Wskazówki przy grze surebetami

Home » Sure Bets » Wskazówki przy grze surebetami

Wskazówki surebetsData spotkania

Zanim postawicie sure beta należy się upewnić co do daty spotkania, ponieważ nawet serwisy prezentujące sure bety popełniają błędy. Przykładowo w Baseball te same drużyny mogą grać spotkania 2 dni z rzędu i jeśli nie obstawimy tego samego meczu jesteśmy zdani na szczęście.

Kolejna sprawa to zasady rozstrzygania wyniku

Problemowa może bywać sprawa dogrywki, np. w koszykówce jeden bukmacher uznaje dogrywkę, a drugi w przypadku remisu zwraca stawkę. Wtedy możemy trafić na sytuację, w której otrzymamy zwrot stawki, a drugą przegramy co jest niestety naszym błędem. Zazwyczaj jest to jednak dobrze oznaczone. Większy problem może stanowić krecz w tenisie, który może być rozliczany jako zwrot, porażka lub wygrana w zależności od polityki bukmachera. Warto więc sprawdzić czy wybrani bukmacherzy mają taką samą politykę, o czym więcej przeczytać można tutaj.

Kolejna sprawa to czas przyjmowania zakładu

Unikajcie obstawiania sure bets przed samym rozpoczęciem spotkania, ponieważ może się trafić sytuacje, że nie zdarzymy obstawić u jednego bukmachera i znowu jesteśmy zdani na szczęście. Wyższa szkoła jazdy to granie surebetów na zakładach live – tu kursy zmieniają się z chwili na chwilę, ale bardziej doświadczeni gracze z pewnością będą polecać właśnie taką grę.

Na koniec jeszcze dodam, że łatwiejsze w obstawianiu są sure bety dwudrożne, bo mniej czasu potrzeba na ich obstawienie i mniejsze jest prawdopodobieństwo, że kursy ulegną zmianie. Trzymając się tych kilku prostych zasad na pewno nigdy się na tym sposobie nie przejedziemy.

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net