Betrally w rejestrze domen zakazanych

Home » Bukmacherzy Zagraniczni » Betrally w rejestrze domen zakazanych

2018 rok przyniósł każdemu z nas pewnie wiele zmian, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. My niestety musimy przekazać Wam tą smutną wiadomość. Otóż jeden z bukmacherów, na którym grało mnóstwo Polaków został wpisany do rejestru stron zakazanych. Mowa oczywiście o bułgarskim Betrally, który miał wśród naszych rodaków bardzo pozytywną opinię.

Wieść, która dotarła do nas 3 stycznia, zszokowała wszystkich adeptów zakładów bukmacherskich. Wszyscy zaczęli się zastanawiać jak to będzie skoro rząd wpisał do rejestru kolejnego bukmachera. Wcześniej na tej liście znalazł się takie firmy jak: Bet365, Marathonbet, Dafabet, Unibet i wiele, wiele innych. Dzięki bardzo szybkiej reakcji Betrally, już 5 stycznia, wszyscy zarejestrowani gracze z Polski, otrzymali na maila wiadomość, w której były zawarte linki alternatywne.

SPOSOBY OMINIĘCIA BLOKADY :

Zapewne każdy z Was stara się jak może, aby obejść blokowanie stron przez Ministerstwo Finansów.

  1. Najpowszechniejszym i zarazem najprostszym sposobem na ominięcie przeszkody jest zmiana serwerów DNS na Google, o której wspominaliśmy w tym poście . Zmiany tej można dokonać zarówno na komputerze, jak i na smartfonie.
  2. Drugim sposobem, który jest stosowany przede wszystkim przez graczy, którzy obstawiają swoje zakłady mobilnie, jest ściągnięcie przeglądarki “Puffin Web Browser”. Ową aplikację może pobrać każdy użytkownik, który ma konto w sklepie Google Play.
  3. Trzecim patentem na walkę z blokowaniem stron jest korzystanie z usług VPN. Jeśli tylko mamy przeglądarkę Opera, możemy samodzielnie i za darmo stworzyć sieć VPN. Jednak bardziej skuteczną metodą jest wykupienie płatnego VPN. Oba sposoby konfigurowania VPN krok po kroku opisaliśmy we wcześniejszym poście.

BETRALLY, A SKRILL

Bułgarski bukmacher znalazł uznanie w oczach Polaków nie tylko ze względu na bardzo bogatą ofertę i brak podatku, ale również ze względu na możliwość dokonywania operacji pieniężnych za pomocą skrill. Każdy gracz dzięki portfelowi internetowemu, może zlecić wypłatę oraz złożyć depozyt. Wszyscy jednak wiedzą, że strony, które trafiają do rejestru domen zakazanych prędzej czy później tracą szansę na transfer pieniędzy metodą skrill.

CO PO SKRILL?

Każdy z graczy traktował skrill jako najlepszy i najbardziej sprawdzony portfel internetowy. Brak tego pośrednika bardzo źle wpływa na naszą psychikę i komfort obstawiania. Lecz chcemy Was uspokoić.

  1. Bardzo dobrą alternatywą dla skrilla jest EcoPayz . Portfel ten posiada oczywiście kartę płatniczą- EcoCard, która umożliwia nam wypłatę gotówki w bankomatach oraz dokonywanie transakcji w sklepach. Jeżeli ktoś obstawia większymi stawkami jest to zdecydowanie numer jeden na rynku.
  2. Przy mniejszych kwotach obrotu bardzo dobrze sprawdzi się Trustly, ponieważ maskuje dane przy przelewach. Nie jest jednak on w stanie zastąpić w 100% Skrilla czy wspomnianego wyżej EcoPayz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net