Typy bukmacherskie pewniaczki

Home » Typowanie » Typy bukmacherskie pewniaczki

Typy bukmacherskie pewniaczkiProfesjonalne typy bukmacherskie pewniaki – co to jest?

Portal hazardzik.net to nie tylko skarbnica wiedzy na temat poszczególnych firm bukmacherski, ich ofert, aktualnych bonusów czy też informacji o aplikacjach mobilnych. Na naszym serwisie niebawem wystartuje dział dotyczący darmowych typów bukmacherskich a najlepsi typerzy będą mogli zmierzyć się i udowodnić, że ich pewniaczki są najlepsze w Polsce.

Czym są pewniaczki?

Każdy z nas marzy o zakładach które wchodzą z dużą częstotliwością. Nie ma co ukrywać, że wyłapywanie dobrych typów zajmuję masę czasu. Są to wręcz godziny poświęcane na serwisach typu flashscore czy livescore, liczne analizy (często historyczne) oraz śledzenie różnych forów internetowych czy też stron domowych danych drużyn. Ale właśnie to te analizy zwiększają naszą szansę na powodzenie. Aby móc przygotować profesjonalne pewne typy bukmacherskie musimy przechytrzyć firmę bukmacherską i znaleźć coś (jakąś informację) do której nie udało dotrzeć się researcherom tych firm. Nie wystarczy więc wiedza, że drużyna A jest na miejscu 3 w ligowej tabeli, a drużyna B na 10. Dobrze wiemy, że analizując samą tabelę można wpaść w pułapkę. Najlepsi typerzy szukając „pewniaków na dziś” wykonują o wiele większą pracę analityczną. Jak drużyna radzi sobie na wyjazdach, czy kluczowy zawodnik nie ma kontuzji a może historycznie dana drużyna zwyczajnie nie radzi sobie na stadionie rywala pomimo, że rok w rok finalnie ląduje w tabeli wyżej. Właśnie takie smaczki sprawiają, że najlepsi bukmacherzy mają wyższą skuteczność niż przeciętny gracz. Często odnajdują oni na forach informację (mniej lub bardziej wiarygodną), że np. dany zawodnik ma obecnie problemy osobiste i może nie być w najlepszej kondycji psychicznej i na podstawie kursów proponowanych przez firmy bukmacherskie znajduje takie zdarzenia w których współczynnik ryzyka do ewentualnej wygranej wyglądają korzystnie.

Tak właśnie powstają pewniaki na dziś 😊

Pewne typy bukmacherskie dnia – pewniaki na dziś

Pewne typy bukmacherskie dnia to najlepszy zdaniem naszych ekspertów dostępny zakład w danym dniu. Wiadomo, że nikt nie ma monopolu na wygraną ale na podstawie statystyk danego typera możemy sami szacować czy warto mu zaufać czy nie. Należy jednak pamiętać, że finalna decyzja należy do Was i nie możecie mieć pretensji, gdy zakład „nie wejdzie” to jest sport i tu wszystko może się zdarzyć. Czasami głupi błąd sędziego potrafi zniweczyć nawet najlepszy reaserch eksperta i profesjonalnie przygotowany typ staje się bezwartościowy.

Gdzie szukać dobrych typów?

Jednym z ciekawszych miejsc do szukania typerów jest aplikacja Telegram (lub jej webowej wersji). Na początek przygody polecamy Wam 2 miejsca:

Listę ciekawych polskich typerów: https://t.me/ListaCiekawychTyperow

Najpopularniejszy czat o tematyce bukmacherskiej: https://t.me/LiveLatteOverChat

Ranking Typerów oferujących pewniaczki

Chciałbyś również zostać jednym z naszych typerów i zmierzyć się z najlepszymi w Polsce? Z nami możesz pokazać swoje pewniaczki Oczywiście jest taka możliwość. Niebawem pojawi się tutaj ranking nowych graczy i najlepsi będą mogli dołączyć do grona naszych ekspertów. Chciałbyś uzyskać więcej informacji? Zgłoś się do nas a być może nawiążemy stałą współpracę.

Darmowe typy bukmacherskie

Na ten moment i do odwołania wszystkie darmowe typy przygotowane przez naszych ekspertów są darmowe dla graczy. Istnieje w sieci wielu oszustów, którzy chcą ‘sprzedaż’ swoje pewniaczki. Uważam, że należy bardzo uważać na takich gagatków. W znacznej większości są to zwyczajni naciągacze! Na hazardzik.net będzie to wyglądało inaczej. Nasi eksperci próbki swoich typów będą dawali za darmo. Chcemy stworzyć fajną społeczność graczy i wspólnie wspierać się aby to bukmacher płacił nam za wygrane zakłady a nie my wiecznie zasilali konto bukmacherów 😊 Jeżeli jednak ktoś z Was uzna, że nasz typer jest tak dobry, że chcielibyście rozszerzyć z nim współpracę wówczas za pośrednictwem naszego portalu będzie taka możliwość (wtedy już za drobną opłatą). Mam nadzieje, że to zrozumiecie. Nasz zespół redakcyjny, eksperci, promocja serwisu – to wszystko sporo kosztuje. Chcemy serwis rozwijać właśnie dla Was.

Pewniaki na dziś – gdzie obstawiać?

Nasze pewne typy bukmacherskie będą dotyczyły firm bukmacherskich które możemy z czystym sumieniem polecić. Będą to wiodące firmy z ogromną ofertą tacy jak 22bet, Unibet, 20bet czy Suprabets. Oczywiście w przypadku pewniaków będziemy dawali Wam znać który z powyższych bukmacherów daje na to zdarzenie aktualnie (bardzo ważne – na moment robienia analizy – kursy się wahają) najlepszy kurs lub być może specjalną promocję taką jak zakłady specjalne, zakłady dnia, zwiększone AKO.

Hazardzik.net – podsumowanie rankingu typerów

Śledźcie nas ponieważ już niebawem pojawi się tutaj fajna społeczność graczy oraz darmowe zakłady bukmacherskie. Mamy nadzieję, że wkrótce powstały ranking typerów pozwoli nam, graczom poprawić swoje wyniki a ekspertom zyskać uznanie wśród graczy.

„Pewniaczki” na Hazardzik.net – Coming Soon

 

 

 

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net