Piątek w Tottenhamie? Polak blisko zmiany drużyny!

Home » Piłka Nożna » Piątek w Tottenhamie? Polak blisko zmiany drużyny!

Już za kilka dni Krzysztof Piątek może zmienić barwy klubowe! Napastnik AC Milanu i reprezentacji Polski łączony jest z angielskim Tottenhamem, gdzie już wkrótce ma przejść testy medyczne.

Interesującą dla polskich kibiców informację przekazał przed kilkoma dniami “The Sun” – jeden z najpopularniejszych angielskich magazynów. 

Po przejściu do AC Milanu Zlatana Ibrahimovicia wydaje się, że w Mediolanie zabrakło dla Piątka miejsca. Według włodarzy klubowych, Piątek nie spełnił przedsezonowych oczekiwań i w zimowym okienku transferowym koniecznym było sprowadzenie kolejnego napastnika. Tym okazał się 38-letni Zlatan Ibrahimović, który mimo upływających lat w dalszym ciągu należy do grona najlepszych napastników na świecie. Co ciekawe, Szwed reprezentował już w przeszłości oba kluby z Mediolanu, a do “czerwonej” drużyny powraca po 9-letniej przerwie. 

W związku z powrotem Ibrahimovicia do AC Milanu, wydaje się  że czas Krzysztofa Piątka we Włoszech powoli dobiega końca. Były piłkarz Genoi w ostatnim czasie łączony był m.in z RB Lipsk, Aston Villą, Newcastle i Crystal Palace, ale na ten moment wydaje się, że to opcja klubu z północnego Londynu jest najbardziej prawdopodobna. Tottenham na przynajmniej trzy miesiące stracił etatowego napastnika w postaci Harrego Kane’a i naprędce szuka zastępcy dla jednego z najlepszych angielskich piłkarzy. Według “The Sun” Anglicy proponują Milanowi 24 miliony euro plus 4 miliony w bonusach, a Piątek mógłby liczyć na przynajmniej 3,5-letni kontrakt. 

Zapozna się też z: obstawianie bez podatku

Według ostatnich informacji, 24-letni piłkarz z Dzierżoniowa miał przebyć testy medyczne w Londynie w przeciągu 48 godzin, ale Piątek znalazł się w kadrze meczowej na zbliżające się spotkanie AC Milanu z Cagliari. Wszystko wskazuje więc na to, że transfer może przedłużyć się o kilka kolejnych dni. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net