Szukanie najlepszych kursów na zakładach

Home » Typowanie » Szukanie najlepszych kursów na zakładach

Szukanie najlepszych kursów na zakładachZdecydowana większość graczy na zakładach bukmacherskich popełnia bardzo ważny błąd. Grają tylko u jednego bukmachera jednocześnie, zmieniając go tylko w celu otrzymania bonusu. Dla niektórych może się to wydać dziwne, ale nawet grając bardzo dobrze nie nastawiają się oni na maksymalizację zysku.

Co nam daje szukanie kursów?

Gracze tacy nie przykładają większej wagi do różnic kursowych występujących u różnych bukmacherów. Kursy 1,5 i 1,55 to różnica zysku wynosząca aż 5%. Jeśli gracie niskie stawki nadal może Wam się to wydawać bez znaczenia, jednak na wszystko trzeba patrzeć z dalszej perspektywy. Obstawiając zakłady za 1000 zł, co jednym zajmie 3 dni, innym 2 miesiące różnica wyniosłaby już 50 zł. Często taka niepozorna różnica może przesądzić o tym czy jesteśmy na plusie czy minusie.

Różnice na kursach bardzo często wynoszą znacznie więcej niż tylko 5%. Pamiętajmy także, że wybierając bukmachera z bardzo niską marżą nie zyskujemy od razu najlepszych kursów. Często taki bukmacher zaniża np. kurs na faworyta, co z kolei sprzyja obstawianiu na outsiderów. Równie często bukmacherzy stosujący znacznie wyższe marże dają wysokie kursy na faworytów spotkania, których większość z Nas obstawia znacznie częściej.

Gdzie kursy są najwyższe?

Odpowiadając pokrótce to u bukmacherów nie objętych dopłatą do zakładów w wysokości 12% wysokości zakładu, czyli rodzime ziemniaki raczej odpadają. Wśród pozostałych kursy znacznie odstają w popularnym Bet-at-home.

A gdzie są najlepsze? Zdecydowanie na szczycie rankingu bukmacherów.

Podsumowując warto przyjrzeć się większej ilości bukmacherów nie tylko ze względu na bonusy, ale także na oferowane przez nich kursy.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net