśli jeden z walczących jest wyraźnym faworytem warto rozpatrzeć typ na jego wygraną nokautem. Kurs na to zdarzenie będzie wyższy niż w przypadku tradycyjnego wytypowania zwycięzcy. Bukmacherzy często dodają też możliwość wytypowania samego faktu czy walka potrwa regulaminowy czas, bez decydowania się na to kto zwycięży. Zdarza się, że można również obstawić dokładną ilość rund, która będzie mieć miejsce.

KSW popularne w 888starz

Jednym z bukmacherów, od których warto zacząć obstawianie sztuk walki jest 888starz. Jest to firma, która może pochwalić się szeroką ofertą na wszelkiego rodzaju gale. Na dobry odbiór operatora wpływa strona internetowa, która jest intuicyjna w obsłudze już od pierwszych odwiedzin. Dostępna jest także aplikacja mobilna. Na tę chwilę coraz większa liczba zakładów jest dokonywana właśnie z poziomu smartfona, więc ma to ogromne znaczenie.

888starz już na start przekazuje na konto gracza podwojenie depozytu aż do 456 zł. Daje to spory kapitał na grę od samego początku. To, co wyróżnia tego bukmachera od innych jest to cotygodniowy bonus dla depozytów dokonywanych w czwartki. To propozycja, która może ucieszyć typerów, bo niewielu bukmacherów decyduje się na tego typu cykliczne promocje.

22bet ze świetną ofertą na KSW

Sporo czasu przed rozpoczęciem gal bukmacher 22bet dodaje do swojej oferty typy na odbywające się walki. To istotne dla tych, którzy lubią zaznajomić się z kursami zdecydowanie wcześniej. Ich wielkość porównując z innymi zakładami jest konkurencyjna, więc gra u tego operatora może być kusząca. Oferta rozszerzona jest też o typy dotyczące tego czy walka skończy się w określonym czasie. Dla osób, które lubią typować wydarzenia, do których zostało mało czasu przypadną do gustu powiększone kursy na najpopularniejsze zakłady dnia.

22bet już na wstępie oferuje bonus 100% od pierwszego depozytu do 500 zł. To jedna z ulubionych promocji wśród graczy, ponieważ dzięki niej nie trzeba inwestować aż tak sporo już na samym początku. Dla tych, którzy szukają odpowiedzi na pytania przez cały czas dostępny jest czat online w języku polskim.

KSW na polskim rynku

Wśród polskich firm gala KSW widnieje w ofercie Fortuny i STS. Ci popularni bukmacherzy dodatkowo za samą rejestrację oferują tzw. freebety, czyli możliwość postawienia zakładu bez depozytu. Dzięki temu można przetestować możliwość operatorów właściwie bez wkładu finansowego. Z mocną ofertą wkracza do Polski także Betfan, który działa na rynku od niedawna. Może on pochwalić się szerszą ilością typów na walki, więc zadowoleni mogą być ci, którzy lubią typować nie tylko to, kto zwycięży.

Podsumowanie

Polska gala KSW jest popularna dosłownie na całym świecie, więc nie dziwi zainteresowanie nią wśród bukmacherów spoza Polski. Dla polskiego typera to dobra wiadomość, bo poszerza się ilość operatorów, u których można zawrzeć zakłady. Poza tym im większa liczba firm na rynku, tym kursy na dane wydarzenia stają się bardziej konkurencyjne. Pozostaje więc szczegółowe porównania możliwości firm pod kątem kursów i promocji oraz analiza tego, kto zwycięży podczas następnej gali.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net