Bonusy depozytowe w grze Sure Bets

Home » Sure Bets » Bonusy depozytowe w grze Sure Bets

Bonusy w grze surebetsDodatkową zaletą gry u wielu bukmacherów są wszechobecne bonusy depozytowe i darmowe zakłady.

Bukmacher dając nam coś za darmo często stawia bardzo wysokie wymagania co do obrotu przyznanym bonusem. Grając systemem sure bets możemy śmiać mu się prosto w oczy. Zilustruję to przykładem.

Sprawdź również: betinia

Mamy 3 bukmacherów, którzy dają nam po bonusie 100% do 100 euro. Wpłacamy do każdego wymagane 100 euro i mamy już po 200 u każdego. Grając normalnie musielibyśmy zapewne postawić zakłady za jakieś 1800 euro po wymaganym kursie minimalnym i moglibyśmy zakończyć tą zabawę z zerem na koncie.

Jednak jeśli trafilibyśmy hipotetycznie na sure beta 0% z kursami 3,0 ; 3,0 i 3,0 u każdego to jesteśmy w domu. Po takim obstawieniu u dwóch bukmacherów byśmy przegrali wszystko, a u trzeciego mielibyśmy 600 euro i pozostało by nam obrócić przykładowo 400 euro. Po jednym sure becie mamy już wyciągnięte 2 bonusy, a trzeci wciąż wymaga obrotu. Wystarczy teraz zagrać kolejnego sure beta i wymagany obrót sam się dokona.

Podsumowując podstawą wyciągnięcia bonusu jest ‘przegranie go’. W początkowej fazie gry sure bets te bonusy znacznie powiększają nasze zyski.

Sprawdź również: 1xBet bonus

Zalecane jest na początku aby nie wpłacać wszystkich pieniędzy do dwóch bukmacherów oferujących bonus, bo po pierwszy zakładzie będziemy mieli zablokowane środki pod wymagany przez bukmachera obrót! Mając dodatkowe środki możemy wpłacić je do innego bukmachera i spokojnie przegrać bonus, bądź dokonać tego obrotu.
Listę aktualnych bonusów prezentujemy w dziale Bonusy

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net