SekaBet – turecka alternatywa dla największych potentatów

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » SekaBet – turecka alternatywa dla największych potentatów

WAŻNE: Sekabet aktualnie akceptuje jedynie graczy z Turcji!

Opis ma charakter archiwalny.


SekaBet - turecka alternatywa dla największych potentatów

Bukmacher Sekabet to turecki organizator zakładów i gier hazardowych, działający na licencji z Czarnogóry i Cuaraco. W sieci zaistniał w 2015 r., od początku mocno zaznaczając swoją obecność wśród internetowych bukmacherów. Stanowi interesującą alternatywę dla najpopularniejszych marek, oferując wysokie kursy i opłacalne (aczkolwiek trudne do zrealizowania) bonusy.

Kursy i oferta

Ocena SekaBet na obu tych płaszczyznach musi być wysoka. Turecki bukmacher zadbał o niezwykle bogatą ofertę, która w niczym nie ustępuje (jeśli nie przewyższa) najpopularniejszych bukmacherów na świecie. Oprócz klasycznych i dostępnych wszędzie zakładów na piłkę nożną, hokej, tenis, koszykówkę etc., znajdziemy tam zakłady na takie sporty jak: MMA, żużel, badminton, krykiet, czy baseball. Od niedawna można także typować wyniki w … wyścigach konnych.
Mnogość zakładów na piłkę nożną może przysporzyć bólu głowy niejednemu amatorowi obstawiania. Na każdy mecz najpopularniejszych lig wystawiane są dziesiątki dodatkowych zakładów, które umożliwiają urozmaicenie kuponu lub “ratunek” w momencie, gdy ciężko wytypować zwycięzcę danego spotkania. Warto wspomnieć, że bukmacher ten nie zapomniał o polskiej Ekstraklasie, co może okazać się ważną informacją z punktu widzenia polskiego gracza.

Warto wspomnieć w tym wątku także o kursach, których marża w najpopularniejszych ligach piłkarskich sięga maksymalnie 3-5 procent. To do dobry wynik, dzięki któremu kursy wystawiane przez SekaBet są konkurencyjne i atrakcyjne dla graczy. Jak to zwykle jednak bywa, marża ta nie jest stała i wraz z mniejszą popularnością danej dyscypliny, może ulegać wzrostowi.

Bonusy

Jak wspominaliśmy na wstępie, SekaBet oferuje szereg bonusów i promocji, które mogą być zachętą dla niejednego gracza do spróbowania swoich sił właśnie u tureckiego bukmachera. Na wstępie można otrzymać 100-procentowy bonus od wpłaty (minimalny depozyt: 10€) oraz 50-procentowy zakład bez ryzyka. Aby otrzymać pierwszy z nich, trzeba jednak postawić zakład (po minimalnym kursie 1,5) za stawkę o równowartości całego depozytu, a po jego rozstrzygnięciu, skontaktować się z konsultantem przez czat lub e-mail w celu przyznania bonusu. Warto zaznaczyć, że aby otrzymać nie tylko ten, ale i inny bonus lub skorzystać z promocji u tego bukmachera, trzeba najpierw skonsultować się z działem obsługi klienta.

Spośród innych promocji warto zwrócić uwagę chociażby na 50-procentowy zakład bez ryzyka, postawiony w urządzeniu mobilnym lub 50% od pierwszej wpłaty aż do 100€, pod warunkiem, że będzie ona zrealizowana za pomocą elektronicznego portfela ecoPayz.

Płatności

SekaBet oferuje szeroki wachlarz dokonywania wpłat i wypłat. Wśród najpopularniejszych (i najbardziej interesujących dla Polaków) powinny być płatności za pomocą elektronicznych portfeli Skrill oraz Neteller, kart PaySafeCard, a także ecoPayz, czy kryptowaluty Bitcoins.

Minimalny depozyt, który można złożyć to 10€ – bukmacher nie obsługuje polskiej waluty, jednak jest dostępny w polskim języku!

Wsparcie

SekaBet oferuje support na trzy różne sposoby. Najszybszym i najbardziej wygodnym jest kontakt z konsultantem za pomocą platformy LIVE, dzięki której szybko można otrzymać odpowiedź i ewentualne rozwiązanie problemu. Pozostałe dwie opcje to możliwość kontaktu przez e-mail lub wysłanie formularza kontaktowego.

 

Zalety SekaBet:

  • Wysokie kursy
  • Bardzo bogata oferta przedmeczowa i LIVE
  • Dostępność w polskim języku
  • Support i platforma Live do kontaktu

 

Wady SekaBet:

  • Konieczność osobistego ubiegania się o bonusy
  • Brak polskiej waluty
  • Niełatwe do zrealizowania warunki bonusów

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net