Jak i gdzie obstawiać DOTA 2?

Home » Typowanie » Jak i gdzie obstawiać DOTA 2?

Jak i gdzie obstawiać DOTA 2?

DOTA 2 to gra tyou MOBA, czyli z gatunku strategicznych gier czasu rzeczywistego. Jest to jeden z pierwszych tytułów, który przychodzi fanom e-sportu na myśl jeśli mowa o konkretnej grze. Natomiast przed tymi, którzy jeszcze nie zdążyli zapoznać się ze szczegółami nic straconego. Dziś można w gry nie tylko grać, ale również śledzić transmisje i co ważne obstawiać. To ostatnie nie jest wcale takie skomplikowane jeśli weźmie się pod uwagę kilka wskazówek.

O co w tym chodzi?

Pojedynczy zawodnicy łączą się w drużyny, których celem jest oczywiście pokonanie przeciwnika. Co to dokładnie oznacza? Zniszczenie tronu, który znajduje się na drugiej stronie mapy, do której trzeba się przedostać. Dla tych, którzy potrzebują lepszego zobrazowania przed rozpoczęciem typowania możliwe, że niezbędna będzie choć jedna runda rozgrywki.

Jak i gdzie skutecznie obstawiać DOTA 2?

Do typowania gier e-sportowych zastosować warto te same zasady, które tyczą się sportu. Otóż nie warto bez wcześniejszego zapoznania się i przeanalizowania typów obstawiać danego wydarzenia. Może to powodować po prostu stratę kapitału. Sugerowanie się wielkością kursów na jedną, lub drugą drużynę zazwyczaj jest niewystarczające.

W DOTA 2 spore znaczenie ma rodzaj przeciwnika. Zdarza się, że dana drużyna radzi sobie lepiej z danym bohaterem. Gra poza tym jest dynamiczna, więc nawet i to może ulegać aktualizacji. Poza tym jeśli jedna ze stron ma za sobą starcie z innym, mocnym rywalem warto dwa razy się zastanowić czy chce się na nią obstawiać. Zmęczenie może zrobić swoje.

E-sport w 22bet

Jest to bukmacher, który dał się poznać ze swojej bardzo szerokiej i ciągle rozwijanej oferty. Oczywiście więc i e-sportu nie mogło zabraknąć, w tym DOTA2. Znaleźć można zatem wiele pojedynków wraz z korzystnymi kursami. Na początek liczyć można na spory przypływ środków, bo pierwszy depozyt jest powiększany o 100%. To dobry start dla wszystkich, którzy dopiero zarejestrowali się na stronie tych zakładów bukmacherskich.

Wszechstronny Unibet

DOTA2 nie mogło też zabraknąć w Unibet. Mało który gracz nie zna tego operatora. Cieszy się on sporym zaufaniem na rynku i nic w tym dziwnego. Trzeba przyznać, że mało który bukmacher daje wybór nowemu klientowi co do bonusu, który dostępny jest po rejestracji. Unibet pozwala wybrać spośród podwojenia depozytu albo zakładu bez ryzyka. Wybór jest ciężki, ale nie da się go nie do docenić. Dodatkowo zainstalować można sprawnie działającą aplikację mobilną.

Reloadbet z cashoutem

Dla tych, którzy lubią czuć się bezpiecznie dobrym pomysłem może być obstawianie DOTA2 w Reloadbet. To bukmacher, który oferuje cashout, czyli możliwość zamknięcia kuponu jeszcze przed jego całkowitym rozstrzygnięciem. Co prawda przynosi to mniejszy zysk, bo nie obejmuje wydarzeń, które jeszcze się nie skończyły, ale może dodać pewności siebie. Czasem decyzja o zamknięciu kuponu wcześniej ratuje środki, a wręcz pozwala zarobić. Poza tym w internecie można spotkać się z wieloma pochwałami dotyczącymi wsparcia klienta. Ono często jest potrzebne w niespodziewanych momentach.

GGbet, czyli bukmacher pełen e-sportu

Trudno nie wspomnieć o tym bukmacherze, skoro przygotował on gigantyczną wprost ofertę na e-sport. DOTA 2 oczywiście więc również ma swoje miejsce w ofercie GGbet. Odnotować trzeba także, że brak jest, póki co aplikacji mobilnej, ale strona internetowa działa sprawnie też na mniejszych ekranach. Typerzy często grają u tego bukmachera ze względu na wysokie kursy dotyczące między innymi właśnie DOTA 2.

Obstawianie DOTA 2 – Podsumowanie

DOTA 2 nie powinna być traktowana inaczej niż każdy inny sport. Obstawianie tej gry wymaga analizy oraz prześledzenia najważniejszych informacji. Warto też pamiętać, że każda gra może ulec aktualizacji, która zawsze ma w jakiś sposób wpływ na rozgrywki. Warto też przyznać, że śledzenie potyczek e-sportowych to coraz szersze hobby wielu ludzi i obstawianie wydarzeń tego typu to coraz częstszy wybór.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net