System bukmacherski Oscar’s Grind

Home » Początki Obstawiania » System bukmacherski Oscar’s Grind

Cechy, które powinien posiadać skuteczny gracz to niewątpliwie konsekwencja i cierpliwość. Często na rezultaty oraz pokaźny zysk trzeba po prostu poczekać. I właśnie dla takich osób idealnym systemem może okazać się Oscar’s Grind. W swoim założeniu ma on oczywiście prowadzić do wygranych, te jednak następują powoli, więc trzeba wykazać się nie lada wytrwałością. Jak więc zabrać się za stosowanie w praktyce tego systemu?

Skąd się wziął system Oscar’s Grind?

Nazwę można przetłumaczyć jako harówkę albo szlif Oscara. Według dostępnych informacji właśnie niejaki Oscar wynalazł i zastosował strategię, która miała idealnie nadawać się do gry w ruletkę. Miało to miejsce w 1965 roku. Skuteczność została zmierzona za pomocą ówczesnego komputera IBM, który wykazał, że ta metoda warta jest stosowania. Dziś śmiało trzeba stwierdzić, że Oscar’s Grind należy do rodziny popularnych systemów progresywnych.

Na czym polega Oscar’s Grind?

Idea tego systemu sprowadza się oczywiście do wypracowania zysku, natomiast ma on być stosunkowo pewny, choć z drugiej strony przez to jest niski. Cała metoda jest dość prosta. Na początku należy określić wartość zakładu, po czym powinno się postępować następująco:

  1. Wygrana w pierwszym zakładzie zakańcza cykl,
  2. Po porażce należy postawić taką samą kwotę w następnym zakładzie,
  3. Po wygranej w następnej grze powinno się obstawić za stawkę o jedną jednostkę większą niż poprzednio. Jeśli do wygrania jednej jednostki zysku wystarczy mniejsza stawka, należy zagrać za mniej,
  4. Cykl toczy się aż do uzyskania jednej jednostki zysku. Po tym można zakończyć lub rozpocząć nowy cykl.

Jak widać strategia ta nastawiona jest na bezpieczną grę bez wielkich inwestycji i zdobyczy. Można odczuć, że pozwala ona częściej zaznajomić się ze zwycięskimi zakładami niż inne, bardziej agresywne systemy. Z drugiej strony, aby móc wypracować naprawdę pokaźną wygraną trzeba grać długo i konsekwentnie. Zmiana stawki ma na celu sprawienie, że następny zakład będzie zyskowny biorąc pod uwagę wcześniejszą grę. Ta zasada sprawia, że dość szybko można ponownie wrócić na zwycięską ścieżkę po niepowodzeniu.

Plusy i minusy Oscar’s Grind

Nie da się ukryć, że każdy system bukmacherski posiada swoje wady i zalety. Tzw. harówka Oscara może być kusząca ze względu na to, że metoda działania jest prosta również dla nowicjuszy i nie wymaga specjalnych wyliczeń. Dodatkowo kapitał początkowy nie musi być spory, bo właściwie wiele osób stosuje tę strategię startując nawet od 2 zł. Co za tym idzie zysk jest niewielki. Może to zniechęcać, ponieważ, by móc zarobić pokaźne kwoty trzeba naprawdę dużo czasu spędzać w serwisach bukmacherskich.

Gra tą metodą nie będzie najlepszym pomysłem dla osób, które nie wykazują się konsekwencją i wolą systemy, które szybciej mogą zapewnić stosunkowo dużą wygraną. Dodatkowo przed grą warto samodzielnie określić granicę, po przekroczeniu, której następuje rezygnacja z dalszych zakładów. Oscar’s Grind może jednak nauczyć niezbędnych cech graczy, którzy do tej pory typowali dość chaotycznie. To w czym przeszkoli ten sposób gry można wykorzystywać również w przyszłości w codziennym, dość klasycznym obstawianiu.

Czy system Oscar’s Grind jest skuteczny?

Można powiedzieć, że Oscar’s Grind jest skuteczny niemal zawsze, jednak koniecznością jest spora cierpliwość i konsekwencja. Dodatkowo jak w każdym systemie należy na samym początku ustalić kapitał, który jest przeznaczony na grę daną metodą. Wszystko to może zaprowadzić gracza prosto do zysków. Choć, by były one spore potrzeba na to naprawdę dużo czasu.

Codzienne stosowanie tej metody jednak może wydawać się dosyć monotonne i w praktyce tak to właśnie wygląda. Chcąc cały czas być konsekwentnym wybranemu systemowi nie powinno się odstępować od przyjętych zasad. W związku z tym osoby, które preferują nieco więcej spontaniczności w swoich próbach ogrania bukmachera mogą szybko się poddać. Co prawda można i w tym systemie od razu zastosować sporą stawkę, choć jest to raczej odradzane w przypadku niedoświadczonych typerów, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net