Zakłady online na eSport. Ranking 2020

Home » Obstawianie Sportów » Zakłady online na eSport. Ranking 2020

zakłady bukmacherskie esport

Zakłady bukmacherskie online na eSport

Rozrywka cyfrowa – gry komputerowe, jeszcze do niedawna w naszym kraju była traktowana jako zwykła zabawa, może pasja, na jaką nie warto zwracać szczególnej uwagi. ESport jednak dynamicznie rozwijał się na całym świecie, począwszy od krajów Dalekiego Wschodu (w tym Korei Południowej, gdzie zawody w grze Starcraft, strategii stworzonej przez firmę Blizzard, mają niemal rangę sportu narodowego) przez USA i inne kraje zachodnie. Obecnie obstawianie eSport-u z pewnym ociąganiem wkracza również na polską scenę bukmacherki.

Coraz więcej bukmacherów oferuje zakłady na eSport. Przez wzgląd jednak na fakt, że jest to dość świeża materia w naszym kraju (najwięksi oferenci wprowadzali obstawianie eSport nawet dopiero w 2018 roku), to coraz więcej osób interesuje się typowaniem wyników w tej dyscyplinie. Nie trudno się zatem dziwić, że gracze coraz częściej zadają pytanie, jaki jest najlepszy bukmacher eSport-u? Gdzie najlepiej postawić zakłady na eSport? O tym opowiemy sobie w poniższym artykule. Prezentujemy ranking, jaki bukmacher eSport traktuje poważnie i zapewnia zainteresowanym dobrą rozrywkę.

Zostań więc z nami i przekonaj się, gdzie obstawianie eSport-u będzie najkorzystniejsze!

Zakłady eSport – Unibet

To jeden z najpopularniejszych bukmacherów w ogóle, a od pewnego czasu także bukmacher eSport-u. Możesz tu postawić zakłady na eSport z najpopularniejszych gier, przede wszystkim takich jak:

 • League of Legends,
 • DOTA 2,
 • CS:GO,
 • Starcraft (1 i 2).

Sam bukmacher wyraźnie jeszcze ociąga się z poszerzeniem oferty e-sportowej. Plus jednak stanowi fakt, że Unibet oferuje sporo bonusów, w tym zakłady bez ryzyka do 25 euro.

Wiele wskazuje na to, że Unibet najmocniej skupia się na zakładach LoL-a, proponując przy tym różne rodzaje zakładów, w tym:

 • zwycięzcę meczu,
 • zwycięzcę mapy,
 • dokładne wyniki,
 • ilość rozegranych map.

Jako bukmacherski gigant, choć ma ograniczone obstawianie eSport-u, to zapewnia dobrą obsługę klienta i praktycznie brak zakłóceń przy wypłatach. Stąd też zakłady na eSport od Unibet znalazły się na 3 miejscu na podium.

Zakłady eSport – 22Bet

Zagraniczny bukmacher od dłuższego czasu oferuje zakłady na eSport i to w wielu różnych dyscyplinach. Rejestrując się na 22Bet gracz otrzymuje bonus w postaci 100% depozytu do 100 euro, co jest miłym gestem. Jakie gry ma w ofercie ten bukmacher eSport-u? Wśród nich są m.in.:

 • Fifa,
 • Mortal Kombat,
 • CS:GO,
 • World of Tanks,
 • Hearthstone

I wiele innych. W przypadku 22Bet wprost zachwyca ilość rodzajów zakładów. Każdy, kto siedzi trochę w temacie cyfrowej rozrywki i kręci go obstawianie eSport-u z pewnością doceni, że w ofercie są m.in.:

 • typowanie dokładnych wyników,
 • obstawianie Total Winnera turnieju,
 • pierwszą krew,
 • zwycięzców konkretnych map.

A to nie wszystko. Czemu zatem to nie jest najlepszy bukmacher eSport-u w naszej opinii? Ze względu na kłopoty, jakie kiedyś się zdarzały. Choć dzisiaj to wiarygodny partner, to w historii 22Bet pojawiały się problemy z płatnościami. Obecnie jednak znajduje się na liście 20 najlepszych bukmacherów świata, stąd też drugie miejsce w naszym rankingu.

Zakłady eSport – Bet-at-home (obecnie niedostępne)

Na pierwszym miejscu naszego zestawienia musiały znaleźć się zakłady na eSport od Bet-at-home. Jak wielu bukmacherów, tak i ten oferuje na wejście atrakcyjny bonus – 50% aż do 100 euro za pierwszy depozyt. Bet-at-home ma zdecydowanie jedną z największych ofert, jeśli chodzi o same tytuły. Wśród nich są tak popularne gry, jak:

 • CS:GO,
 • DOTA 2,
 • Starcraft 2,
 • League of Legends,

a także mniej popularne tytuły w elektronicznym sporcie, jak Rainbow 6 Siege, Playerunknown’a Battlegrounds. Dzięki temu każdy amator cyfrowej rozrywki może postawić zakłady na eSport. Bet-at-home zapewnia trzy różne rodzaje zakładów – pre-match, obstawianie na żywo i obstawianie Total Winnera turnieju.

To, jak i całkiem niezłe kursy oraz renoma tego partnera sprawia, że w naszej opinii Bet-at-home to najlepszy bukmacher eSport-u.

Najpopularniejsze gry e-sportu

Już wiesz, gdzie stawiać zakłady na eSport-owe zmagania. Pora, byś dowiedział się nieco o grach, jakie rozgrywane są na różnych ligach.

Starcraft

Ta strategia to marka sama w sobie. Wydana przez Blizzarda została pokochana przez graczy na całym świecie (a najbardziej prawdopodobnie przez Koreańczyków – wśród nich znalazło się wielu mistrzów lig Starcrafta). Zbalansowana rozgrywka 1 i 2 części, efektowność oraz wielkie starcia w świecie Sci-Fi gwarantują niesamowite emocje każdemu, kto choć raz spróbuje tej gry. Obecnie tytuł rozgrywany jest podczas wielu lig, w tym Ligi Arcymistrzowskiej, obejmującej obie Ameryki, Europę, Azję i osobno Chiny.

Counter Strike: Global Offensive

Mimo że gra ma swoje lata, to CS:GO jest wciąż uwielbiana przez graczy, a przede wszystkim – kochają ją miłośnicy e-sportu. To zespołowy FPS – first person shooter, w którym drużyny wcielają się w terrorystów i antyterrorystów. Rozgrywki różnią się w zależności od trybu gry. Obecnie CS:GO należy m.in. do gier rozgrywanych podczas ligi Electronic Sports League.

League of Legends

Ten tytuł to pewien fenomen, jeśli chodzi o zakłady na eSport. Popularny LoL to gra typu multiplayer online batlle arena, będąca połączeniem DOTY i Warcrafta III: The Frozen Throne. Gracze zrzeszeni w drużyny, ścierają się z innymi w fantastycznym świecie, gdzie liczy się nie tylko siła, ale i (a może nawet przede wszystkim) taktyka. Jej atutem jest ilość graczy, gdyż… to program typu freeware – czyli darmowy. Wewnętrzny system rankingowy, a do tego jeszcze kolejne ligi, na których się LoL pojawił, sprawiły, że wyniki w tę grę należą do najchętniej obstawianych.

 

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w Reloadbet



Bonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net