AsianConnect88 – popularny betbroker. Co oferuje?

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » AsianConnect88 – popularny betbroker. Co oferuje?

Asianconnect88Asianconnect88 to jeden z betbrokerów internetowych, dających możliwość skutecznego zawierania zakładów u zagranicznych zakładów bukmacherskich z Pinnacle na czele! Poprzez anonimowe konto klient otrzymuje możliwość zawierania zakładów w 8 niezależnych podmiotach, dzięki czemu bezproblemowo może porównać oferowane przez nich kursy i wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Sprawdź również: CampoBet

Jakich bukmacherów oferuje?

Po rejestracji w Asianconnect88 otrzymujesz dostęp do takich platform jak: Pinbet88 (lustrzana strona do Pinnacle), SBObet, GA288, Maxbet, BetISN, SharpStar, Singbet oraz giełdy Matchbook. Co ważne, aby móc korzystać z usług wszystkich bukmacherów, trzeba taką opcję zaznaczyć w formularzu rejestracyjnym. W razie jakichkolwiek problemów, kolejne zmiany można później wprowadzić w panelu gracza Asianconnect88.

Formy i warunki wpłaty

Warto zaznaczyć, że sposób wpłacenia depozytu i działania betbrokera różni się nieco od tych, oferowanych przez konkurencję, gdyż środki do gry (minimum 10 euro) należy przelać do konkretnej osoby. Jej dane zostaną przesłane na e-mail w momencie wybrania stawki i potwierdzenia w panelu ‘Transakcje’ w Asianconnect88. Wszelkie wątpliwości można rozwiać, zadając pytanie na czacie LIVE. Po złożeniu depozytu w kolejnej wiadomości e-mail otrzymasz unikalne dane do logowania u bukmachera, do którego zostały wpłacone pieniądze. Jeżeli chcesz kontrolować wszystkich bukmacherów i zawierać zakłady z jednej platformy, zestawiającej ze sobą wszystkich bukmacherów, musisz zarejestrować się na współpracującej z Asianconnect88 stronie – AsianOdds. Transakcje pieniężne można realizować za pomocą elektronicznych portfeli: Skrill lub Neteller (wpłaty bez prowizji, pierwsza wypłata darmowa, każda kolejna obarczona 1-procentową prowizją).

Sprawdź również: 22bet bonus

Wypłaty i bonusy

Przy wypłacie środków należy przejść proces weryfikacyjny (trwający maksymalnie do 2-3 dni), po czym skontaktować się z LIVE chatem lub wysłać wiadomość pod adres [email protected] w celu zlecenia wypłaty środków na konto.

Warto wspomnieć również o atrakcyjnym bonusie powitalnym. Bonus wynosi 20% od pierwszego depozytu, do maksymalnie 200 euro.

Gra u brokera a polskie prawo

Z punktu widzenia prawa, obstawianie u betbrokera nie wiąże się z konsekwencjami, gdyż u bukmachera zakłady zawierane są anonimowo. Wszystkie dane znajdują się u betbrokera, który nie przekazuje ich dalej. Na przykładzie Pinnacle mamy dostęp do dziesiątek sportów i tysięcy zdarzeń każdego dnia.

Sprawdź również: betinia bonus

Podsumowując, Asianconnect88 mimo skomplikowanego procesu składania depozytu i wypłaty pieniędzy, jest solidnym brokerem, który umożliwia zawieranie zakładów w zagranicznych zakładów bukmacherskich (głównie azjatyckich), w tym w Pinnacle.

Asianconnect88 – dostęp tylko z VPN-em

Największą wadą jaką posiada ten betbroker jest niezadbanie o nieblokowane adresy dla użytkowników z Polski. Wielu bukmacherów tworzy tego typu adresy i gdy tylko trafią one na listę blokowanych stron zmieniają je na inne.

Na szczęście w przypadku Asianconnect 88 wystarczy, że skorzystamy z jednego z darmowych VPN-ów. Być może nie każdy zadziała – niektóre oferowane przez nich adresy są na tyle mocno „eksploatowane”, że betbroker może zablokować do siebie dostęp. Jednak jeśli nie zadziała opcja A trzeba sprawdzić opcję B. Darmowe rozwiązania oferuje np. Opera. Także wiele płatnych dostawców vpn-ów, ma swoje darmowe warianty. W przypadku problemów z dostępem jesteśmy w stanie coś doradzić.

Bonus od asianconnect

Asianconnect 88 oferuje bonus 20% do kwoty 400 EUR. Wymagany jest jego obrót 3 razy na zakładach przedmeczowych po kursie minimum 1.5.  Obrotu trzeba dokonać na całym depozycie i bonusie. Przykładowo gdy chcemy otrzymać maksymalny bonus to wpłacamy 2 000 EUR i otrzymujemy 400 EUR bonusu. Następnie musimy postawić zakłady na łączną kwotę 7 200 EUR. Obrotu należy dokonać w ciągu pierwszych 30 dni od otrzymania bonusu. Może nie jest to najwyższy poziom bonusu (20%), ale najlepszych bonusem jaki daje nam broker są świetne kursy.

Jeśli nie zależy nam na bonusie nieco lepszą opcją jest Sportmaket ze względu na dobrą obsługę zakładów oczekujących i nieblokowaną subdomenę do obstawiania.

Asianconnect88 – obstawianie zakładów

Sama procedura stawiania zakładu jest bardzo prosta. Po odszukania interesującego nas wydarzenia klikamy na kurs i otworzy nam się okno stawiania zakładu. Ważne aby mieć zaznaczoną zakładkę Auto-accept better odds, która zapewnia nam obstawienie po aktualnie najlepszym kursie. Mnogość bukmacherów sprawia, że czasem przy zakładach Live, zanim wpiszemy stawkę kurs urośnie. Klikamy Bet i gotowe.

Warto także mieć świadomość, że niektóre zakłady Live mogą przez jakiś czas mieć status „Bet in danger”. Oznacza on trwającą właśnie niebezpieczną akcję w meczu. Jeśli w jej trakcie padnie gol albo zostanie dana czerwona kartka (kara w hokeju) to nasz zakład zostanie anulowany. Gdy sytuacja w meczu się „uspokoi” to zakład zostaje od razu przyjęty. Może to być nieco irytujące, ale jest to alternatywa do blokowania rynków u klasycznych buków.

Zarejestruj się w Asianconnect

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net