Zmiana kursu w grze surebets

Home » Sure Bets » Zmiana kursu w grze surebets
Zmiana kursu w grze surebetsJednym z najważniejszych mankamentów gry Sure Bets jest problem za szybko zmieniających się kursów. Występuje dosyć często w przypadku wysoko procentowych Surebetów.

Jak ograniczyć występowanie problemu zmiany kursu w grze surebets?

Podstawowym zagadnieniem w grze Surebets jest szybkość i kolejność obstawiania. O kolejności pisaliśmy wcześniej. Co do szybkości to przychodzi ona z czasem i doświadczeniem w grze. Ważne jest aby zawsze o niej pamiętać i na przykład po obstawieniu pierwszego zakładu nie robić sobie herbaty tylko jak najszybciej obstawić drugi.

Sprawdź również: darmowe typy

Co zrobić kiedy jednak kurs zdążył się zmienić?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Trzeba tu uwzględnić kilka czynników takich jak czas jaki pozostał do spotkania(zdarzenia), ogólny układ kursów i dostępne pieniądze.

Grając Surebeta na spotkanie, które odbywa się następnego dnia i takiego, który będzie rozgrywany za godzinę to dwie różne sprawy. Sytuacja druga jest trudniejsza i wymaga od nas szybkiego działania. Podstawowy cel naszego działania to obstawienie pozostałych opcji zdarzenia po jak najkorzystniejszym kursie.

Najlepiej jakby udało nam się na początek obstawić po tak dobrym kursie, że drugi kurs zapewniający nam Surebeta możemy znaleźć u kilku bukmacherów. Wtedy nie tracąc czasu wrzucamy nowy kurs do kalkulatora, wyliczamy stawkę i gramy. W przypadku gdy niestety nie ma takiej opcji, żeby zagrać Surebeta pozostaje nam zasada minimalizacji strat. Należy wtedy wybrać kurs najkorzystniejszy i zagrać nawet na stratę rzędu 2%. Nie obstawienie pozostałych opcji zdarzenia zamienia Surebeta w zwykły zakład, który raz się uda, raz nie.

Zobacz też: zagraniczny bukmacher

W sytuacji drugiej, gdy mamy przykładowo jeszcze jeden dzień na obstawienie możemy wstrzymać się z minimalizacją strat i poczekać na Surebeta. Kursy zmieniają się w dwie strony i mamy spore szanse, że kolejny Surebet na to spotkanie pojawi się w wymaganym czasie.

Najważniejszą kwestią jest tu oczywiście kapitał, o którym piszemy na koniec.Zawsze należy mieć dodatkowe pieniądze w internetowym portfelu w celu zabezpieczenia przed takimi sytuacjami. Chodzi oczywiście o sytuacje gdy kurs zmienia się po wpłacie. Dlatego grając Surebeta z wyrównanymi kursami po około 100 EUR na kurs warto mieć dodatkowe 100 EUR w celu zabezpieczenia.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 250 PLN w Bet2u


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

Gdzie obstawiać za granicą?


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

[Zobacz nasz poradnik]

© Copyright 2022 Hazardzik.net