Betrally promocja- 100% do 400 PLN + Freebet 20 PLN

Home » Bonusy i Promocje » Betrally promocja- 100% do 400 PLN + Freebet 20 PLN

Jeden z najpopularniejszych bukmacherów wśród Polaków – Betrally , zaoferował bardzo wysoki bonus dla nowych graczy rejestrujących się z terenu naszego kraju. Podstawowym warunkiem możliwości zgarnięcia promocji jest konto na portfelu internetowym- ecoPayz. Jeżeli nie masz tam konta to możesz założyć już od ręki -> KLIK

TRZY PODSTAWOWE KROKI DO OTRZYMANIA BONUSU :

 1. Załóż konto na Betrally
 2. Dokonaj wpłaty za pośrednictwem ecoPayz, kliknij przycisk “Zaakceptuj” w okienku typu “pop-up” oferującym Ci 100% aż do kwoty 400 zł
 3. Następnie kliknij przycisk zaakceptuj w okienku typu “pop-up” oferującym Ci darmowy zakład na kwotę 20 zł

100% DO 400 PLN :

 1. Z promocji tej mogą skorzystać tylko klienci znajdujący się w Polsce.
 2. Promocja jest dostępna tylko dla klientów, którzy nie dokonali wcześniej depozytu z prawdziwych pieniędzy na konto gotówkowe zakładów sportowych.
 3. Wpłata kwalifikująca to wpłata w wysokości co najmniej 40 PLN dokonana za pośrednictwem metody płatności ecoPayz poprzez witrynę internetową lub aplikację mobilną.
 4. Aby mieć prawo do skorzystania z promocji, należy dokonać co najmniej jednego obrotu wpłaconymi środkami na liczącym sobie co najmniej trzy pozycje zakładzie łączonym dowolnego typu z kursem minimalnym 1,50 na każdą z pozycji.
 5. Zarówno kwotą wpłaty, jak i bonusu należy dokonać co najmniej 10 obrotów na liczącym sobie co najmniej trzy pozycje zakładzie łączonym dowolnego typu z kursem minimalnym 1,50 na każdą z pozycji. Po spełnieniu tego warunku kwota bonusowa zostanie przeniesiona z Twojego konta bonusowego (Sports Bonus Account) na konto sportowe (Sports Cash Account) i będzie od tego momentu dostępna do wypłaty.
 6. Bonus należy obrócić w ciągu 90 dni od momentu jego wykorzystania albo kwota bonusu i zaliczone wygrane zostaną unieważnione.

FREEBET 20PLN :

 1. W celu skorzystania z oferty darmowego zakładu należy najpierw uzyskać wyżej wymieniony bonus od wpłaty, a następnie kliknąć przycisk “Zaakceptuj” w okienku typu pop-up, które pojawi się wkrótce potem.
 2. Darmowy zakład na 20 PLN zostanie wtedy przypisany do Twojego konta sportowego (Sports Account).
 3. Zakład darmowy może zostać wykorzystany na dowolną dyscyplinę lub wydarzenie z kursem od 1,50 do 8,00.
 4. Darmowy zakład traci swoją ważność po 7 dniach od chwili jego przyznania i przepada.
 5. Wszelkie wygrane uzyskane dzięki darmowemu zakładowi zostaną dodane do salda Twojego konta sportowego (Sports Cash Account), istnieje także możliwość ich wypłaty. Wartość samego darmowego zakładu nie podlega wypłacie.
 6. Zakładu darmowego nie można dzielić na części.

 

LINK DO PROMOCJI -> /go-to-betrallyecopayz/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net