Bukmacher Jetbull

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Bukmacher Jetbull

WAŻNE: BUKMACHER JETBULL NIE AKCEPTUJE OBECNIE GRACZY Z POLSKI

Poniższy artykuł to jego archiwalna wersja, z czasu, gdy jeszcze to robił.

Listę aktualnych bukmacherów bez podatku, którzy akceptują polskich graczy można odnaleźć TUTAJ

 

 

Jetbull

Jetbull to bukmacher powstały w 2006r. który dopiero zdobywa popularność w Polsce. W przeciągu paru ostatnich lat Jetbull zanotował spory progres i trzeba oddać, że działa z rozmachem w celu pozyskania nowych klientów.

OFERTA JETBULL

Jeszcze do niedawna ten bukmacher nie miał pokaźnej oferty, jednak sytuacja uległa zmianie i Jetbull naprawdę notuje bardzo dynamiczny rozwój. W tej chwili ich oferta przedmeczowa jest satysfakcjonująca, oczywiście brakuje jeszcze trochę do czołówki na rynku bukmacherskim, ale dla fanów rekreacyjnego obstawiania jest to idealne miejsce. Jetbulla szczególnie polecam początkującym którzy nie zarabiają regularnie na zakładach bukmacherskich stawiając bardzo niszowe sporty i ligi w przypadku których bukmacher najczęściej notuje pomyłki. Kursy oraz ofertę live oceniam po prostu na dobrą, bo wiem, że Jetbull będzie się w tych kwestiach jeszcze rozwijał.

BLOKADA STRONY JETBULL

Strona Jetbull znajduje się na liście domen zakazanych, przez co jest blokowana. Aby uzyskać do niego dostęp trzeba najpierw zastosować jedną z metod ominięcia blokady. Na przykład w mniej niż 3 minuty zrobić zmianę serwerów DNS na Google.

BONUSY

Bonus dla nowych graczy – 50% od wpłaty do 75 euro. Aby otrzymać bonus kwota depozytu musi zostać obrócona 8 razy, także nie jest to bardzo opłacalny bonus, zwłaszcza, że klienci na obrócenie bonusu dostają jedynie 20dni. Oprócz tej promocji Jetbull oferuje nam znacznie więcej, ale nie są to moim zdaniem oferty dla których warto założyć konto u tego bukmachera. Do dyspozycji mamy freebet 20 Euro, 10 Euro Multiples Bonus oraz na przykład 20% Cashback na zakłady akumulowane.

METODY PŁATNOŚCI

Tutaj standardowo – Przelew natychmiastowy, karta kredytowa bądź portfele internetowe takie jak Skrill bądź Neteller. Wypłata od 10 Euro.

ZALETY JETBULL

– Dobra oferta prematch oraz live
– Brak podatku 12% od wygranej
– Statystyki oraz live tracker do zakładów na żywo
– Przejrzysty i czytelny interface strony
– Dostępna waluta PLN
– Dobre kursy
– Profesjonalny i bardzo szybki support
– Aplikacja Mobilna

WADY JETBULL

– Brak języka polskiego
– Brak opcji Cashout na większość zakładów
– Ciężkie do wypłacenia bonusy
– Szybkie limity

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net