Zakłady bez ryzyka – Przegląd 2022

Home » Bonusy i Promocje » Zakłady bez ryzyka – Przegląd 2022

Zakłady bez ryzyka

Bukmacherzy, w celu przekonania do siebie nowych graczy, oferują szereg interesujących promocji. U polskich bukmacherów czasami bywa to możliwość gry bez podatku przez jakiś czas. Bukmacherzy zagraniczni nie mają tego problemu, bo tam podatku nie ma na stałe. Stawiają oni na dwie podstawowe formy promocji – bonusy od depozytu oraz zakłady bez ryzyka.

Obie formy promocji są ciekawe i warto rozważenie. W przypadku bonusów depozytowych po prostu zwiększamy swoje środki do obstawiania. Jednak zanim dokonamy wypłaty musimy zrobić określony obrót. Wartości tych obrotów są całkiem spore, najczęściej wynoszą aż 10 razy wartość depozytu. Warto wspomnieć, że lata temu najczęściej wartość ta wynosiła 6 razy depozyt.

Zakłady bez ryzyka nie mają aż tak dużych wymagań co do obrotu. W większości przypadków oferta ta polega na zabezpieczeniu pierwszego zawieranego po rejestracji zakładu. Jeśli będzie on przegrany to otrzymujemy z powrotem jego stawkę na konto. Następnie musimy ją obrócić, ale już nie tak mocno jak przy bonusie depozytowym. Zazwyczaj od 1 do 3 razy.

Zakłady bez ryzyka niosą też ze sobą pewne ryzyko. Mianowicie, że WCALE nie otrzymamy środków bonusowych. Sytuacja taka ma miejsce w przypadku, gdy nasz pierwszy zakład będzie wygrany. Ta forma promocji zabezpiecza przed przegraną. Nie daje niestety żadnych korzyści w przypadku wygranej. Czasami jednak działa to nieco inaczej to wygrane z tego zakładu należy obrócić. Warto przed zagraniem dokładnie sprawdzić jak to wygląda u konkretnego buka.

Co jest lepsze bonus 100% czy zakłady bez ryzyka?

Wybór najlepszej formy promocji jest raczej kwestią indywidualną. Zazwyczaj więcej kasy można dostać w ramach bonusu 100% czy 50% od wpłaty. Jednak oczywistym ich minusem są warunki obrotu. Nie każdy lubi blokować swoje środki i nie mieć do nich dostępu przez dłuższy czas. Gracze live, którzy grają bardzo intensywnie potrafią załatwić obrót bonusem w przeciągu kilku dni, a czasem nawet jednego. Gracze pro, a zwłaszcza wyspecjalizowani w jakiejś konkretnej lidze czy dyscyplinie, będą mieli z tym większy kłopot.

W tym kontekście należy też pamiętać o czasie na dokonanie obrotu. U jednego buka będzie to 60 dni, a inny da nam tylko 7. Jeśli więc nie gramy zbyt intensywnie to zdecydowanie powinniśmy rozważyć zakłady bez ryzyka. Jeśli nie boimy się wygórowanych warunków obrotu to raczej warto sięgnąć po większe środki z bonusu od wpłaty.

Zakłady bez ryzyka – aktualne oferty

Unibet – 200 zł

Unibet ma swojej ofercie startowej dwie opcje, zarówno bonus depozytowy jak i darmowy zakład. Liczy się pierwszy zagrany zakład po dokonaniu depozytu. W przypadku przegranej należy dokonać 6-krotnego obrotu otrzymanym zwrotem po kursie 1.4.

20bet – 400 zł

Ta oferta od bukmachera 20bet znacznie różni się od pozostałych. Aby otrzymać darmowy zakład należy najpierw dokonać 5-krotnego obrotu depozytem (jeśli wpłacimy więcej niż 400 zł to wymagany obrót to 2000 zł). A następnie mamy możliwość zagrania darmowego zakładu do 400 zł. Zakład ten musi mieć minimum 3 zdarzenia z dowolnymi kursami. Otrzymujemy wygraną netto, która nie wymaga obrotu.

Betsson – 150 zł (aktualnie niedostępny)

Aby otrzymać zwrot pierwszego zakładu do kwoty 150 zł trzeba wpłacić do Betssona minimum 300 zł. Tu freebet działa nieco inaczej. Gdy przegramy to otrzymujemy zwrot, który nie wymaga obrotu. Gdy wygramy to zysk z tego kupony musimy obrócić 3 razy po kursie 2.0

Betsafe – 120 zł (aktualnie niedostępny)

Freebet do 120 zł przysługuje przy wpłacie minimum 300 zł. Mniejsze wpłaty gwarantują mniejszy bonus. U bukmachera Betsafe działa on tak, że otrzymujemy możliwość zagrania zakładu ze środków bonusowych (nie ryzykując zwykłych środków). A wygrane netto (wygrana-stawka) należy obrócić 3 razy po kursie 2.0

Zakłady bez ryzyka – podsumowanie

Okazyjnie niektórzy bukmacherzy oferują także darmowe zakłady na niektóre wydarzenia czy po prostu za aktywną grę. W tej dziedzinie liderem jest zdecydowanie bukmacher Unibet, gdzie tego typu promocje niektórzy gracze otrzymują nawet co tydzień.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net