Lycamobile sposobem na ominięcie blokady?

Home » Obstawianie Bez Podatku » Lycamobile sposobem na ominięcie blokady?

Lycamobile

W internecie krąży coraz więcej sposobów na ominięcie rządowej blokady stron z listy zakazanej (w głównej mierze zagranicznych bukmacherów, nieposiadających w Polsce licencji). Pisaliśmy już dla Was o zmianie DNS [TUTAJ] lub zaopatrzeniu się w “wirtualny tunel” VPN [TUTAJ], a tym razem zachęcamy Was do przeczytania artykułu o zagranicznej sieci Lycamobile, której kartę dostaniecie praktycznie w każdym kiosku w mieście. Ale od początku…

Lycamobile to międzynarodowa sieć GSM, działająca w Polsce od 2011 roku. Jest największym operatorem tanich połączeń międzynarodowych i krajowych, a z jej usług korzysta ponad 30 milionów klientów w 16 krajach.

Sprawdź również: bukmacherzy bez podatku

Jak dołączyć do Lycamobile?

Aby zostać użytkownikiem Lycamobile musisz zaopatrzyć się w kartę SIM, dostępną online lub w większości kiosków. Zgodnie z polskim prawem musi zostać ona zarejestrowana, a ceny starterów rozpoczynają się od 5 zł. Dalsze korzystanie z karty wymaga kolejnych doładowań, jednak korzystanie z Lycamobile wyłącznie w celach bukmacherskich sprawia, że wystarczające okazują się najtańsze pakiety – 3GB za 10 zł lub 5GB za 15.

Dlaczego możemy na niej grać?

Wciąż jednak nie wiemy, na jakiej podstawie Lycamobile umożliwia grę u zagranicznych podmiotów… Tajemnica tkwi w tym, iż mimo że karta zarejestrowana jest w Polsce, zostaje nam przydzielone zagraniczne IP (głównie angielskie, rzadko holenderskie), które pozwala nam na korzystanie z usług bukmacherskich na zasadach takich, jakie przysługują w kraju, którego IP otrzymaliśmy. W praktyce wygląda to tak, że podczas logowania bukmacher odczytuje nas jako mieszkaniec np. Wielkiej Brytanii.

Sprawdź również: promocje bukmacher

Lycamobile jest uznanym operatorem, który gwarantuje nam stałość IP, dzięki któremu bukmacher nie będzie miał podstaw do blokowania konta, które jest bardzo prawdopodobne w przypadku korzystania z darmowych usług VPN, gdzie liczba dostępnych IP jest mocno ograniczona.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net