Kody promocyjne do bukmacherów

Home » Bonusy i Promocje » Kody promocyjne do bukmacherów

Kody promocyjne

Kody, kodziki, kodunie… Określeń na dodatkowe benefity u bukmacherów może być wiele. Ich znaczenie jest jednak tylko jedno. Pisząc do nas wiadomości, często o nie pytacie, dlatego uprzedzając kolejne, odpowiadamy. Czym dokładnie są kody promocyjne u bukmacherów i jak je zdobyć? Zapraszamy do artykułu!

Czym są kody promocyjne?

Kody promocyjne to zwykle krótkie hasła, dzięki którym użytkownicy, rejestrując nowe konto u bukmachera mogą zyskać zwiększony bonus powitalny. Forma bonusu jest zależna od bukmachera, ale w większości przypadków przybiera formę dodatkowych środków na grę lub darmowego zakładu.

Czy wszyscy bukmacherzy oferują kody promocyjne?

Niestety, to kwestia bardzo indywidualna i każdy bukmacher realizuje własną politykę przyznawania dodatkowych bonusów. W związku z tym nie mamy wpływu na ich obecność, a tym bardziej na wysokość dodatkowego bonusu. Możecie być jednak pewni, że rejestrując konto u jednego z partnerów serwisu hazadzik.net, niezależnie od obecności kody promocyjnego otrzymacie bonus powitalny na atrakcyjnych warunkach.

W świecie zakładów zdarzają się także i takie sytuacje, w których bukmacherzy oferując bogaty pakiet na start, rezygnują z dodatkowych kodów rejestracyjnych. W zamian oferują jednak ciekawe promocje tuż po zarejestrowaniu konta oraz nagradzają graczy dodatkowymi bonusami za systematyczną grę.

Kody promocyjne do bukmacherów

888 starz – kod promocyjny

888 starz na dzień dzisiejszy nie oferuje żadnego kodu promocyjnego, ale trzymamy rękę na pulsie i gdy tylko się pojawi, znajdziecie go w tym artykule. Czy warto zarejestrować konto w 888 starz bez kodu? Decyzja należy do was, nie mniej oferta powitalna bukmachera wygląda bardzo solidnie. Nowi użytkownicy 888 starz mogą liczyć przede wszystkim na główny bonus powitalny 100% do 100 Euro oraz szereg bonusów towarzyszących już po rejestracji.

Więcej szczegółów o Unibecie znajdziecie TUTAJ.

888 STARZ KOD PROMOCYJNY: 

22 bet – kod promocyjny

Nowy kod promocyjny do 22 bet pojawi się w tym miejscu, gdy tylko otrzymamy do niego aktualizację. Na dzień dzisiejszy nowi użytkownicy 22 bet mogą liczyć na bonus w wysokości 100% do 500 złotych. Dodatkowo bukmacher zachęca do rejestracji wieloma bonusami towarzyszącymi. Bukmacher wynagradza w szczególności aktywnych graczy, zwracając każdego tygodnia część postawionych stawek i podwyższając kursy na wybrane zdarzenia.

Więcej szczegółów o 22 Bet znajdziecie TUTAJ.

22 BET KOD PROMOCYJNY: 

Unibet – kod promocyjny

Na dzień dzisiejszy Unibet niestety nie oferuje swoim użytkowników kodów promocyjnych. To stała praktyka bukmachera, który postanowił zachęcić użytkowników do rejestracji w inny sposób – poprzez atrakcyjny bonus na start. Flagową promocją powitalną jest zakład bez ryzyka do 200 zł, w ramach której Unibet zwróci 100% postawionych środków aż do 200 złotych w przypadku przegranej pierwszego kuponu.

Więcej szczegółów o Unibecie znajdziecie TUTAJ.

UNIBET KOD PROMOCYJNY:

20 bet – kod promocyjny

W dalszym ciągu czekamy na pierwszy kod promocyjny od 20 bet i mamy ogromną nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli go wam przedstawić. Nie mniej nawet i bez kodu promocyjnego oferta powitalna 20 bet jest bardzo zachęcająca do rejestracji. W ramach promocji na start w 20 bet możecie liczyć na podwojenie pierwszej wpłaty do 400 złotych oraz szereg bonusów towarzyszących.

Więcej szczegółów o 20 bet znajdziecie TUTAJ

20 BET KOD PROMOCYJNY:

Reloadbet – kod promocyjny

Bukmacher Reloadbet nie ma swojej ofercie kodów promocyjnych, ale w zamian oferuje wyjątkowo wysoki bonus powitalny, znacząco przewyższający oferty konkurencji. Każdy gracz, który zdecyduje się na założenie nowego konta gracza u bukmachera ReloadBet może liczyć na powitalny bonus 100% od depozytu aż do 1000 zł, a później może skorzystać z dodatkowych promocji jak: darmowy zakład do 200 zł albo cykliczny cashback w wysokości 10% stawek za przegrane kupony.

Więcej szczegółów o Reloadbet znajdziecie TUTAJ.

RELOADBET KOD PROMOCYJNY:

Gdzie szukać kodów promocyjnych?

Jeśli dany bukmacher oferuje kody promocyjne, znajdziecie je na tej stronie w powyższej części artykułu. Co później z nim zrobić? Musicie kliknąć w link, prowadzący do rejestracji, a później wpisać w odpowiednim miejscu wspomniany na stronie kod. W niektórych sytuacjach może się zdarzyć, iż klikając w link rejestracyjny na naszej stronie, kod będzie już wpisany na stronie, a wam pozostanie tylko wypełnienie formularza swoimi danymi.

Czy kod promocyjny można wykorzystać w dowolnym momencie?

Stety i niestety kody promocyjne służą powiększaniu bonusu powitalnego, w związku z czym można je wykorzystać tylko i wyłącznie przy rejestracji. Później możliwość ich wykorzystania znika bezpowrotnie. Jeśli jesteście już po rejestracji, głowa do góry – w ofercie hazardzik.net znajdziecie jeszcze wielu innych bukmacherów.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net