SUREBET – czyli pewny zarobek w bukmacherce

Home » Sure Bets » SUREBET – czyli pewny zarobek w bukmacherce

Celem większości graczy podczas gry u bukmachera jest chęć odniesienia zarobku. Wystarczy poprawnie wytypować zwycięzcę, wynik lub strzelca pierwszej bramki, a środki prędko znajdą się na naszym bukmacherskim koncie. A co jeśli okazałoby się, że jeszcze przed rozpoczęciem meczu masz zagwarantowany zarobek? To gwarantują SUREBETY! Co to? O tym w poniższym artykule.

surebet - pewny zarobek

SUREBET – co to jest?

Surebet – z j. angielskiego, pewny zakład – to zestaw zakładów, który przy odpowiednim doborze bukmacherów i stawkowania przyniesie ci zagwarantowany zysk bez względu na wynik spotkania.

Szukanie surebetów polega na wyszukiwaniu pomyłek bukmacherów w wystawionych na dane zdarzenie kursach i błędach w oszacowaniu szans danej drużyny, czy zawodnika na końcowy sukces.

Sprawdź również: bukmacherzy promocja

Idealnym przykładem jest rzut monetą. W momencie jej lądowania mamy dwie możliwości wyniku – orzeł lub reszka (eliminujemy możliwość upadku na krawędź). Załóżmy, że bukmacher X oferuje kurs 2,10 na wynik orła, a bukmacher Y oferuje 2,10 na uzyskanie reszki.

Stawiając 10 złotych na wynik orła u bukmachera X oraz 10 złotych na wynik reszki u bukmachera Y, mamy pewność, że wygramy 21 złotych niezależnie od końcowego wyniku. Przy takich zakładach nasz wkład wynosi 20 złotych, a wygrana 21. Zatem bez względu na wynik zarobek na takim zakładzie to 1 zł.

SUREBET – Przykład

Przyjrzyjmy się bardziej realnemu przypadkowi i meczowi tenisa pomiędzy Novakiem Djokoviciem a Milosem Raonicem na Wimbledonie. Załóżmy, że bukmacher X oferuje kurs 1,40 na zwycięstwo Serba i 2,90 na zwycięstwo Kanadyjczyka. Bukmacher Y w tym samym momencie oferuje kursy 1,60 oraz 2,40. Taki zakład to także surebet – zagramy zwycięstwo Djokovicia w Totolotku i wygraną Raonica w Fortunie.

Postawmy 100 złotych na zwycięstwo Djokovicia – do wygrania będzie 160 złotych. Aby sprawdzić stawkę na wygraną Raonica musimy podzielić 160 złotych przez kurs 2,90 – otrzymujemy stawkę 55,17 zł.

Grając w sumie za 155,17 zł, niezależnie od wyniku wygramy 160 zł. Zarobek w tym przypadku wyniesie 4,83 zł – procentowo 3,11 %.
Aby oszczędzić sobie nieco czasu, sprawdzając czy dany zakład to surebet oraz za jaką stawkę ewentualnie go zagrać, warto posłużyć się dostępnymi powszechnie w sieci kalkulatorami surebetowymi.

Sprawdź również: bukmacherzy zagraniczni

Surebet a piłka nożna

Warto zaznaczyć w tym wątku, że surebety nie ograniczają się do żadnych dziedzin sportu. Są dostępne nawet w przypadku zakładów 3-drogowych, w tym piłki nożnej. Nauczeni doświadczeniem, zachęcamy do częstszego wykorzystywania bardziej znanych i popularnych lig, gdyż te egzotyczne, często są objęte limitami.

Zupełnie podobnie jest w przypadku tenisa, gdyż krecze i walkowery występują tam na porządku dziennym, a bukmacherzy operują różnymi regulaminami i zwrotami w przypadku niedokończenia spotkania.

Podsumowanie:

– Surebety to gwarancja osiągnięcia zysku, niezależnie od końcowego wyniku zdarzenia
– Finalny zarobek jest stosunkowo mały, dlatego w celu osiągnięcia znaczących wpływów trzeba operować wysoką stawką
– Za surebet nie można traktować kursów wystawionych przez bukmachera omyłkowo (np. zamienione kursy). W ten sposób istnieje ryzyko unieważnienia zakładu i zwrotu stawki w trakcie lub nawet po zakończeniu zdarzenia.

Sprawdź również: typy na dziś

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net