Czym jest Trustly i czy zastąpi Skrilla?

Home » Płatności Do Bukmachera » Czym jest Trustly i czy zastąpi Skrilla?

Trustly metoda doładowań bukmachera


AKTUALIZACJA:

Aktualnie Trustly wycofało się z rynku bukmacherskiego i bukmacherzy nie oferują już tej metody płatności. Bukmacherzy, którzy z niej korzystali, oferują inne metody płatności, zwłaszcza e-portfele, takie jak Ecopayz. Zobacz nasz przegląd portfeli internetowych.


Trustly to serwis powstały w 2008 roku oferujący system płatności internetowych przy pomocy konta bankowego. Transakcje w tym systemie są bardzo wygodne, a przede wszystkim bezpieczne. Nad serwisem czuwa bowiem Szwedzki Urząd Nadzoru Finansowego.
Tej metody transferu środków nie posiada wielu bukmacherów jednak od niedawna płatności do Unibet oraz Bet at Home są możliwe dla Polaków jedynie przy pomocy tego serwisu, bądź karty kredytowej.

Jak wpłacać pieniądze na bukmachera przy pomocy Trustly?

System depozytowy jest bardzo prosty. Po wybraniu z listy metod wpłat tego serwisu i wpisaniu kwoty wystarczy wybrać swój bank. Następnie logujemy się do banku, zatwierdzamy i gotowe. Co ważne Trustly obsługuję polską walutę. Jeśli chcemy skorzystać z natychmiastowej wpłaty to do wyboru mamy takie banki jak: Alior Bank, Milenium, ING, BGŻ BNP, Inteligo, Raiffeisen Bank. Korzystając natomiast z takich banków jak: MBank, Zachodni WBK, PKO, Getin Bank wpłata dotrze na nasze konto u bukmachera w następnym dniu roboczym.

Którzy bukmacherzy obsługują Trustly?

Tak jak wspominałem we wstępie – lista bukmacherów posiadająca tę metodę płatności nie jest szeroka. Najważniejsze jednak, że tak popularni w Polsce bukmacherzy jak Bet at Home wręcz skazują nas na tę opcję.
Poniżej pełna lista serwisów z Trustly:

Unibet

 

Czy Trustly może zastąpić Skrilla i Neteller?

W naszej opinii niestety nie, ponieważ nie jest to portfel internetowy, a jedynie sposób na natychmiastowe przelewy bezpośrednio z konta bankowego. Znacznie większe szanse ma w naszej opinii EcoPayz (opis), Webmoney (opis), bądź płatności bitcoinowe (opis). Co ciekawe Trustly maskuje na naszym koncie odbiorcę przelewu i jego nadawcę, co zapewnia podstawowy poziom ochrony przed konsekwencjami prawnymi związanymi z nową ustawą. Warto jednak mieć na uwadze, że jeśli co miesiąc będziemy otrzymywali po kilka tysięcy od dowolnego odbiorcy i nie będziemy się z tego nigdzie rozliczać, to możemy wzbudzić zainteresowanie urzędu skarbowego. Dlatego też w przypadku dużych kwot lepsze są inne metody oferujące karty płatnicze, którymi możemy bez zwracania niczyjej uwagi wypłacać z bankomatu czy płacić w sklepach.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net