1xBET powraca na Hazardzik.net!

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » 1xBET powraca na Hazardzik.net!

Po krótkiej przerwie do grona partnerów Hazardzik.net powrócił rosyjski bukmacher 1xBet. Z tej okazji na każdego nowego użytkownika, który zarejestruje się z TEGO linku, czeka promocja powitalna w wysokości 100% do 100 Euro od pierwszego depozytu!

 

1xBet swoją wysoką popularność zawdzięcza m.in. bardzo wysokim kursom i bogatej ofercie przedmeczowej i LIVE szczególnie na piłkę nożną. Nie oznacza to jednak, że inne sporty u rosyjskiego bukmachera traktowane są po macoszemu. 1xBet pokrywa rynki na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny, a także wiele egzotycznych i rzadko obstawianych. Do atutów bukmachera należy też fakt, że wiele zdarzeń zaopatrzonych jest w transmisje na żywo.

Sprawdź też: zagraniczni bukmacherzy w Polsce

Na ten moment bukmacher oferuje nowym użytkownikom bonus od pierwszego depozytu w wysokości 100% do 100€ (400 PLN). Minimalna kwota, dla której bonus zostanie dodany to 20€. Promocja jest przypisywana do konta automatycznie, a żeby móc wypłacić środki zgromadzone na saldzie bonusowym, należy wcześniej obrócić nimi 5-krotnie kuponem z min, 3 zdarzeniami i kursem 2,74.

Kolejną i najważniejszą na ten moment informacją jest to, że 1xBet powrócił wyłącznie w formie aplikacji mobilnej. Ta jest jednak doskonale przygotowana i spełni wymogi nawet najbardziej wymagających graczy. Dla tych, którzy swoje zakłady opierają w większości na usługach mobilnych, ta opcja jest wręcz idealna.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net