Jak wygrywać w zdrapki – pewnie i skutecznie?

Home » Kasyna » Jak wygrywać w zdrapki – pewnie i skutecznie?

Jak wygrywać w zdrapki – pewnie i skutecznie?Wygrywanie na zdrapkach – co musisz wiedzieć?

Zdrapki to jedna z form gier hazardowych, charakteryzująca się prostotą i niemal natychmiastowym rezultatem. Sprowadzają się one jedynie do zakupu kuponu oraz zdrapania odpowiednich pól. Kosztują przy tym niewiele, bo jedynie kilka złotych, a dają niewielką szansę na całkiem duże wygrane. Sprawia to, że tego typu gry popularne są wśród ludzi starszych, którzy zazwyczaj wykupują je przy okazji zwykłych zakupów. Również niektórzy grający na co dzień u bukmacherów sięgają po nie jako formę urozmaicenia.

Na wstępie dodam tylko, że trzeba pamiętać, że zdrapki, tak jak każda inna gra hazardowa, może prowadzić do uzależnień. I choć brzmi to trochę niepoważnie to faktycznie może prowadzić to nieprzyjemnych sytuacji.

Jak wygrywać w zdrapki – praktyczne porady?

Niestety nie ma złotej zasady, którą należy się kierować, aby regularnie wiedzieć jak wygrywać w zdrapki. Nie istnieje uniwersalny sposób na zdrapki, który można zastosować zawsze. Z pewnością jest jednak parę spraw przed jakimi warto przestrzec.

Po pierwsza nie ma większego sensu stosowanie progresji. To zdecydowanie nie jest dobry sposób na zdrapki. Przyczyn jest kilka, ale najważniejszą z nich jest brak przełożenia stawki na wysokość wygranej. Każda zdrapka ma określone kwoty wygranych. Kupując ich kilka nasze wygrane nie mnożą się. Każdy kuponik jest oddzielną grą z oddzielną wygraną. A w większości zdrapek możliwych wygranych jest co najmniej kilka.

Po drugie i chyba najważniejsze – nie traktuj zdrapek jako sposobu za zarobek. W ich przypadku sprawdza się zazwyczaj zasada dobrze widoczna w kasynie: Im więcej gracz tym więcej przegrasz!

Jasne, od czasu do czasu niektórym dopisuje szczęście i zgarniają dużą albo bardzo dużą nagrodę. Jednak miażdżąca większość graczy jedynie powiększa swoje straty. Traktuj tą grę jako okazyjną formę rozrywki, z niewielką szansą na większą wygraną. I przeznaczaj na nie rozsądne sumy pieniędzy.

Jeśli jednak chcemy nieco zwiększyć swoje szanse na te duże wygrane to istnieje pewien trick. Należy wybierać najlepsze zdrapki. Tu zalecałbym unikanie zdrapek, w których zdrapujemy jedynie niektóre pola. Wtedy potencjalne wygrane mogą zostać stracone przez zdrapanie nieodpowiednich pól.

Kluczową kwestią jeśli szukamy najlepsze zdrapki są potencjalne nagrody oraz nagrody już zdobyte przez innych graczy. Przykładowo jeśli jakaś zdrapka jest na rynku od miesiąca i wciąż są dostępne 3 nagrody maksymalne po 100 tysięcy złotych oraz 40 z 50 nagród dodatkowych po 25 tysięcy złotych, to jest to dobra zdrapka. Generalnie słabym pomysłem jest sięganie po zdrapki, w których najwyższe nagrody zostały już przyznane. Sprawdzanie w Internecie dostępności nagród to całkiem niezły sposób na zdrapki.

Jakie są aktualnie najlepsze zdrapki?

Tematyką naszego serwisu są głównie zakłady bukmacherskie. Raczej nie bawimy się w zdrapki i inne gry typowo losowe. Jednak na potrzeby tego artykuły zbadaliśmy sprawę i wydaje się, że aktualnie numerem 1 są zdrapki z serii Ekstra pensja. 100 tysięcy od razu i prawie drugie tyle w ciągu kolejnych 32 miesięcy to bardzo fajna nagroda. Oczywiście sporą cześć z tego zabiera podatek od nagród. Ale i tak potencjalny wygrany nie powinien narzekać.

Być może ktoś czytający ten artykuł dużo lepiej zna ten temat i chciałby podzielić się swoją wiedzą? Zachęcamy do kontaktu na czacie. Chętnie dowiemy się jaki masz sposób na zdrapki, albo które są twoim zdaniem najlepsze zdrapki.

Cóż dodać na koniec? Nie grajcie w zdrapki! Szkoda na nie waszych ciężko zarobionych pieniędzy. Ale i tak zrobicie jak chcecie.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net