Gra na bonusach depozytowych

Home » Bonusy i Promocje » Gra na bonusach depozytowych

Gra na bonusach depozytowychOgólnie o systemie Pewny Bonus

Jest to sposób gry rzadko opisywany w internecie jednak niezwykle skuteczny i pewny. Nazwę ‘Pewny bonus’ nadał serwis Hazardzik. Z pewnością istnieje on w innych miejscach pod inną nazwą.

System ten polega na wyciąganiu od bukmacherów oferowanych przez nich bonusów z niedużą stratą kwoty bonusu, ale w sposób pewny i nieryzykowny. System dla większej pewności wymaga wkładu pieniężnego od 500 zł wzwyż, jednak przy odrobinie szczęścia można go zastosować przy mniejszym wkładzie. Ile można na nim zarobić? Z każdych 100 zł bonusu można wyciągnąć ok. 60-80 zł nic nie ryzykując.

Sprawdź również: 20bet opinie

Jak grać na bonusach depozytowych?

Najlepiej będzie to przedstawić na przykładzie. Wpłacamy po 100 zł do dwóch bukmacherów. Każdy z nim oferuje bonus 100% i wymaga od nas 3-krotnego obrotu kwoty bonusu i 1-krotnego obrotu kwoty depozytu. Czyli u obu bukmacherów mamy po 200 zł i musimy obstawić zakłady po 400 zł w każdym. Istotne jest również po jakim kursie jest wymagany obrót, przy czym zazwyczaj jest on w granicach 1,4-2,0. Teraz zasadniczy element systemu. Wyciągnięcie bonusu polega na obstawieniu dwóch zdarzeń przeciwstawnych dla tego samego spotkania. Przykładowo bierzemy mecz NBA w opcji Handicap z kursami po 1,91. U pierwszego buka 200 po kursie 1,91, podobnie u drugiego. Niezależnie od wyniku mamy 382 zł i pozostało nam obstawić zdarzenia za 200 zł. Jeden bonus 100 zł został wyciągnięty ze stratą 18 zł czyli 82 zł na czysto. Jednak pozostało nam te 200 zł obrotu. Do tego celu wpłacamy pieniądze do kolejnego bukmachera w celu otrzymania kolejnego bonusu i postępujemy analogicznie.

Aby ułatwić dobór stawki, która zapewniłaby jednakową stratę niezależnie od wyniku zalecamy użycie naszego kalkulatora do gry, a w dziale Promocji bukmacherskich dowiemy się gdzie mamy grać.

Podsumowując trzeba zaznaczyć, że system ten polega na umiejętnym ‘przegrywaniu’. Dobór identycznych stawek jest dobry w przypadku pierwszego zakładu. W sposobie tym doskonale sprawdzają się Sure Bets dzięki, którym dokonujemy obrotu i jeszcze na tym zarabiamy.

Sprawdź również: lsbet bonus

Najlepsze promocje


Bonus 100% do 500 PLN w 22bet


Bonus 100% do 1 000 PLN w ReloadbetBonus 100% do 1 000 PLN w Unibet


Sprawdź również


Obstawianie za granicą

Jeśli na stałe mieszkasz lub dłużej przebywasz poza Polską to zobacz nasz dział:

 


Obstawianie bez podatku

Przestań tracić pieniądze na podatek.

© Copyright 2022 Hazardzik.net