Limity zakładów w grze surebets

Home » Sure Bets » Limity zakładów w grze surebets

Limity zakładów w grze surebetsPodstawą sukcesyjnej gry jest stopniowe zwiększanie stawek na zakład. Trudno jest jednoznacznie określić ile stawiać na dany zakład. Limity stawek są zróżnicowane zarówno pomiędzy bukmacherami jak i dyscyplinami i ligami. Grając Surebeta na finał Ligi Mistrzów możemy zaangażować w zakłady nawet kilka tysięcy EUR. Grając na mało ciekawy mecz 3 ligi polskiej często możemy postawić maksymalnie tylko kilkadziesiąt EUR.

Sprawdź również: bukmacherzy bez podatku

Na początku gry najlepszą metodą jest przyjrzenie się limitom oferowanym przez innych bukmacherów podających limity. Przykładowo sprawdzamy limity na Pinnacle Sports i Gamebookers i staramy się grać połowę tego co oni oferują. Wtedy mamy pewność, że zakłady będą przyjęte. W Surebetach niezależnie od etapu gry liczy się ilość. Należy grać ich jak najwięcej, a wtedy nawet przy niskich stawkach osiągniemy całkiem ładną stopę zwrotu.

Jednak żaden ambitny gracz nie poprzestanie na niskich stawkach. Dobrą strategią jest stopniowe zwiększanie stawek i zapisywanie obserwacji. Grając u bukmacherów podających limity możemy w każdym przypadku grać pod limity. Jeśli jeden z nich nie podaje limitu możemy zagrać tam na początek i spróbować obstawić jak najwięcej. Wtedy zależnie od przyjętej kwoty obstawiamy u drugiego bukmachera.

Sprawdź również: bukmacherskie promocje

Niektórzy bukmacherzy nie podający limitu na zakład stosują procedurę akceptacji. Polega ona na tym, że część stawki akceptują od razu, a na akceptację drugiej należy poczekać do 15 minut. W większości przypadków akceptują oni stawki na podobnym poziomie jak limity u bukmacherów podających limity. Gra z akceptacją zawsze jest trochę ryzykowna i nie zalecamy jej stosowania na początku gry Surebets.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net