System bukmacherski Paroli

Home » Początki Obstawiania » System bukmacherski Paroli

System Paroli to jeden z wielu, który pada częstym wyborem graczy, którzy chcą zwiększyć swoje zyski. A jak wiadomo jest to celem każdego typera. Jego podstawą jest progresja, czyli zmiana stawek w kolejnych zakładach. Jednak sam sposób stawkowania znacznie różni się od innych metod. Na czym polega system Paroli i czy warto grać za jego pomocą? Pora na przyjrzenie się tej strategii.

Na czym polega system Paroli?

Tzw. progresja ma na celu zwiększenie stawki w stosunku do poprzedniego zakładu, co ma zapewnić możliwość odrobienia strat oraz utworzenie zysku. Różnicą w Paroli jest to, że zwiększenie stawki następuje po wygranym, a nie przegranym zakładzie. Trzymając się tradycyjnych zasad należy zagrać następnym razem za jej dwukrotność. Istotne jest też jak w niemal każdej progresji, by trzymać się kursów nie mniejszych niż 2,00. Jeśli jednak jest on po prostu zbliżony do tej wartości to jest to wystarczające. Można więc wnioskować, że tego rodzaju taktyka narzuca konieczność sporego powodzenie podczas obstawiania i jak największą liczbę udanych zakładów z rzędu.

Jeśli gracz ma na celu stosowanie Paroli i jednocześnie przegra kilka pierwszych zakładów to niemożliwe jest ich odrobienie za pomocą jednego zwycięskiego kuponu jak to może mieć miejsce w Martingale. System ten pozwala osiągnąć spore zyski tylko w przypadku serii powodzeń. Dodatkowo zalecane jest, by pierwsza stawka stanowiła dosłownie małą część całego kapitału wahającą się od 2 do 5 procent. Przed zastosowaniem tej strategii warto przeanalizować na ile porażek jest się gotowym, ponieważ stosując kurs równy 2,00 dopiero trzy kolejne wygrane zakłady równoważą lub przewyższają wcześniejsze pięć niepowodzeń.

Zalety i wady systemu Paroli

Paroli może okazać się dobrym systemem na czas krótkotrwałych rozgrywek i turniejów, gdy wiedza gracza znajduje się na wręcz eksperckim poziomie. Dzięki temu można w krótkim czasie stworzyć co najmniej kilka wartościowych zakładów, które mają sporą szansę na powodzenie i jednocześnie posiadają dostatecznie wysoki kurs. Trzeba jednak cały czas mieć na uwadze, że niepowodzenie w bukmacherce zawsze przychodzi w najmniej spodziewanym momencie. Przegrany kupon znowu sprowadza grającego na początek drogi w systemie Paroli.

Zaletą jest też niepodnoszenie stawki po porażkach, jak to ma miejsce w popularnych progresjach. Dzięki temu grając za pomocą systemu Paroli nie trzeba odczuwać ciągłej frustracji w przypadku nieudanych zakładów. Z drugiej zaś strony wypracowanie zysku może potrwać dość długo i wymaga wytężonej pracy przy doborze odpowiednich zdarzeń do swojego kuponu.

Dla kogo jest system Paroli?

Może być to dobre rozwiązanie dla graczy doświadczonych, którzy posiadają sporą wiedzę o tym, jakie wydarzenia chcą umieszczać w swoich zakładach przez co najmniej kilka najbliższych dni lub tygodni. Trzeba wziąć pod uwagę, że nawet stosunkowo wysoka skuteczność nie gwarantuje tego, że wyjdzie się na plus. Nawet jeśli wygrywa się połowę zakładów to Paroli nie gwarantuje zwiększenia kapitału. Jednocześnie ten system dobrze nadaje się do każdego sportu, więc może być on ciekawym oderwaniem od innych sposobów gry dla wszystkich doświadczonych graczy. Trzeba jednak pamiętać o samodyscyplinie, ponieważ w Paroli nie ma ściśle określonego momentu, który byłby idealny na zakończenie gry tym systemem.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net