Gdzie obstawiać w Brazylii? – poradnik dla Polaków

Home » Obstawianie Za Granicą » Gdzie obstawiać w Brazylii? – poradnik dla Polaków

Zakłady bukmacherskie w Brazylii – regulacje prawne

Podobnie jak w większości krajów Ameryki Południowej prawo dot. zakładów bukmacherskich online w Brazylii nie jest szczegółowo sprecyzowane. Choć ciężko w to uwierzyć, regulacje związane z hazardem i zakładami bukmacherskimi w Brazylii sięgają 1947 r. i aż do 2018 przepisy te nie były aktualizowane.

Obecnie nowe prawo związane z zakładami sportowymi omawiane jest w rządowych komisjach i planowo ma być wprowadzone przed rozpoczęciem mistrzostw świata w piłce nożnej w 2022 r. Oznacza to, że jeszcze przynajmniej przez rok rynek zakładów bukmacherskich w Brazylii będzie funkcjonował na zasadach w jakich funkcjonował w ostatnich kilkunastu latach. Jak wygląda to w praktyce?

Prawo w Brazylii stanowi jasno i zakazuje organizowania zakładów sportowych na terenie całego kraju, ale… swoim zakazem nie obejmuje zakładów internetowych.

Przepisy w Brazylii w całej swojej przestarzałości są na tyle niedookreślone, że zagraniczni bukmacherzy szybko znaleźli luki prawne i praktycznie bez przeszkód mogą oferować swoje usługi w internecie (pod warunkiem, że są zarejestrowani poza jego granicami). Co zmieni się w 2022 roku, jeśli nowe przepisy wejdą w życie? Wówczas, aby legalnie funkcjonować na rynku brazylijskim, bukmacher będzie musiał uzyskać licencję i spełnić kilka warunków, jak np. odprowadzanie 7-9 procentowego podatku.

Zakłady bukmacherskie w Brazylii – licencjonowani bukmacherzy

W związku z niezaktualizowanym prawem w Brazylii i powstałą w ten sposób “luką” jeszcze przez przynajmniej rok w Brazylii nie istnieje pojęcie licencjonowanego bukmachera. Działając z zasadą “co nie jest zakazane, jest dozwolone” bukmacherzy w Brazylii oferują swoje zakłady na podstawie międzynarodowych licencji i tym samym omijają zakaz, który dotyczy w głównej mierze zakładów stacjonarnych.

Którego bukmachera zatem wybrać?

Otwartość rynku i praktyczny brak ograniczeń, co do funkcjonowania bukmacherów online w Brazylii daje możliwość skorzystania z usług bardzo wielu operatorów. Spośród najpopularniejszych możemy wyróżnić BET365 (uznawany za najlepszego bukmachera na świecie), a także 1xBET, popularny w całej Ameryce Południowej Betsson i przyjazny użytkownikom hiszpańsko-języcznym Rivalo.

Pozostali bukmacherzy online popularni w Brazylii:

 • Betway
 • 22BET
 • 188BET
 • Sportingbet
 • Betfair
 • Dafabet
 • Sportsbet.io
 • LeoVegas
 • Betmotion
 • NetBet

Zakłady bukmacherskie w Brazylii – bukmacherzy stacjonarni

Zgodnie z obowiązującym prawem w Brazylii organizowanie i uczestniczenie w zakładach oferowanych przez naziemne punkty bukmacherskie jest nielegalne. Jeśli wśród naszych czytelników są osoby przebywające na stałe w Brazylii, odradzamy obstawiania w punktach stacjonarnych, gdyż może grozić to konsekwencjami prawnymi.

Czy wraz z uchwaleniem nowej ustawy hazardowej bukmacherzy w Brazylii będą mogli świadczyć swoje usługi także stacjonarnie?

Tak, nowe prawo ureguluje funkcjonowanie zarówno bukmacherów online, jak i bukmacherów stacjonarnych. Według najnowszych wieści początkowo licencję w Brazylii otrzyma 30 podmiotów, a ich obecność na rynku brazylijskim zależeć będzie od opłacenia początkowej licencji i comiesięcznych wpłat – wysokość wpłat będzie zależna od tego, czy operator będzie działał tylko stacjonarnie, tylko online czy stacjonarnie i online.

Zakłady bukmacherskie w Brazylii – bukmacherzy w Brazylii dostępni na hazardzik.net

W związku z nieuregulowanym prawem w Brazylii, jeszcze przez co najmniej rok gracze przebywający na terytorium tego kraju, mogą bez przeszkód korzystać z usług większości bukmacherów online, w tym także wszystkich tych, które można znaleźć na naszej stronie hazardzik.net. Wymienieni na liście bukmacherzy (lista dostępna TUTAJ ) w stu procentach gwarantują dostępność dla polskich użytkowników i umożliwiają rejestrację na korzystnych warunkach.

Bonusy powitalne dla Polaków, rejestrujących się z Brazylii:

 • 888starz – 100% do 100 € / 456 PLN
 • 22 BET – 100% do 122€ / 500 PLN
 • 20 BET – 100% do 400 PLN
 • Unibet – 100% do 50€ / 200 PLN
 • Reloadbet – 100% do 1000 PLN
 • LSBet – 100% do 1000 PLN (na hazardziku jest do 1500PLN?)
 • Betmaster – 100% do 200€ / (na hazardziku jest do 660 PLN?)

Zakłady bukmacherskie w Brazylii – bukmacherzy w Brazylii dostępność dla Polaków

Dzięki otwartości brazylijskiego rynku, polscy gracze przebywający tymczasowo lub na stałe w Brazylii mają praktycznie nieograniczony dostęp do międzynarodowych bukmacherów online. Spośród bukmacherów, których polecamy najbardziej znajdują się Unibet, 22 BET, 20 BET, 888starz, a także pozostali, których możecie znaleźć na naszym zestawieniu – bukmacherzy zagraniczni. To operatorzy w pełni otwarci dla Polaków, z polską stroną internetową i z możliwością obstawiania w polskiej walucie.

Pozostali popularni bukmacherzy w Brazylii, dostępni dla Polaków:

 • Dafabet – bukmacher dostępny dla Polaków, strona częściowo w j. polskim, możliwość obstawiania w polskiej walucie, brak konieczności podawania adresu zamieszkania podczas rejestracji
 • NetBet – bukmacher dostępny dla Polaków, w Brazylii dostępne jedynie dwie waluty: real brazylijski lub dolar amerykański

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net